Jedyna celna analiza dyplomatyczna i plemienna

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.277
Kto może zrobić jedyną mającą ręce i nogi analizę dyplomacji jak i poszczególnych plemion?
Oczywiście Black Snow.
Celność moich analiz wynosi średnio ~98%


Zapraszam do krótkiej lektury, jeszcze nie czas na rozpisywanie się.

Zaczynamy

A.P.K
. - jeśli chodzi o skład to jest to bez wątpienia plemię nieudaczników. Osioł przywódcą a w składzie takie tuzy jak kosownik @Sh4Me, kret @GreatKhaliS czy człowiek żyjący w obłędzie grubas @husqa*strongmaman.
Może i na bajkę to dobra ekipa
1000014941.jpg
ale kariery wielkiej tu zrobić nie mogą.
Przy pierwszych stratach to plemię zgnije od środka z racji 'starannie' dobranego składu.
Jeśli chodzi o dyplomację, na dłuższą metę nie da się pogodzić swojego położenia z przyjaźnią z Witam, więc któreś z tych plemion odpaść musi.
Ocena składu - 2.5/10
Ocena położenia - 4/10

--

TI - kadrowo TOP 3 tego świata. Są tam wybitne jednostki jak mój serdeczny przyjaciel @Czarna Szmata. Ten obraz przyćmiewa jedynie obecność zakały i człowieka pozbawionego jakiegokolwiek honoru - @Pan Owca
1000014738.jpg
Jeśli chodzi o przywództwo @Brika pozbawiona podszeptów diabła w oślej skórze czy Snuffiego
1000014943.jpg
powinna dać radę. Wydaje się, że będzie to plemię mogące stoczyć walkę o zwycięstwo na ś200.
Jeśli chodzi o dyplomację naturalny sojusznik eNek.
Jakakolwiek bójka z tym plemieniem byłaby skrajną głupotą. Mają idealną pozycję do długiego sojuszu

Ocena składu - 8/10
Ocena położenia - 9/10

--

Speed - najwięksi darmówkarze i oszuści świata plemion. Plemię pozbawione przyzwoitości i rozumu.
Wszystko co ugrali na poprzednich światach okraszone jest kombinatorstwem i krętactwem. Bez botów zwykli nieudacznicy nie potrafiący przejąć wioski barbarzyńskiej.
Kadrowo też śmiech na sali - tchórz @Kanarinios. , krętacz @TheSzumix x Ramajad i oszust @ego sum deus
Wow ale zmontowali skład
1000014944.jpg

Jeśli chodzi o dyplomację, nikt nie chce raczej się z nimi układać. Ale wiadomo jak to jest z krętaczami, na pewno kogoś przekonają. Tym jednak razem mają przeciwko sobie mnie, pogromcę Pee, Pewniaczkow czy jUTRA.
Zostaną rozbici w pył.

Ocena składu 1.5/10
Ocena położenia 4/10


Ciąg dalszy nastąpi jutro....
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.277
Ciąg dalszy

Witam
- najlepsze plemię w historii tej gry. I najuczciwsze. Prawie zero gry na darmach, doskonały wódz, zero botów.
To plemię powinno mieć specjalną odznakę, jako zasłużonych dla rozwoju gry.
Frontowcy wybitni i nawet kula u nogi @Choriel tego nie zepsuje.
Położenie nie ma większego znaczenia, bo to oni powinni dyktować warunki gry.

Ocena składu - 10/10
Ocena położenia - 9.5/10


Wygi - jeśli Miras @TypowyMirekHandlarz tego nie zawali, to powinni być ważnym ogniwem. Położenie mają kapitalne. Punktem ciężkości będzie tutaj SPEED. Jeśli wejdą z nimi w jakiekolwiek układy, zostaną oszukani i Miras straci kontrolę nad swoim tworem.
Bo na dłuższą metę relacje przyjazne są niemożliwe.
Muszą pokonać SPEED a wtedy mają autostradę do rozwoju na północy. To jest być albo nie być dla WYG, zwycięstwo nad SPEED by oznaczało, że będą faworytami do uczestnictwa w końcowej walce.
Pokonać SPEED, klepnąć sojka z Witam i mają idealną pozycję.
I tego im życzę

Ocena składu - 7/10
Ocena położenia - 10/10


--

Reszta już jutro
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
3.049
Słaba bo słabo ocenił twoje plemię xd żałosne są takie teksty, jakby dobrze ocenił to byś chwalił. Jak takich ludzi się nazywa bo mi brak słów by określić takie osoby jak ten szumix.

Według mnie analiza 10/10
E? Nie mogę mieć swojego zdania? XD zejdź na ziemię człowieku, tobie się podoba, mnie nie. Mam Cię krytykować teraz za to, że Ci się podoba? Co za młot xD

Możesz hejtować, nie zamierzam gryźć się w język czy wam słodzić dla łapki w górę.
Szczera prawda, zawsze
Absolutnie Cię nie hejtuje.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.277
Do góry