Kapitan na mecz z repką

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser146505
  • Data rozpoczęcia

Kogo chcecie na kapitana na FORUM?

  • Pedro Costa

    Głosy: 22 14,8%
  • Pan Kropeq

    Głosy: 7 4,7%
  • Sk@tek

    Głosy: 16 10,7%
  • Nitro Cee

    Głosy: 31 20,8%
  • One Loser

    Głosy: 13 8,7%
  • Dusia/Eddino

    Głosy: 24 16,1%
  • Czarna Szlachta

    Głosy: 12 8,1%
  • Detox

    Głosy: 13 8,7%
  • Melon

    Głosy: 6 4,0%
  • takiboteq

    Głosy: 5 3,4%

  • W sumie głosujących
    149
Status
Zamknięty.

DeletedUser153746

Guest
edino jest the best... nie ma woja to nie chce grac;p jak juz pół offa stoi to dawaj... text pograć ci jest najlepszy:) Powodzenia dziewczynki.
 

DeletedUser146505

Guest
mowisz tak jakby to znaczylo ze Ty masz...

ja to napisałem tak jaką dostałem informację od Drubensa
nie mogłem go brać pod uwagę w spisywaniu składu

może ja też nie mam szans bo za słaby jestem (lepszy na pewno od pewnych osób z repki) ale w treningu zagram bo jakąś tam minimalną szansę jeszcze niby mam
chociaż nie wiem czy też gdybym już miał wstąpić do repki czy z moimi poglądami by to pozwoliło dobrze współpracować z pewnymi osobami
 

DeletedUser153359

Guest
Pedro bo ustalaniu grup w jakich bedziemy siedziec na ts`ie chyba powinienes zrozumiec ile jest osob skorych do wspolpracy z toba -_-
 

DeletedUser162819

Guest
Bo ten mecz ma wyłonić nowych graczy do repki,a ty nie masz szansa dojść do niej.

Pozdrawiam
 

DeletedUser157137

Guest
Oficjalne stanowisko drubensa jest takie ,ze mimo iz osoby bezszansy dostania sie do reprezentacji takie jak

loser, nitro , zumir , skatek .. itd lista tych osob jest dosc interesujaca kazdy mysle z graczy na tej liscie jest tego swiadomy. No ale do rzeczy ze mecz bez tych osob obnizylby i tak niski poziom reprezetnacji a tak moga oni zagrac ale tylko po to by podniesc teoretycznie poziom i dramaturgie meczu.
 

DeletedUser167160

Guest
Nitro/Skatek ale z tego co kojarze to byczos jest kapitanem ;D
 

DeletedUser153359

Guest
Oficjalne stanowisko drubensa jest takie ,ze mimo iz osoby bezszansy dostania sie do reprezentacji takie jak

loser, nitro , zumir , skatek .. itd lista tych osob jest dosc interesujaca kazdy mysle z graczy na tej liscie jest tego swiadomy. No ale do rzeczy ze mecz bez tych osob obnizylby i tak niski poziom reprezetnacji a tak moga oni zagrac ale tylko po to by podniesc teoretycznie poziom i dramaturgie meczu.

Nie przesadzajmy sklad wybralismy data meczu jest ustalona - czekac na trening i grajmy i tak i task wynik bedzie taki sma a wole w spokoju spedzic ten czas rozmawiajac z normlanymi ludzmi -_-
 

DeletedUser146505

Guest
Loser na pewno nie weźmiemy nawet jak by prosił
kogoś takie nie chcę na pewno widzieć na meczach bo to jest koleś który nie zasługuje na grę
jest to przypadek człowieka dla którego szacunek się nie należy, a czasie II wojsny światowej by zrobił karierę Loser, a teraz to moze być tyklo takim przydupasem i błaznem
 

DeletedUser171620

Guest
Mecz Repki vs FO w SP.
Repka = Reprezentacja Polski w SP.
 

DeletedUser171672

Guest
Kto nalezy do tej reprezentacji?
I kiedy ten mecz?

Mecz odbędzie się w najbliższym czasie. Do repki należą te osoby które pod nickami mają napisane REPREZENTACJA POLSKI np. Stepchild, Polakumie, Lesiow, Keymil, Duch Ulicy, Wioska Barbarzyńska,
N O O Bhar, Puszek, Ojciecszestny, Złoty Pies., Stx itd...
 

DeletedUser153746

Guest
Oficjalne stanowisko drubensa jest takie ,ze mimo iz osoby bezszansy dostania sie do reprezentacji takie jak

loser, nitro , zumir , skatek .. itd lista tych osob jest dosc interesujaca kazdy mysle z graczy na tej liscie jest tego swiadomy. No ale do rzeczy ze mecz bez tych osob obnizylby i tak niski poziom reprezetnacji a tak moga oni zagrac ale tylko po to by podniesc teoretycznie poziom i dramaturgie meczu.


Zastanawia mnie jedno dlaczego Drubens nie wypowie się w tym temacie... ludzie tu spauja o kapitanie o meczu a o meczu nie ma nic....
Więc moje pytanie czy taki mecz na polskim serwerze będzie miał miejsce?(wypożyczenie rundy 600 pp w sumie prawie nic no ale jakoś ostatnio się tam rundy nie odbywają nie ma jak tego zdobyć. Płacić nie zamierzam.) Czy mecz może odbyć się na polskim serwerze?
Wiadomo że nie ma oficjalnych meczy jak i turnieju światowego w plemiona więc dlaczego by nie potrenować i nie zagrać. Wadomo ze szkoła i wogóle ale proste pytanie czy są chęci ze strony graczy reprezentacji?(na to pytanie prosze o odpowiedz kapitana RP)
 
Status
Zamknięty.
Do góry