kary za spam

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser26557
  • Data rozpoczęcia

głosujcie

  • dobre

    Głosy: 2 18,2%
  • obojetnie mi

    Głosy: 4 36,4%
  • złe

    Głosy: 5 45,5%
  • może być ale wymaga poprawek

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    11
Status
Zamknięty.

DeletedUser26557

Guest
kary za spam na forum to ban na kilka dni lub warn a gra to nie forum i tak sobie pomyślałem żeby kary za spam no forum to by było odebranie punktów reputacji lub ranga jak ma miecznik to do pikiniera za spam

wypowiadajcie sie na ten temat
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: kary za spam

pomysł nie przemyślany... brak sensu... i co to da myślisz że taki spamer przestanie? A tak dostanie bana i spokój...
 

DeletedUser26557

Guest
Odp: kary za spam

pomysł nie przemyślany... brak sensu... i co to da myślisz że taki spamer przestanie? A tak dostanie bana i spokój...


nie no bany tez by były ale jak to jakieś niewielkie to bedzie jako upomnienie a już jak nie przestanie to ban
 

DeletedUser

Guest
Odp: kary za spam

no ale to po co to odejmowanie rang itp. to nie robi różnicy, twój pomysł tylko by przeszkadzał...
A teraz moja propozycja, proponuje by zamknąć temat :p
 

DeletedUser26946

Guest
Odp: kary za spam

Tomasz żebyś Ty jeszcze po polsku pisał bo nie dość że ciężko się czyta to do końca Twoje intencje nie są pewne
 

DeletedUser26557

Guest
Odp: kary za spam

dobra sory poprawiłem juz przeczytaj teraz
 

DeletedUser

Guest
Odp: kary za spam

srodkami karania sa warny i bany. zeby komus obnizyc range trzeba by wyszukac iles tam jego postow i je pokasowac, bez sensu i za duzo roboty.
a reputacje moze odebrac kazdy jeden user
 

DeletedUser5820

Guest
Odp: kary za spam

kary za spam na forum to ban na kilka dni lub warn a gra to nie forum i tak sobie pomyślałem żeby kary za spam no forum to by było odebranie punktów reputacji lub ranga jak ma miecznik to do pikiniera za spam

wypowiadajcie sie na ten temat

Po pierwsze - kara za spam jest warn - nie ban. Jeśli jest ban to jest on skutkiem kilku warnów i kilku przewinień bądź skrajnych sytuacji jak np obrazy administracji.

Po drugie - nie ucz księdza pacierza - wybacz, ale użytkownicy nie będą decydować o tym jak moderatorzy powinni pracować. Z punktu widzenia użytkownika najlepiej gdyby cały modteam zlikwidować, tak by mogli sobie spamowac do woli...(btw. a to że gra nie jest forum to wszyscy wiedzą więc co ma piernik do wiatraka?). Modzi doskonale wiedzą (jeśli nie wiedzą to długo miejsca w modteamie nie zagrzeją) komu mają wlepić warna i za co.

Po trzecie i najważniejsze - wynikające z dwóch poprzednich - temat nie ma racji bytu - zamykam ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry