Klimat gry

  • Rozpoczynający wątek GERMAN01
  • Data rozpoczęcia

podoba i się te pomysł ?

  • tak

    Głosy: 14 26,9%
  • nie

    Głosy: 21 40,4%
  • popracowac

    Głosy: 9 17,3%
  • switny ale nie przjedzie

    Głosy: 8 15,4%

  • W sumie głosujących
    52
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
No pewnie, że na tak tylko jeszcze, żeby deszcz meteorytów był i epoka lodowcowa...
 

wtkc

Zwiadowca
Wynik reakcji
9
Marek Antoniusz V napisał:
Sądzę że ten pomysł jest do d...... zły.
Po co komu takie rzeczy na mapie. Kto w ogóle sie tak przypatruje tej mapie. To by tylko niepotrzebnie obciążało serwer i wprowadziłoby niepotrzebne zamieszanie . Jakoś nie widzi mi się wysyłając atak sprawdzanie prognozy pogody. To może wprowadźmy od razu na forum dział prognozy pogody na każdy świat. A poza tym to te raporty w stylu: '1 pik zginął bo zamarzł' to tylko zaśmiecanie raportów

no prosze was...
to dzial pomyslow- cyfrowi Samarytanie, czy jak ?
forumowicze i troska o wydajnosc ? mam sie smiac ?

a to musi byc mapa? moze po prostu prognoza pogody na konkretny dzien ? ( takie np: uwaga uwaga mieszkancy 'a|b', w dniu dzisiejszym przewidywany modyfikator dla sily ataku wynosi 'c', z kazdym kolejnym polem od epicentrum sila maleje o 'd'; zakrecone- jak cholera- ale przynajmniej CIEKAWE (!):p )
 

DeletedUser132540

Guest
Nie wiem jak was, ale mnie ten pomysł kompletnie nie kręci. Jakieś trąby powietrzne, trzęsienia ziemi itp. Przyznaję byłoby to wtedy realne, ponieważ w świecie realnym występują takie czynniki (choćby właśnie pogodowe), ale to jest tylko gra. Moim zdaniem za bardzo przekombinowane...
 

DeletedUser132492

Guest
A ja jestem na tak. Pomysł ciekawy, warunki pogodowe dawałyby szczyptę realizmu.
Gra musi się rozwijać, bo ludziom się znudzi. A Wy się nie martwcie o serwy.
 

DeletedUser93204

Guest
Pomysł jest do kitu i wogóle nie przemyślany..Oczywiście najlepiej jest tak jak teraz.Skoro Ci sie nie podoba to zagraj w zielone imperium.Myslisz ze w plemionach nic sie nie dzieje To garj do miliona punktow i badż na froncie..Zobaczymy czy byłoby nudno.
 

DeletedUser

Guest
A mi sie nawet podoba :D moge sie zgodzic na deszcz,snieg,burze itp. Bez przesady z tymi trabami i trzesieniami, bo to o wiele rzadsze, a nie wszystko przeciez musi byc ! Nieprawdaz ?
Trzeba to troszke dopracowac, wiec taka to tez opcje zaznaczylem.
 

DeletedUser132959

Guest
Takie ciekawe urozmaicenie. Szkoda, że nie wejdzie.
 

DeletedUser109506

Guest
*****

@GERMAN01

wg mnie to to o czym piszesz jest skazane na porazke- ale poniekad dlatego ze piszesz o rewolucjach, a haslami rzucasz
takie troche "mam super pomysl ,naprawde naprawde!!!"

zaznaczylem Ci opcje dopracowania

bo tego sie nijak nie da ocenic (chyba ze chcesz po prostu zjechania czegos co sie samo nie ma szans obronic)

...uciekamy przed tym....
jestem na nie
 

DeletedUser

Guest
Nie podoba mi się pomysł, realistyczne ale to jest gra dlatego pomysł na nie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry