Kolory wrogów na mapie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser17707
  • Data rozpoczęcia

Czy kolor wrogów na mapie powinien zostać zmieniony?

  • Tak

    Głosy: 75 42,4%
  • Nie

    Głosy: 102 57,6%

  • W sumie głosujących
    177
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Kolory wrogów na mapie

ja bym wlasnie raczej zmienil kolory netralnych, mam lcd i kiepskie katy widzenia, jak sie rozwale przed monitorem do pozycji rzymskiej uczty to czasem sie moze pomylic
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kolory wrogów na mapie

Powiem tak: kolor wrógów powinien się zdecydowanie róznić od wiosek neutralnych. Jednak to nie kolor wrogów powinien zostać zmieniony (czerwony jak najbardziej do nich pasuje), a kolor neutralnych graczy.
 

DeletedUser17232

Guest
Odp: Kolory wrogów na mapie

jestem na tak bo o mało co nie zmieliłem gościa neutralnego :)
 

DeletedUser6793

Guest
Odp: Kolory wrogów na mapie

Według mnie nie jest źle, ale kolor neutralnych mógłby być jakiś bardziej przybrudzony coś między szarym a czerwonym, np. brązowy :)
 

DeletedUser17665

Guest
Odp: Kolory wrogów na mapie

ale lokata ma sens, nie wierz ING!

NIE! widać bardzo dobrze kto jest wrogiem, a kto nie jest z Tobą związany. a wogule to kolor wrogów jest dobry, jak coś to kolor innych wiosek powinien być zmieniony

tak to bardzo dobry pomysł nobo jak odznaczać wrogów inaczej
 

DeletedUser17976

Guest
Odp: Kolory wrogów na mapie

Jestem za :D. Mialem kiedyś zepsuty monitor i nie moglem odróżnić bordowego od czerwonego.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kolory wrogów na mapie

Bo laptopy mają takie monitory (tj. ciekłokrystaliczne), w których kąt pod
którym patrzymy ma wpływ na kolor przez nas widziany. Jestem na nie, bo da
się rozróżnić te kolory, aczkolwiek kiedy byłem zupełnie nowy, to myślałem,
iż zewsząd otaczają mnie wrogowie :p

Nie tylko laptopy ale i niektóre monitory LCD (np mój:cool:)
 

DeletedUser14198

Guest
Odp: Kolory wrogów na mapie

Nie tylko laptopy ale i niektóre monitory LCD (np mój:cool:)

Tak, ale moja wypowiedź odnosiła się do stwierdzenia przez Mqtisa, iż na
laptopie nie zawsze odróżnia kolory, o których tu mowa.

@UP Ślepy w ogóle nie widziałby, w co gra ;)
 

DeletedUser18309

Guest
Odp: Kolory wrogów na mapie

Ja jestem na tak. Te kolory są podobne do siebie a ja jestem daltonistą i mam problem.
 

DeletedUser18384

Guest
Odp: Kolory wrogów na mapie

Ja uważam, że to raczej kolor neutralny powinien być zmieniony. Kolor czerwony pasuje do wroga. Zaś wioskom neutralnym można by dać inny kolor, np. Trochę ciemniejszy niż teraz - brązowy. Byłby mniej podobny do koloru wroga.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kolory wrogów na mapie

Moim zdaniem jest wszystko jak powinno być.U mnie wszystko jest wyraźne, natomiast u mojego kolegi też się wszystko zlewa....to wszystko zależy od monitora.I jestem na nie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kolory wrogów na mapie

Ja jakoś rozróżniam ,ale jak inni nie widzą to faktycznie można to zmienić...
na jakiś inny ,przecież wiele jest kolorów a zmienienie nie wymaga dużo pracy.
Pozdro
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kolory wrogów na mapie

Według mnie powinien to być kolor jaskrawo pomarańczowy, a neutralnych brązowy! O wiele łatwiej na mapie by się je rozróżniało!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kolory wrogów na mapie

pff... pamiętam niedawno był ten temat poruszany ... nie rozumiem was ... widac wszystko wyraźnie ... a jak kogoś to denerwuje to niech nie gra ...
 

DeletedUser18309

Guest
Odp: Kolory wrogów na mapie

pff... pamiętam niedawno był ten temat poruszany ... nie rozumiem was ... widac wszystko wyraźnie ... a jak kogoś to denerwuje to niech nie gra ...


Teraz to walnąłeś jak łysy warkoczami.. Widać już, że nie nadajesz się na prezesa, czy kierownika w jakiejś firmie. Im więcej osób gra, tym jest ciekawiej. A jeśli dla dużej ilości osób rozróżnienie tych podobnych kolorów jest trudne, bo mają takie monitory, albo są daltonistami, to czemu by tego nie zmienić, żeby umilić im życie? To, że ty widzisz wszystko wyraźnie, to dla innych nic nie znaczy, więc nie rozumiem twej wypowiedzi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kolory wrogów na mapie

Przecież kolory wrogów są na jasny czerwony a kolory innych wiosek na ciemno czerwony, według mnie to wielka różnica. Nie mam okularów, autorowi pomysłu proponuje co pół roku iść na badanie wzroku
 

DeletedUser15106

Guest
Odp: Kolory wrogów na mapie

Jestem na TAK! Zawsze jak jestem u cioci, która ma FF nie mogę rozróżnić kolorów!:(
 

DeletedUser9380

Guest
Odp: Kolory wrogów na mapie

Oczywiście, że nia nie: wróg kojarzy się z kolorem czerwnonym, czyli krwi, wojny. Chyba macie trochę problemy z odruznianiem kolorów, czyżby daltony ??
 
Status
Zamknięty.
Do góry