Kolorowe nicki rady na fourm

  • Rozpoczynający wątek TimeToTheGame
  • Data rozpoczęcia

Czy pomysł nadaje się do wprowadzenia w grę?


  • W sumie głosujących
    171
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Pomysł był już przeze-mnie m.in. w tym temacie: http://forum.plemiona.pl/showthread.php?99487-Avek-na-forum-w-grze!

Chciałbym ponowić ankietę bo w wyżej wymienionym temacie był najpierw pomysł avatarów na forum a dopiero potem kolorowych nicków rady.


Tak więc rada plemienia: założyciel(złoty), admin(czerwony), dyplomata(fioletowy), mod(zielony) i rekrutant (team mógłby dać nam ankietę i gracze mogli by zagłosować jaki by chcieli kolor) mogli by mieć kolorowe nick po tym jak napiszą post/posty na forum. Kolory obowiązywały by tylko na forum plemienia no i forum dzielonym z innym/innymi plemionami.

Jakie plusy wynikają z mojego pomysłu:

+ gracze zauważali by posty rady i zwracali na nie uwagę

_ nie dopatrzyłem się
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Mi bardzo się twój pomysł podoba. Ja jestem na tak. Fajnie by to wyglądało i gracze nowo przybyli wiedzieli by kto sie kim zajmuję.
Mi pomysł bardzo się podoba.
 

DeletedUser

Guest
Jetem na tak , ale fajnie by było gdyby kolor nicka samemu można było sobie ustawić - znaczy założyciel by miał możliwość wyboru jaki kolor kto ma .
 

DeletedUser

Guest
Również podoba mi sie ten pomysł jest bardzo oryginalny , a każdy zwykły członek miałby pojęcie co i jak
 

DeletedUser166080

Guest
Oj nie wiem, czy to taki dobry pomysł. Rada mogłaby nie chcieć, aby sojusznicy wiedzieli kto jest kim. ;/
Co do forum wewnętrznego to jest to nawet przydatne. :]
Nie sądzę jednak, że Team'owi będzie się chciało to modyfikować. No chyba, że do kolorowych nicków byłoby potrzebne KP. :p Tak... wtedy na pewno by to wprowadzili. ;)
 

DeletedUser

Guest
Oj nie wiem, czy to taki dobry pomysł. Rada mogłaby nie chcieć, aby sojusznicy wiedzieli kto jest kim. ;/
Co do forum wewnętrznego to jest to nawet przydatne. :]
Nie sądzę jednak, że Team'owi będzie się chciało to modyfikować. No chyba, że do kolorowych nicków byłoby potrzebne KP. :p Tak... wtedy na pewno by to wprowadzili. ;)

Kolorowanie nicków, to niegłupi pomysł.
Zasugeruję.
 

DeletedUser

Guest
Pomysł dobry. Bo jak napisałeś posty rady byłyby zauważalne. Często jest tak,że ktoś patrzy forum i jak widzi dużo postów to nie chce mu się czytać żeby wyłapać coś ważnego. A tak to by wszedł widział od razu,ze np. założyciel napisał i trzeba przeczytać. Tylko faktycznie jakby kolory można było wybierać. Ale to już jest jak hotel 5-cio gwiazdkowy :)
 

DeletedUser160705

Guest
Pomysl jest fajny, troche to "ozywi" kolorystyke forum, ale zeby tez to za duze nie bylo .
 

DeletedUser

Guest
Forum w rozgrywce jest bardzo profesjonalne, a taka opcja była by fajnym oraz ciekawym uzupełnieniem. ;]
 

DeletedUser

Guest
Moim zdaniem kolory powinny być takie same we wszystkich plemionach admin - czerwony, mod - zielony itd. dlatego że ludzie często zmieniają plemiona i musieliby często patrzeć "jaki kolor w tym plemieniu ma admin a jaki ten i ten"
 

DeletedUser77067

Guest
jak najbardziej tak, drobna zmiana, a od razu się widzi jak aktywna jest "rada plemienia"
 

DeletedUser

Guest
Na bym zaproponował by był jeden kolor (np. zielony) i by było to używane na wewnętrznym forum, nie na dzielonym. Wtedy każdy by widział czy ktoś ma jakieś prawa, niezależnie jakie by były .
 

DeletedUser

Guest
podoba mi się ... :] To była by ciekawa propozycja myśle że Plemiona Team powinni to wnieść to gry :D
 

DeletedUser

Guest
Tylko i wyłącznie na forum danego plemienia. Ułatwiłoby to komunikację w plemieniu.
 

DeletedUser

Guest
Bardzo fajny pomysł tylko bym dał inny kolor dla założyciela.
 

DeletedUser170671

Guest
Pomysł fajny ale można na forum zaznaczać kolorami posty
 

DeletedUser167118

Guest
Bardzo fajny pomysł, forum by się ożywiło i z dużego spamu można by było wyciągnąć to co Nas interesuje :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry