Konto Premium

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7485
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci się ten pomysł

  • Tak

    Głosy: 46 46,5%
  • Nie

    Głosy: 24 24,2%
  • Nie wiem

    Głosy: 3 3,0%
  • coś bym zmienił

    Głosy: 11 11,1%
  • nie obchodzi mnie to

    Głosy: 15 15,2%

  • W sumie głosujących
    99
Status
Zamknięty.

DeletedUser7485

Guest
Witam.
Mam taki pomysł, aby można było kupić Konto premium za np. 12 zł, ale działało, by ono na wszystkich światach.
Teraz KP kosztuje ok. 7zł.
Tak więc jak gram np. na 3 światach i chcę mieć wszędzie owe konto to muszę zapłacić 21zł co moim zdaniem jest trcohę dużym wydadkiem.

Jeżeli byłaby taka opcja myślę, że więcej ludzi kupowało byu ten bonus.

Ps. Dodam, że chodzi mi o to by dalej była możliwość kupienia KP do jednego świata.
Tak więc możnabyłoby kupić zarówno za 7zł jak i np. za 12, ale na wszystkie światy.
Bo dla kogoś kto gra na jednym świecie byłoby to nieopłacalne.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Konto Premium

Mnie by interesowało co innego! Chyba już była taka propozycja ale jej nie mogę znaleźć :/ mianowicie KP na miesiąc w takiej samej cenie jak jest, tylko, żeby dało je się wykupić przez sms...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Konto Premium

Krzycho ma racje mi sie nie chce co miesiac leciec do banku ;]
 

DeletedUser7485

Guest
Odp: Konto Premium

To możesz sms-a wysłać dwa razy.
Mniej więcej na to samo wyjdzie.
 

DeletedUser14236

Guest
Odp: Konto Premium

także popieram przed mówców, tak żeby możnabyło kupic KP na miesiąc przez sms-ale można w międzynarodowych na telefon i też działa(oczywiście na miecha)
 

DeletedUser13210

Guest
Odp: Konto Premium

To fajnie :p. Szkoda, ze tak w polskich nie ma :( Tesh bym wolal przez eski, bo sam nie mam konta w banku :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Konto Premium

Witam.
Mam taki pomysł, aby można było kupić Konto premium za np. 12 zł, ale działało, by ono na wszystkich światach.
Teraz KP kosztuje ok. 7zł.
Tak więc jak gram np. na 3 światach i chcę mieć wszędzie owe konto to muszę zapłacić 21zł co moim zdaniem jest trcohę dużym wydadkiem.

Jeżeli byłaby taka opcja myślę, że więcej ludzi kupowało byu ten bonus.

Ps. Dodam, że chodzi mi o to by dalej była możliwość kupienia KP do jednego świata.
Tak więc możnabyłoby kupić zarówno za 7zł jak i np. za 12, ale na wszystkie światy.
Bo dla kogoś kto gra na jednym świecie byłoby to nieopłacalne.

Graj na jednym świece albo nie kupuj KP

A pomysł mi się nie podoba
 

DeletedUser

Guest
Odp: Konto Premium

A według mnie to powinno być tak KP na jeden świat 7 zł z groszami a na dwa światy np. 13zł:)
 

DeletedUser7485

Guest
Odp: Konto Premium

Graj na jednym świece albo nie kupuj KP

A pomysł mi się nie podoba


A kto Ci powiedział, że kupuję na wszystkich.
Gram na paru światach i na jednym mam KP.
Jakby było taka opcja, że za 12zł na wszystkie światy to raczej bym ją wykorzystał.
 

DeletedUser8819

Guest
Odp: Konto Premium

taa nam by sie to oplacalo ale czy administracji by sie oplacalo???
 

DeletedUser

Guest
Odp: Konto Premium

moze najlepiej wprowadzic darmowe premium?

albo kupujesz na jeden swiat na reszte dostajesz gratis...
 

DeletedUser10627

Guest
Odp: Konto Premium

Ten pomysł na pewno nie zostanie wprowadzony, ponieważ nie będzie to opłacalne dla władzy tej gry.
 

DeletedUser7485

Guest
Odp: Konto Premium

Myślę, że jednak więcej osób by kupiło opcje za 12 zł niż dwa razy za 7.
Jeżeli ktoś gra na 1 świcie kupuje za 7, a jeżeli na więcej to to niekończenie kupi sobie 2 konto.
A tak myślę, że byłoby ok.

Zależy też jaką Admini mają prowizję od SMS-a.
Niestety nie znam statystyk, więc nie powiem jak to dokładnie wygląda.


PS. Myślę, że od jednego sms-a mogą mieć 2-3zł, a reszte kasuje operator.
Chyba, że załatwiona jest to jakoś korzystniej.

Ps2. Dodam jeszcze, że mógł być to niezły chwyt marketingowy ;p
Myślę, że więcj graczy zdecydowało by się na takie rozwiązane niż kupowanie KP na każdym świecie.
A patrząc w ten sposób to 5zł to przodu czyli na czysto może coś koło 1.50 ?

I nie pisałbym tego gdyby to było zupełnie nieopłacalne.
Sam gram na kilku światach i mam jak wcześniej wspomniałem KP tylko na jedym.
A z takiego rozwiązania pewnie bym skorzystał.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10627

Guest
Odp: Konto Premium

Ale załóżmy, że ktoś gra na 4 światach i kupi KP na dwa światy zapłaci około 14 zł, a nie te 12 zł, czyli Admini czy ktoś kto kasuje za to kase straci na takiej jednej osobie 2 zł.
 

DeletedUser15014

Guest
Odp: Konto Premium

Mnie by interesowało co innego! Chyba już była taka propozycja ale jej nie mogę znaleźć :/ mianowicie KP na miesiąc w takiej samej cenie jak jest, tylko, żeby dało je się wykupić przez sms...

Zgadzam sie z toba w 100% bo np. Dostajesz Kieszonkowe i se karte to tela kupujesz i esa piszesz zamiast leciec do banku takto idziesz do kiosku i kupujesz karte piszesz i masz ;)

Niech tu zajrzy Admin/Moderator!
 

DeletedUser7485

Guest
Odp: Konto Premium

Ale załóżmy, że ktoś gra na 4 światach i kupi KP na dwa światy zapłaci około 14 zł, a nie te 12 zł, czyli Admini czy ktoś kto kasuje za to kase straci na takiej jednej osobie 2 zł.

Bo to wszystko zależy ile kto ma kasy i ile wogóle chce na to wydać.
Może równie dobrze kupić KP na 10sw jak i na żadnym.
A jak ktoś gra na 4 to może, także kupić na jednym, a za 12zł kupiłby na wszystkie ;p
 

DeletedUser10627

Guest
Odp: Konto Premium

Bo to wszystko zależy ile kto ma kasy i ile wogóle chce na to wydać.
Może równie dobrze kupić KP na 10sw jak i na żadnym.
A jak ktoś gra na 4 to może, także kupić na jednym, a za 12zł kupiłby na wszystkie ;p

Ale to byłoby tylko z korzyścia dla Ciebie... jeżeli ktoś gra na czterech światach i ma zamiar kupić na wszystkich KP to zapłaci 4*7zł=28zł, a nie 12zł. Co się bardziej opłaca władzy?? :)
 

DeletedUser7485

Guest
Odp: Konto Premium

Ale to byłoby tylko z korzyścia dla Ciebie... jeżeli ktoś gra na czterech światach i ma zamiar kupić na wszystkich KP to zapłaci 4*7zł=28zł, a nie 12zł. Co się bardziej opłaca władzy?? :)


Źle mnie zrozumiałeś.
Jeżeli ktoś gra na 4 światach to może kupić tylko KP na jedym, gdyż może 28zł będzie za wysoką ceną, bądż po prostu nieopłacalnym wydadkiem.
Natomiast myślę, że dana osoba za te 12zł skusiła by się na ten bonus.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Konto Premium

Zgadzam sie z toba w 100% bo np. Dostajesz Kieszonkowe i se karte to tela kupujesz i esa piszesz zamiast leciec do banku takto idziesz do kiosku i kupujesz karte piszesz i masz ;)

Niech tu zajrzy Admin/Moderator!

ehh...
pomysl ze przez przelelew bankowy wiekszosc pieniedzy idzie do firmy a tak (jak ktos napisal wyzej) "wiekszosc kasuje operator"
dlatego na miesiac jest tylko przez przelew...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Konto Premium

Autorowi chodzi o popyt - więcej osób kupowałoby premium i mniej traciliby kasy - pomysł mógłby się sprawdzić, gdyby administratorzy zrobiliby okres próbny - by sprawdzić, czy zyski będą rosły, czy też malały.

Jestem za tak przy okazji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry