Kącik kulinarny

  • Rozpoczynający wątek Deleted User - 849188349
  • Data rozpoczęcia

Qrk Shooya2

Szlachcic
Wynik reakcji
8.394
Dzień dobry,

U mnie na śniadanko bułeczki z żółtym serem, szynką i pomidorem(sól+pieprz).

Na obiadek Nugetsy mi żona zrobiła z ziemniakami i ziemniaki.

Na kolację jedziemy na pizze z kuzynem i kuzynką.

Dzisiaj dzień na budowie, więc nie było czasu po knajpach jeździć.
 

Deleted User - 849188349

Guest
Dzień dobry,

U mnie na śniadanko bułeczki z żółtym serem, szynką i pomidorem(sól+pieprz).

Na obiadek Nugetsy mi żona zrobiła z ziemniakami i ziemniaki.

Na kolację jedziemy na pizze z kuzynem i kuzynką.

Dzisiaj dzień na budowie, więc nie było czasu po knajpach jeździć.

Co budujesz?
 

Deleted User - 849188349

Guest
Właściwie to jest już wykończenie.
Oczywiście, że wieś. To jest Dom dla mnie i mojej rodziny, za parę lat pewnie będę stawiał gdzieś na obrzeżach miasta, tam gdzie mam działki.

Nie rozumiem tej logiki.
Wytłumacz prościej
 

Qrk Shooya2

Szlachcic
Wynik reakcji
8.394
Nie rozumiem tej logiki.
Wytłumacz prościej

Wole żyć na wsi, mam więcej "wolności", więcej mogę sobie zrobić na podwórku, ogólnie plany mam dosyć ambitne co do mojego podwórka, druga sprawa, że mam prawie działkę Hektar+ parę arów za działka rolnej, gdzie mam zamiar zrobić w przyszłości sad. W mieście wyrwać taki kawałek ziemi jest nierealny praktycznie.
W mieście postawie domy typowo na sprzedaż.
 

Deleted User - 849188349

Guest
Wole żyć na wsi, mam więcej "wolności", więcej mogę sobie zrobić na podwórku, ogólnie plany mam dosyć ambitne co do mojego podwórka, druga sprawa, że mam prawie działkę Hektar+ parę arów za działka rolnej, gdzie mam zamiar zrobić w przyszłości sad. W mieście wyrwać taki kawałek ziemi jest nierealny praktycznie.
W mieście postawie domy typowo na sprzedaż.

Teraz rozumiem, choć jeszcze nie wszystko:)
Ale ok
 

Deleted User - 849188349

Guest
Czego nie rozumiesz przyjacielu?

Tego fragmentu ze stawianiem domów. Ile ich planujesz pobudować?
To inwestycja wymagająca kilku milionów.
Druga sprawa sad, do czego Ci skoro prościej dokupić kawałek ziemi na wsi i zrobić przy domu?

Taka działka hektarowa to dobry pomysł na sprzedaż. Zarobek mniejszy będzie, ale zero odpowiedzialności, zero inwestycji, czyste pieniądze
 

Qrk Shooya2

Szlachcic
Wynik reakcji
8.394
Tego fragmentu ze stawianiem domów. Ile ich planujesz pobudować?
To inwestycja wymagająca kilku milionów.
Druga sprawa sad, do czego Ci skoro prościej dokupić kawałek ziemi na wsi i zrobić przy domu?

Taka działka hektarowa to dobry pomysł na sprzedaż. Zarobek mniejszy będzie, ale zero odpowiedzialności, zero inwestycji, czyste pieniądze

Nie zrozumiałeś. Ja mam podwórka 0.95ha dokładnie, za podwórkiem mam działkę rolną, na której w przyszłości stanie sad.

Co do budowy kilku domków, to tak i nie, działki są gotowe do budowy, ogólnie domki stawiany sami do stanu zamknięty otwarty, w takim stanie chciałbym już sprzedawać takie domki. Kuzynce stawialiśmy taki domek i wyszło 120tys. 4 działki mam, więc koszt 500k. Kasę odłożę dość szybko na budowę takich domów, tylko muszę swój skończyć, bo wykończenia strasznie drogo mnie wychodzą
 

Deleted User - 849188349

Guest
Nie zrozumiałeś. Ja mam podwórka 0.95ha dokładnie, za podwórkiem mam działkę rolną, na której w przyszłości stanie sad.

Co do budowy kilku domków, to tak i nie, działki są gotowe do budowy, ogólnie domki stawiany sami do stanu zamknięty otwarty, w takim stanie chciałbym już sprzedawać takie domki. Kuzynce stawialiśmy taki domek i wyszło 120tys. 4 działki mam, więc koszt 500k. Kasę odłożę dość szybko na budowę takich domów, tylko muszę swój skończyć, bo wykończenia strasznie drogo mnie wychodzą

Czyli masz firmę budowlaną? Czy źle rozumiem?
 

Deleted User - 849188349

Guest
Nie mam, Ja się nie nadaje do takich rzeczy, kuzyni mają a jak czuje pieniądz to czemu nie. Każdy zarobi jakiś pieniążek na tym.

Yhy
Czyli dalej nie rozumiem...
To oni będą stawiali te domy tak? Dzięki temu planujesz zarobić i Ty i oni.
No ale wtedy te 120k to jakaś optymistyczna wersja
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.454
Wczoraj wleciały na śniadanie 2 jajka na miękko, tosty z masłem i polędwicą sopocką, do tego świeża papryka czerwona. Potem postanowiłem zamówić pizzę z szynką, pieczarkami, papryką i boczkiem + sos majonezowo-koktajlowy, której to resztę zaraz spożyję :)
Pozdrawiam
 
Do góry