Jedyna 100% celna analiza dyplomatyczna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser209423
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser209423

Guest
@Czarodziejski Kaktus idź tam powypisuj nam jakie światy wygrałeś, a za chwilę znowu przyjdą ludzie z rad plemion i napiszą, żeś oszust, który w dupie grał i gówno ugrał heh
 

DeletedUser209423

Guest
Mówisz o tym TOMASIE co wytarł Tobą podłogę?
Ten sam co był w radzie plemienia, do którego podszywałeś się i dopisywałeś blaszkę?

No tak, napisał, że jesteś oszustem. Później jeszcze Cię zweryfikował udowadniając, że nawet do grupy nie masz dostępu, z czym też kłamałeś.

Duży błąd wtedy popełniłeś podszywając się pod członka plemienia.
 
Wynik reakcji
591
Mówisz o tym TOMASIE co wytarł Tobą podłogę?
Ten sam co był w radzie plemienia, do którego podszywałeś się i dopisywałeś blaszkę?

No tak, napisał, że jesteś oszustem. Później jeszcze Cię zweryfikował udowadniając, że nawet do grupy nie masz dostępu, z czym też kłamałeś.

Duży błąd wtedy popełniłeś podszywając się pod członka plemienia.
No a gdzie teraz jest ten co wytarl mna podloge? xD
2 setny swiat blisko, zobaczysz w jakiej ekipie nasz tomas nie bedzie gral

juz kiedys pisalem
usun sie z zycia dzbanie
Pozdrawiam serdecznie <piwo>
 

DeletedUser209423

Guest
To gdzie ta analiza świata ?

Moje analizy polegają na wnioskowaniu z mapy jakie ruchy powinny wykonać dane plemiona.
To co zrobią, to oddzielna sprawa, na później.

Jeśli Fine-Plecak się nie dogadają, to przekonasz się czy analiza była celna. Dość szybko.

Jeśli szukasz czegoś lepszego, to leć poczytać @markopolo19, który wystawi Ci oceny siły plemion w skali 1-10.

Wątek oddzielny został założony po to, że jak Ci się nie podoba, to go opuść.

--

No a gdzie teraz jest ten co wytarl mna podloge? xD
2 setny swiat blisko, zobaczysz w jakiej ekipie nasz tomas nie bedzie gral

juz kiedys pisalem
usun sie z zycia dzbanie
Pozdrawiam serdecznie <piwo>

Gdzie jest? Toż widać, że to nie był chłop co się lubi obrzucać gównem, a konkretny facet. Przyszedł, wyjaśnił Cię i poszedł.
No człowieku, toż 2 dni tu z Ciebie wszyscy lali. Leć z Blejkoo firmę załóż.
Doradztwo finansowe i księgowość.
Obaj jesteście uczciwi i wiarygodni
 
Wynik reakcji
591
@Bl-ack Sno-w
Przyszedł, wyjaśnił Cię i poszedł.
Kurde, zupelnie jak ja do Ciebie do domu
Musze przyznac racje, konkretny

Z twojego spierdolenia umyslowego ludzie juz smieja 2 rok, chcialem zobaczyc jak sie czujesz ze oprocz realnego swiata to w tym internetowym tez jestes uwazany za zjeba
 

JoteSKa

Karczmarz
Wynik reakcji
5.593
... Być może nie rozumiesz moich wypowiedzi
Coś w tym może być - jeśli tylko ja nie rozumiem to znaczy że ze mną jest coś nie tak i moje iq i tok rozumowania są daleko za murzynami. Ale jeśli jest więcej osób które nie rozumieją twoich wypowiedzi to raczej nie sądzę żeby to był przypadek i że trafiłem na grupę o iq szympansa co nie rozumie ciebie lub na wycieczkę z Chin.
W większości grają tu Polacy ze świata 186 więc skoro oni też nie rozumieją twoich wypowiedzi - to coś w tym musi być.
Nie mówię że wszystkich wypowiedzi - bo piszesz poprawnie po polsku, składnia też jest poprawna, ale czasem merytoryka i sam przekaz jest ... nie zrozumiały.
 

DeletedUser209423

Guest
Coś w tym może być - jeśli tylko ja nie rozumiem to znaczy że ze mną jest coś nie tak i moje iq i tok rozumowania są daleko za murzynami. Ale jeśli jest więcej osób które nie rozumieją twoich wypowiedzi to raczej nie sądzę żeby to był przypadek i że trafiłem na grupę o iq szympansa co nie rozumie ciebie lub na wycieczkę z Chin.
W większości grają tu Polacy ze świata 186 więc skoro oni też nie rozumieją twoich wypowiedzi - to coś w tym musi być.
Nie mówię że wszystkich wypowiedzi - bo piszesz poprawnie po polsku, składnia też jest poprawna, ale czasem merytoryka i sam przekaz jest ... nie zrozumiały.

Ok
 

Profesor R

Łucznik
Wynik reakcji
592
Będzie jakaś dalsza część analizy tej ćwiartki północno-południowej czy ta trafna analiza to tylko marzenia-predykcje co do tego co powinno zrobić jutro i Fine?
 
Do góry