Karczma

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser40537
  • Data rozpoczęcia

Jak sie podoba??

  • Super!!

    Głosy: 14 18,9%
  • Z poprawkami!!

    Głosy: 9 12,2%
  • Nie potrzebne!!

    Głosy: 51 68,9%

  • W sumie głosujących
    74
Status
Zamknięty.

DeletedUser40537

Guest
Mój pomysł jest taki zeby wprowadzic nowy budynek a mam na mysli karczme,

Np.: Wino które pilo by wojo dawało by lepsze morale!

Wino mogło by byc produkowane w niej a winogrona były by widoczne zaraz obok niej!!

Karczma

Ratusz(poziom 12),Rynek(poziom 10),Koszary(poziom <cfaniak>

Glina-10.000
Drewno-12.000
Żelazo-18.000

Oto Mój projekt, nie jest Swietny(Wiem o tym) ale moze sie spodobac sam Pomysł

Oto on!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23847

Guest
Odp: Karczma

A jak masz Rynek na maksa i Koszary to tam nie ma miejsca!
Jestem na NIE.
 

DeletedUser27977

Guest
Odp: Karczma

Ale rysunek.Normalnie Paint rulez.Nie do się tam tego dać bo tam są koszary jak będą bardziej rozbudowane.A co do morali to sposób, w jaki są liczone obecnie jest całkiem w porządku i nie trzeba w nim nic zmieniać.Wybaczcie składnie ale jakoś dziwnie sie czuję.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Karczma

Zgadzam się z przedmówcą.


Poza tym daj jakiś bardziej rozbudowany projekyt a nie tylko 2 minutowy rysunek w paintcie.

Jaka była by godzinna produkcja wina??

Ile poziomów miałaby karczma??


Z podniesieniem morali jest co chwile jakis nowy pomysł.


POMYSŁ BEZ SENSU.
 

DeletedUser14071

Guest
Odp: Karczma

urzekłe mnie twój rysunek, tak jestem na nie
 

DeletedUser40537

Guest
Odp: Karczma

5 poziomów, produkcja godzinna:

Poziom:
1-20 na godzine
2-68 -||-
3-125-||-
4-187-||-
5-200-||-
 

DeletedUser23847

Guest
Odp: Karczma

Zobacz na obrazek:

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser40537

Guest
Odp: Karczma

to moze przeniesc schowek pomiedzy warsztatem a spichlerzem a w jego miejsce wstawic karczme:rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser23847

Guest
Odp: Karczma

No to wtedy Kuźni nie będzie... I jak nie będzie Kuźni to nie będzie Pałacu :eek:
 

DeletedUser45386

Guest
Odp: Karczma

Pomysł dla mnie moze byc,ale jest to wlasciwie nie potrzebne.Jest wiele rzeczy ktore mozna jeszcze dodac i sa znacznie bardziej potrzebne niz ta karczma..Jestem na NIE.
 

DeletedUser40537

Guest
Odp: Karczma

Bedize kuznia!!!!!!!!!!Moze tylko poprzesuwac niektóre budynki i wszystko bedzie oki!!
 

DeletedUser40537

Guest
Odp: Karczma

To jest gra przeglądarkowa osadzona w sredniowieczu, a w sredniowieczu były karczmy w wioskach!!!!!!!!:)
 

DeletedUser45386

Guest
Odp: Karczma

Bedize kuznia!!!!!!!!!!Moze tylko poprzesuwac niektóre budynki i wszystko bedzie oki!!

Ile ty masz lat?Myslisz ze administracja bedzie wprowadzala kazdy beznadziejny nawet pomysl zeby dogodzic jednej osobie?Jest wiele lepszych pomyslow ktore mozna byloby wprowadzic w zycie,a nie jakies zbedne "bajery".

Karczma=zagroda
 

DeletedUser25993

Guest
Odp: Karczma

Super pomysł, jeszcze lepszy niż ten z pociągami!111oneonejedenosiemzeropięć
Wprowadźmy też czołgi i lasery i ufoludki i w ogóle wprowadźmy wszystko ze Star Wars, oki? ;D Wszyscy się ucieszą, bo gra będzie bardziej realistyczna... Potem gdy już będzie wszystko zrobimy jeszcze pociągi i kaski wirtualne co byś mógł grać w Plemiona w pracy/szkole za jedyne 2,99. Projekt skończylibyśmy na skasowaniu koszar, bo w przyszłości panuje lad i harmonia. Co wy na to?

@krzysiu27 : O! Boże... Wiesz co to ironia?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23847

Guest
Odp: Karczma

Karczma=zagroda

Dokładnie:

Zagroda wyżywia twoich pracowników i wojska. Bez rozbudowania zagrody twoja wioska nie może rosnąć. Im większy stopień rozbudowania, tym więcej mieszkańców może być wyżywionych.


Super pomysł, jeszcze lepszy niż ten z pociągami!111oneonejedenosiemzeropięć
Wprowadźmy też czołgi i lasery i ufoludki i w ogóle wprowadźmy wszystko ze Star Wars, oki? ;D Wszyscy się ucieszą, bo gra będzie bardziej realistyczna... Potem gdy już będzie wszystko zrobimy jeszcze pociągi i kaski wirtualne co byś mógł grać w Plemiona w pracy/szkole za jedyne 2,99. Projekt skończylibyśmy na skasowaniu koszar, bo w przyszłości panuje lad i harmonia. Co wy na to?

Może coś bardziej realistycznego? Schowaj się z takimi pomysłami...!


@krzysiu27 : O! Boże... Wiesz co to ironia?

Nie wiem. Może mi wytłumaczysz? Coraz więcej osób pisze dokładnie tak jak Ty. O jakiś czołgach i takich innych, właśnie widać jaki Team Plemion daje przykład.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21757

Guest
Odp: Karczma

Super pomysł, jeszcze lepszy niż ten z pociągami!111oneonejedenosiemzeropięć
Wprowadźmy też czołgi i lasery i ufoludki i w ogóle wprowadźmy wszystko ze Star Wars, oki? ;D Wszyscy się ucieszą, bo gra będzie bardziej realistyczna... Potem gdy już będzie wszystko zrobimy jeszcze pociągi i kaski wirtualne co byś mógł grać w Plemiona w pracy/szkole za jedyne 2,99. Projekt skończylibyśmy na skasowaniu koszar, bo w przyszłości panuje lad i harmonia. Co wy na to?

Rozwalił mnie twój pomysł i ten rysunek. Diablo twój pomysł by nie jednemu dogodził, bo zapomniałeś dodać, że w pałacu zamiast szlachcica by produkował się nie kto inny jakLord Vader(sory jeśli źle napisałem)

Co do pomysłu autora, jest to niepotrzebne, nie ma na karczme miejsca w wiosce i w ogóle ten projekt to arcydzieło. Jestem na nie!
 

DeletedUser40537

Guest
Odp: Karczma

oto nowy moze karczma taka sama jak na pierwszym ale wszystko poprzesuwane i zmienione!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27977

Guest
Odp: Karczma

Lokalizacja mogła by być ale nie sądzę aby Niemcy chcieli tak przestawiać budynki.A rysunek mnie zwalił z krzesła;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry