klucz odzyskiwawczy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1365
  • Data rozpoczęcia

co ty na to ?

  • Jestem Za

    Głosy: 111 73,0%
  • Jestem Przeciw

    Głosy: 12 7,9%
  • Nie obchodzi mnie to

    Głosy: 13 8,6%
  • pomysł wymaga poprawy ;f

    Głosy: 16 10,5%

  • W sumie głosujących
    152
Status
Zamknięty.

DeletedUser1365

Guest
Zabraliśmy się tutaj aby... no żeby przeczytać mój pomysł...

ileż to razy słyszeliśmy zdania typu " hacknięto mi konto " i " nie moge się dostać na konto e-mailowe by odzyskać hasło " , no ? he ? sami widzicie , też widzialem wiele takich przypadków...

a wiec proponuje wprowadzić "klucz odzyskiwawczy" , na czym by to polegało ? zaraz po PIERWSZYM zalogowaniu ( i nigdy więcej , ) wyświetli się nam nasz klucz odzyskiwawczy , i już nigdy więcej nie będziemy mogli dostać ten kod ,
należało by ten kod zapisać na KARTCE ( bo na kompie to mogą wam się hackerzy włamać ) i skorzystać z niego w razie potrzeby ( gdy hackną e-maila oraz zmienią hasło ) tak , aby odzyskać stracone konto...

jakieś za i jakieś przeciw ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: klucz odzyskiwawczy

pomysł nawet dobry, ale czy to nie wprowadziłoby zbyt wiele zamieszania?:confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: klucz odzyskiwawczy

Niestety jestem za Nie , pomysł nie jest głupi lecz on w niczym nie pomoże poniewaz to nic nikomu nie da .Jest dużo sposobów
do włamania sie na konto (wiem poniewaz uczę sie o tym) , pomyśl sobie ze niektórzy hackerzy włamują sie do banków na strony itd.
przez cookie i przez wiele inne rzeczy, wystarczy jeżeli ktoś ma Twoje IP i już 50% załatwione.
Jedynie najlepsza rzeczą jest zainstalować program który ukrywa IP , lecz on tez dużo nie pomoże.
 

DeletedUser

Guest
Odp: klucz odzyskiwawczy

Mi się tam ten pomysł podoba... Jakiś noob dorwie się hasła na konto, zmieni email i już po koncie! Jestem na TAK!
 

DeletedUser8935

Guest
Odp: klucz odzyskiwawczy

Good Idea :)

Gorzej jak się zgubi kartkę sformatuje dysk i zapomni kodu :p

Jestem za
 

DeletedUser

Guest
Odp: klucz odzyskiwawczy

Jestem za. Można konto odzyskać także w inny sposób... ja na przykład zrobiłem nowe konto (kiedy to mi hackneli) i napisałem do supportu :)
 

DeletedUser16451

Guest
Odp: klucz odzyskiwawczy

Nie rozumiem tego ziomka na nie-.- co to ma do rzeczy sie sie wlamuja do bankow itp?nawet jak ci zmieni haslo to masz rec keya i sobie odzyskujesz-.- takie cos jest w tibii i sie sprawdza.
Zawsze to jest dodatkowe zabezpieczenie
 

DeletedUser

Guest
Odp: klucz odzyskiwawczy

Też mi się podoba ten pomysł. Ale jaki haker chciałby ci się włamać na twoje konto w komputerze.
 

DeletedUser17548

Guest
Odp: klucz odzyskiwawczy

Pomysł jest fajny , jezeli ktoś ci dorwie hasło do konta to praktycznie jest już koniec gry , a to byłobyłatwe rozwiązanie tegoże problemu , ale też napewno wprowdziloby jakieśzamieszanie :D:confused::confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: klucz odzyskiwawczy

pomysł wydaje się dobry, tylko z tym zapisywaniem na kartce.. to chyba lekkie przegięcie:p no ale zawsze mozna zapisac np w komorce:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: klucz odzyskiwawczy

Jestem za wielu ludziu dzieki temu odzyska swoje konto chyba ze nie zapisali na kartce:D to juz ich problem ale wiesh sa rozne sposoby jak mozna stracic kod po 1 zgubic kartke po 2 logujesz sie pojawia sie kod a tu nagle pradu nie ma:D i co wtedy jak zdobedziesz kod??
 

DeletedUser

Guest
Odp: klucz odzyskiwawczy

Jestem za wielu ludziu dzieki temu odzyska swoje konto chyba ze nie zapisali na kartce:D to juz ich problem ale wiesh sa rozne sposoby jak mozna stracic kod po 1 zgubic kartke po 2 logujesz sie pojawia sie kod a tu nagle pradu nie ma:D i co wtedy jak zdobedziesz kod??

następny kod odsyskiwawczy kodu odzyskiwawczego, znowy siądzie prąd. to kod odsyskiwawczy kodu odzyskiwawczego kodu odzyskiwawzego...:D

@topic: dobry pomysł. Hackują tylko Ci co nie umieją sami na to zapracować:mad: a inni przez to cierpią. Trzeba się jakoś chronić.
 

DeletedUser

Guest
Odp: klucz odzyskiwawczy

nie znam się na tym ale jak ktoś złamie hasło to złamie też klucz bo to też hsło tylko poprostu inne:(
 

DeletedUser10081

Guest
Odp: klucz odzyskiwawczy

Jeszcze mi sie nie zdażyło żeby mi ktoś konto podprowadził ale pomysł jest świetny. Zmniejszyłoby to liczbe kradzionych kont, ale zawsze znajdzie sie taka lama, która nie zapisze tego kodu:D
 

DeletedUser15882

Guest
Odp: klucz odzyskiwawczy

Pomysł nawet nawet. Jestem za TAk. To dodatkowe Zabezpieczenie:cool:
 

DeletedUser1365

Guest
Odp: klucz odzyskiwawczy

nie znam się na tym ale jak ktoś złamie hasło to złamie też klucz bo to też hsło tylko poprostu inne:(

wiesz , takie kody zazwyczaj są bardzo długie ( 14-20 znaków ( różnych... litery , cyfry ;f ) ) i są one już prawie niemożliwe do złamania , jeśli się ten kod pojawia TYLKO RAZ , i jak się go zapisze gdzieś indziej niż na kompie , to wszystko będzie dobrze...
 

DeletedUser

Guest
Odp: klucz odzyskiwawczy

Pomysł nawet dobry zawsze można odzyskać konto jak by ci ktoś zabrał
 

DeletedUser

Guest
Odp: klucz odzyskiwawczy

Jestem za. Ale tak naprawde co to komu da... jak zwany przez was "hacker" zna sie na rzeczy to to nie pomoze hrhr
 

DeletedUser

Guest
Odp: klucz odzyskiwawczy

Osobiscie nie miałem zaszczytu wlamy na konto ale widze jak tu wszyscy jecza.."Haker" "Wlama" "Złodziej" "POMOCY!!!"...Pomysł jest naprawde dobry..Dodatkowe zabiezpieczenie...super..Mniej placzu graczy?Super...cos jeszcze?I tak bedzie super..
 

DeletedUser

Guest
Odp: klucz odzyskiwawczy

Pomysł jest bardzo dobry ale co z tymi co mają już swoje konta?Musieliby zakładać od nowa żeby dostać ten kod.Jest 10światów+classic i co by było z nimi?Dostali by w połowie gry?
 
Status
Zamknięty.
Do góry