Konsola

  • Rozpoczynający wątek marins.pl
  • Data rozpoczęcia

Co myślisz o dodaniu konsoli do gry?

  • Dobry pomysł

    Głosy: 12 19,0%
  • Zły pomysł

    Głosy: 35 55,6%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 9 14,3%
  • Dobry pomysł, ale wymaga poprawek.

    Głosy: 7 11,1%

  • W sumie głosujących
    63
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Uważam że do gry powinna zostać dołączona konsola - w ktorej można by wklejać komendy np atakow. - poniewaz wysyłanie atakow na powiedzmy 100 farm moze zajac paredziesiąt ładnych minut - a tak powiedzmy mozna by wkleic kod juz wczesniej zapisany w konsole i gra automatycznie by wysylala te wszystkie ataki w ciagu kilku sekund

Przykład takiej komedny :

Kod:
ATAK 000|000 Z 111|111 [0,0,2000,0,100,0,0,0,0,0,1,1];
ATAK (wioska atakowana) Z (agresor) [OD pikiniera do szlachcica ilosc wojsk];

Narazie mozna by dac takie komendy:
-ATAK
-POMOC
-SUROWCE

Na pewno nie powinna znalezć sie taka komenda jak WAIT 20; (czas w sekundach)

POzdrawiam
 

DeletedUser15491

Guest
Odp: Konsola

Wygląda to na próbę legalizowania makr ;p

Osobiście jestem przeciw. Ułatwiłoby to grę jedynie ludziom, którzy potrafiliby takie pseudo-skrypty napisać (np mnie). Napewno znalazłoby się sporo osób, które nie potrafiłyby korzystać z konsoli przez co miałyby utrudnioną rozgrywkę.

Wszelkim przejawom automatyzacji gry mówię NIE ;)
 

DeletedUser1365

Guest
Odp: Konsola

może jestem zielony ale... poprawcie mnie jeśli się myle

czy gdyby wprowadzić taką konsole to nie byłoby to czasem tylko uchylenie drzwi hackerom ? coprawda , niebyłoby dostępu do funkcji specjalnych zwykłm śmiertelnikom... ale sma konsola chyba wystarczy by się włamać bo jednak ma się dostęp do tych komend ;f
 

DeletedUser15491

Guest
Odp: Konsola

Jeśli zrobiłoby się filtrowanie znaków przed ich interpretacją (a na pewno o to by zadbano) i udostępniło jedynie cyfry, litery, (), [], | to ryzyko włamania byłoby takie same jak przy używaniu bb-codes ;p

Treść zawarta w konsoli podlegałaby sprawdzeniu poprawności składni, zaś do funkcji odpowiedzialnych za wykonanie akcji trafiałyby jedynie suche liczby - w końcu do przeprowadzenia ataku są potrzebne jedynie współrzędne wiosek oraz ilość armii.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Konsola

Jak z jednej wioski atakujesz 50 wiosek to faktycznie problem ale ja osobiście nigdy ponad 9 ataków jednocześnie nie wyszedłem (z jednej wioski :) )


Głos na Nie :)
 

DeletedUser14071

Guest
Odp: Konsola

generalnie zmałpowalas mó jpomysł , ale jestem za
 

DeletedUser13429

Guest
Odp: Konsola

Jestem za, bo to wkurza, jak wysyła się 40 ataków na farmy na ś9 i 50 ataków na ś10. Pomysł dobry, ale żeby była do tego jakaś opcja zaatakuj te wioski takimi ilościami wojsk i można sobie to ustawić i żeby można było robić takie coś tylko na wioski opuszczone.
 

DeletedUser13337

Guest
Odp: Konsola

coś bym zmienił... np. była by taka lista co by się tam wpisywało swoje farmy i po prostu mówiło by się: "atak na wszystkie wioski" albo coś takiego i po 5sec z głowy... :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Konsola

Może i fajne ale... może by jakaś liste pomocnicza do tego, bo jak bym nie pamiętał ilości woja ;)...
 

DeletedUser17226

Guest
Odp: Konsola

ciekawe, użyteczne, lecz to powoduje automatyzację gry, czemu jestem przeciwny...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Konsola

Nie zostanie wprowadzona konsola która automatycznie przebiega gre,czyli tzw Ala Bot:)
 

DeletedUser17383

Guest
Odp: Konsola

Jestem mocno początkujący w tej grze, ale wg. mnie to byłby krok w kierunku upadku gry, jeszcze kilka i w końcu doszlibyśmy do przycisku - "przejdź grę" i.... skończyłaby się nasza ingerencja w gierce. Cóż fajowo, klik i można poszpilać w coś innego, tylko jaki tu sens?
 

DeletedUser15753

Guest
Odp: Konsola

Nie, nie i jeszcze raz nie. Gra się w tę grę dla przyjemności (przynajmniej ja lubię sobie poklikać :)). A kto klikał na tak, bo jest 8 osób? Może niech podadzą swoje argumenty?
 

DeletedUser14071

Guest
Odp: Konsola

to sobie w sapera poklikaj, jak lubisz klikac, jak juz to zrobisz to podaj wynik
 

DeletedUser

Guest
Odp: Konsola

Jeśli zrobiłoby się filtrowanie znaków przed ich interpretacją (a na pewno o to by zadbano) i udostępniło jedynie cyfry, litery, (), [], | to ryzyko włamania byłoby takie same jak przy używaniu bb-codes ;p

Treść zawarta w konsoli podlegałaby sprawdzeniu poprawności składni, zaś do funkcji odpowiedzialnych za wykonanie akcji trafiałyby jedynie suche liczby - w końcu do przeprowadzenia ataku są potrzebne jedynie współrzędne wiosek oraz ilość armii.

Zgadzam się całkowicie :D Głos na nie :p
 

DeletedUser14998

Guest
Odp: Konsola

co prawda czasami mam nawet i 20 atakow, ale jestem na nie!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Konsola

Jestem na nie jak atakujesz farmy to juz twoj interes czy ci sie chce czy nie jak ci sie chce masz surki a jak nie to trudno moze innym razem ;d
 

DeletedUser17548

Guest
Odp: Konsola

Jak dla mnie było by wtedy za łatwo , ja lubię siąść sobie kilka godzin przy plemionkach i bawić się w wysyłanie wojsk . Ale ogólnie pomysł był;););):p:pby niezły.
 
Status
Zamknięty.
Do góry