KEINN1 vs Pan Kropeq

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser155263
  • Data rozpoczęcia

Jaki wynik ?


  • W sumie głosujących
    32
Status
Zamknięty.

DeletedUser155263

Guest
Zasady pojedynku ;
Wioska startowa; dowolna

Robimy 20 lk

Remi ubija mi a ja mu
i jest koniec pojedynku/

dajemy raporty\



a tak serio to

Wioska startowa: 26/36/66 - 653p Nie wyżej
Wojsko: TYLKO OFF.Wymagane do ataku 16k offa
Pałac:3 grube.
Ataki:Limit 10 ataków
Katasy:10

Przerwanie pojedynku:

- Potwierdzone raportem ponad 20% gdy wtraci sie osoba 3 , ale tylko w przypadku gdy to osoba 3 pierwsza zaatakowala.
-Zniszczeniem Budynkow przez katapulty osob 3

Valkower :

-Nie wycofanie deffa
-Ataki bez umowionej ilosci wojska
-Atak na 4 grube w przypadku palacu na monety
-Produkcja samemu defa
-Wieksza ilosc niz dozwolona katapult
-wieksza niz dozwolona ilosc atakow

Stawka: 601pp





Przed odaniem głosów zastanów sie 10razy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser157137

Guest
Widze ze kropeq chce jeszce bardziej pogorszyc swoja statystyke pojedynkow .



P.S. Prawa autorskie od tekstu odnosnie valkowera jak i przerwania pojedynku ^ ^
 

DeletedUser155263

Guest
oj to do remisa z tymi prawami :p
i proszę ciebie zamknij się :)
kto cię dziś podbuił no kto hmm kropeq
 

DeletedUser157137

Guest
brawo tyle ze mialem czesciowo popa zbitego i klin siedzial na ostatniego grubego. I byl to start wioski 9k+ o ktorych zawsze wypowiadam sie tak jak sie wypowiadam :)) Przejmij mnie od 26 pkt : )
 

DeletedUser155263

Guest
Nie musze Ci nic udowadniac ty mnie jeszcze nei przejąłeś...
na meczu nawte z pomoca kolegów podbił mnie step lkub bof farmer
 

DeletedUser155263

Guest
nie podbił mnie bvoy lub stepchild a potem ty odbiłeś ;D
 

DeletedUser157137

Guest
nie podbił mnie bvoy lub stepchild a potem ty odbiłeś ;D


Boy mial samego offa, a step rozbil sie offem na tym pierwszym deffie bo zle dograli z boyem. Potem ja nawrocilem i rozbilem deffa ojca zostalo mi juz malo i ja dogralem za offa boya a nitro klinowal LK ale spoznil 2900 lk o ile pamietam :))
 

DeletedUser146505

Guest
Nie napinajcie się tak. Po meczu jest dawno już trzwba grać dalej. Te Twoje teksty są polak na niskim poziomie.
Jako reprezentant Polski powinieneś zachowywać się jak na niego przystało. Na początek zaczynasz się spinać do innych a potem udajesz że to inni maja kłopoty.
 

DeletedUser157137

Guest
Nie napinajcie się tak. Po meczu jest dawno już trzwba grać dalej. Te Twoje teksty są polak na niskim poziomie.
Jako reprezentant Polski powinieneś zachowywać się jak na niego przystało. Na początek zaczynasz się spinać do innych a potem udajesz że to inni maja kłopoty.


Nie mam szacunku do pewnych osob. Zalicza sie do nich kropeq, a z racji tego ze ma sie za bostwo a wszystkie pojedynki o ile sie nie myle przegral... to hmm
 

DeletedUser155263

Guest
Hmm na niemcach 2 razy pierwszy odpadłes.. a ja bez kp hmm najduzej trzymałem się.. nawet byłem przez 30min w topce


a ty detox zamknij moirde bo ja ci ja zaraz zamknę w temacie pojedynki sz karolem dowiesz się o co kaman.,

ja bez ts wygrywam ty musisz byc na ts u lesia bo bez ts byś nic nie ugrał bo by cie zjechali zaraz
 

DeletedUser

Guest
Hmm na niemcach 2 razy pierwszy odpadłes.. a ja bez kp hmm najduzej trzymałem się.. nawet byłem przez 30min w topce


a ty detox zamknij moirde bo ja ci ja zaraz zamknę w temacie pojedynki sz karolem dowiesz się o co kaman.,

ja bez ts wygrywam ty musisz byc na ts u lesia bo bez ts byś nic nie ugrał bo by cie zjechali zaraz


hahaha co ma to do tego? nie siedze z nimi cały czas przecież? mówiąc z nimi w sensie ,że mi sie wydaje ,że nuda dopada tak siedzieć i klkikać można sobie przecież luźno pogadać co nie ale ty oczywiscie weisz lepiej panie kropek...
 

DeletedUser157137

Guest
Hmm na niemcach 2 razy pierwszy odpadłes.. a ja bez kp hmm najduzej trzymałem się.. nawet byłem przez 30min w topce


Hmmm Jednego dnia nie mialem neta 40 minut a drugiego wbilem po 20 mintach a i tak Cie dogonilem... Hmmm Dostales szanse ode mnie byla to tylko i wylacznie moja decyzja ale widze ze to byl blad.
 

DeletedUser167001

Guest
Kropeq porywasz się z motyką na słońce, Remiś Cie zje i wypluje :)
 

DeletedUser155263

Guest
nie. bo on ryby woli, a i on boi się mnie a ja go, na 26pkp to chba bym go zjechał tak wgl.
 

DeletedUser157137

Guest
Nie powiem kto sie peszyl i chowal gdzie popadnei przed pojedynkiem ze mna ;p
 
Status
Zamknięty.
Do góry