Jubileuszowy świat 190 Proponowane Ustawienia

Czy chcemy otwartej dyskusji co do parametrów jubileuszowego świata 190?


  • W sumie głosujących
    66
  • Głosowanie zakończone .

H0T SN0W

Chłop
Wynik reakcji
6
A więc od dawien dawna nie było świata bez farmy i bez milisekund. Ostatni 28 światów temu (s162), poprzedni 78 (s121). Przy starcie 182 była ta opcja w ankiecie, ale demokratycznie (ciut ponad 50%) przegłosowane zostały msy. Jest trochę zwolenników światów bez ms, co prawda jesteśmy w mniejszości, ale jesteśmy. Najchętniej nie widziałbym żadnego z budynków specjalnych. Po co to komu... ewentualnie kościoły najmniej bolą.

Jako jeden z największych hejterów blokady składów bije się w pierś i zagłosowałbym za blokadą składów po 180 dniach przy 80 osobowym limicie członków w plemieniu. Nie ma innego rozwiązania żeby wyeliminować patologię dogadywania się w kilka ekip by wspólnie zamknąć świat.
Co prawda dałbym możliwość wyrzucania graczy po blokadzie składu, ale ponoć tak się nie da bo jest to połączone z rekrutacją, a dopisanie linijki kodu jest zbyt ciężkie dla naszych polskich czempionów informatyki i kodowania.

Przy blokadzie składów uważam, że powinien być aktywny parametr, że można atakować członka swojego plemienia (eliminacja kretów w plemieniu po blokadzie). Moje ideolo ustawienia wyglądają tak:

Świat 190 Proponowane Ustawienia by Mickez​

MilisekundyNieaktywne <3<3
Ograniczenie straszakówNieaktywne / 1% punktów wioski
System badańProsty (niezbadane / zbadane)
KościółNieaktywne
Wieża strażniczaNieaktywne
FlagiNieaktywne
ZbieractwoNieaktywne
FarmienieNieaktywne
TwierdzaNieaktywne

Jednostki​

ŁucznicyNieaktywne
ZwiadZwiadowcy mogą zaraportować wojska, budynki, surowce i jednostki poza wioską.
RycerzNieaktywne
ChłopNieaktywne

Konfiguracja​

Limit członków plemienia80
Ataki na członków plemieniaOdbywają się jak normalne ataki
Poziomy plemieniaNieaktywne
Blokada składówAktywne, blokada składów po 180 dniach
Przesyłanie surowcówNieaktywne
Wysyłanie wsparciaMożliwe jest wspieranie wiosek spoza plemienia gracza
Możliwość wyboru kierunku startuAktywne
Takie ustawienia moim zdaniem są ciekawe, ale jestem ciekaw co myślicie na temat rycerza ? Ja osobiście skusiłbym się na dodanie rycerza.. Dodatkowo warte rozważenia byłoby też zbieractwo , oczywiście przy obniżeniu prędkości świata.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.009
Tak z ciekawości: na czym polega "jubileuszowość" świata 190? :) 180, 170 czy 160 jako takowe nie były traktowane :)
 

2ilol

Miecznik
Wynik reakcji
19
Tak z ciekawości: na czym polega "jubileuszowość" świata 190? :) 180, 170 czy 160 jako takowe nie były traktowane :)
Jubileuszem może być liczba okrągła zakończoną liczbą 0. 190 jest ostatnim takim światem przed 200, dlatego już takiego nie będzie. Prosimy jedynie qo wybór ustawień przez ankietę.
 

.MartinS

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.309
Tak z ciekawości: na czym polega "jubileuszowość" świata 190? :) 180, 170 czy 160 jako takowe nie były traktowane :)
Każdy świat podzielny przez 19 jest jubileuszowy. <shrug>
BTW, mam nadzieję, że w końcu wejdzie ta nowelizacja ustawy i na ppkowych światach pojawi się blokada składów po 120 dniach, z takimi limitem członków 40 najlepiej :)
 
Ostatnia edycja:

Lybciu

Chłop
Wynik reakcji
1
Wszyscy czekają za jakąś odpowiedzią kiedy wogole można się spodziewać startu ale nawet tego nie mogą powiedzieć
 

eloziom

Miecznik
Wynik reakcji
73
Ja bym zagrał na takim, że logowanie wstępne i od razu jak świat ruszy to zamykanie składów, plemię niech liczy 80 osób i jazda poszły konie po betonie to by było mega ciekawe. Dodatkowo bez farmy i zbieractwo
 
Do góry