Kartografia by Prop

Prop

Pikinier
Wynik reakcji
228
ARCHIWUM
Nowa mapa

Powoli wkraczamy z fazę pierwszych przejęć, które pewnie jeszcze w tym tygodniu. Przyszły tydzień to sprawdzian dla mniejszych plemion czy przetrwają czy szybko się rozpadną. To też bitwy wielkich plemion:

STEF4N vs A.P.K
Witam vs A.D.K
LAS vs HELL


db68aaf4c23b7.png
Polecam PPK > "Otwórz grafikę w nowej karcie" > powiększenie lupką

Plemiona z centrum już znamy z poprzedniej mapy, poza zmianami nazw paru plemion nic się nie zmieniło. Doszły nam za to plemiona obrzeżowe.

Na północnym-zachodzie mamy połączone siły Just oraz DIUNA. Jest również BCM, ale nie wróżę im przyszłości
Na północnym-wschodzie monstrualny gigant 3D, parę plemion połączonych w jedno, szalony pomysł czy realne zagrożenie dla SPEED?
Na połudnowym-zachodzie DUDU, Dance, GoT, BAN, 4Fun - mieszanka, czy z tego coś się ulepi czy będą rozpadać się po kolei?
Na południowym-wschodzie powstało coś takiego jak s200 co może być kontrą na zbyt łase opanowanie obrzeży przez Hate

Na koniec. Niektórzy mówią, że typ mapki którą robię jest ble, ale dla mnie jest ona bardziej czytelna niż wszystkie nazwy na skraju mapy jak u innych. Dajcie znać "Lubię to" czy Wam też się to podoba <3
Aktualizacja

Ostatnio trochę eksperymentowałem i zainspirowany odnalazłem siebie w nowym formacie map, oto mapy by Prop v2

26a1.png
26a1.png
26a1.png


Najistotniejsze zmiany od ostatniej aktualizacji (19.03):
1f538.png
BAN podbiera graczy GoT. oraz upadłego GH do siebie tworząc dwuczłonowe plemię
1f538.png
Upadek HRN, OTS rekrutuje?
1f538.png
Upadek U-WG
1f538.png
Upadek KIRI, 3D oraz GU, na podwalinach powstało plemię Zemsta oraz dla paru wybrańców trzeci człon SPEED?


031e7de3e5344.png

Zapraszam do komentowania
 
Ostatnia edycja:

Fabcio

Cartographer of the USA
Wynik reakcji
9.381
Świetna mapka, a sam patencik z dwukolorowym OB to coś unikatowego, fajnie uniknąłeś wymieszania koloru.

Kolorowy tekst opisujący sytuację i zmiany na mapie - naprawdę fajnie się to czyta. Może jakieś statystki wojenne, jak już będą pierwsze podboje w tych wojnach. Czekam na następne!
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.121
Aktualizacja

Ostatnio trochę eksperymentowałem i zainspirowany odnalazłem siebie w nowym formacie map, oto mapy by Prop v2

26a1.png
26a1.png
26a1.png


Najistotniejsze zmiany od ostatniej aktualizacji (19.03):
1f538.png
BAN podbiera graczy GoT. oraz upadłego GH do siebie tworząc dwuczłonowe plemię
1f538.png
Upadek HRN, OTS rekrutuje?
1f538.png
Upadek U-WG
1f538.png
Upadek KIRI, 3D oraz GU, na podwalinach powstało plemię Zemsta oraz dla paru wybrańców trzeci człon SPEED?


031e7de3e5344.png

Zapraszam do komentowania

Komentuję

Niestety Witam i SPEED z rozstawienia na mapie naturalni sojusznicy.
Ciekawe jak się potoczy
 
Do góry