Jakie wioski farmić

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23497
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser23497

Guest
Witam, chciałbym zapytać czy farmicie tylko wioski z 0 poziomem muru? Co w sytuacjach gdy już takich nie ma, jak zaatakuje wioskę z wyższym poziomem to zawsze pada mi na niej wojsko
 

DeletedUser147486

Guest
1. Sprawdź w symulatorze ile musisz wysłać wojska (Podpowiedź: Najprawdopodobniej musi być go więcej ;)), aby Ci nie padało i czy w ogóle jest to opłacalne.
Oczywiście same piki łatwo padają, wysyłając je z toporkami (w ostateczności z miecznikami) łatwiej zadbać o to, aby nic nie padło

2. Jak będziesz mieć tarany/katapulty to możesz zburzyć murki na farmach ;)
 

DeletedUser23497

Guest
Mam teraz 1k pkt, i 300lk(wiem mało ale zacząłem na starszym swiecie, wiec nikt nie zwraca na mnie jeszcze uwagi :D) i atakując wioski które mają 2 lvl muru w symulatorze pokazuje że wysyłając 100lk i tak jeden padne. atakuje wioski <200pkt ale jest ich coraz mniej, wiec chcialbym spytac co dalej w momencie kiedy beda miały wiecej punktow i wiekszy mur
 

Ilikebigbutts

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
847
przy 2lvl murku, wystarczy 8lk żeby na 100% nic nie padło, o ile oczywiście wioska jest pusta :p
Najprościej to wysyłać topki z taranami, żeby mur zburzyły.
 

DeletedUser23497

Guest
Tarany strasznie długo idą, a jeszcze nawet ich nie badałem, cały czas robie oporowo kopalnie i lk żeby dogonić resztę graczy z plemienia. Czyli rozumiem że ten symulator troche oszukuje? Bo ja wpisując 8lk vs 2lvl muru mam dwóch ubitych :(
 

Ilikebigbutts

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
847
A jaki to św? może z kościołami? w takim razie zaznacz sobie "z wiarą" bo na barbarki to nie ma i tak znaczenia czy w zasięgu kościoła czy nie. A jak chcesz dogonić resztę, to rób lk i stajnie + farma 24/h :p albo chociaż w dzień co 30 min a w nocy ze 2-3x :)
 

DeletedUser147486

Guest
Tarany strasznie długo idą, a jeszcze nawet ich nie badałem, cały czas robie oporowo kopalnie i lk żeby dogonić resztę graczy z plemienia. Czyli rozumiem że ten symulator troche oszukuje? Bo ja wpisując 8lk vs 2lvl muru mam dwóch ubitych :(

Raz wyślesz te toporki z taranami i masz spokój na długi czas. ;)


To masz chyba jakiś oszukany symulator, bo jak teraz sprawdzam to przy wysłaniu 8lk te 2 pada dopiero przy szczęściu -25% na murku 5lvl. No chyba, że grasz na świecie z kilkoma możliwymi stopniami badań i to faktycznie być może ma jakiś wpływ...?

--------------------------------------------------------------

A jaki to św? może z kościołami? w takim razie zaznacz sobie "z wiarą" bo na barbarki to nie ma i tak znaczenia czy w zasięgu kościoła czy nie. A jak chcesz dogonić resztę, to rób lk i stajnie + farma 24/h :p albo chociaż w dzień co 30 min a w nocy ze 2-3x :)

Przy atakowaniu Twoja wioska musi być w zasięgu kościoła, aby było 100%, atakowana wioska może być po drugiej stronie mapy.

Pierwsze słyszę, aby wiara nie miała znaczenia dla barbarek, skąd to info?
Z tego co się orientuje to jak zaatakujesz barbę z wioski bez wiary to Twoje wojsko będzie osłabione - tak samo jak w przypadku ataku na gracza.

--------------------------------------------------------------

zależy o jakim etapie mówisz
początkowym czy później

Raczej łatwo wywnioskować, że chodzi o w miarę początkowy etap gry ;)
 

DeletedUser23497

Guest
jest to swiat 102 z kościołami ale poziom jednostek jest tylko jeden
 
Status
Zamknięty.
Do góry