Jak poprawić mapę aby była czytelniejsza?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14836
  • Data rozpoczęcia

Czy popierasz pomysł?

  • Tak

    Głosy: 235 79,9%
  • Nie

    Głosy: 59 20,1%

  • W sumie głosujących
    294
Status
Zamknięty.

DeletedUser65354

Guest
Może taki kolorek dla wrogów:

schowek03su8.png
 

DeletedUser

Guest
Tak

Jestem na tak. Mam nowy monitor, ale gdy jeszcze miałem szkołę i próbowałem na informatyce na wroga atak wysłać, to musiałem patrzeć jakie kolo ma plemię, żeby wiedzieć czy wrogie. Kolor różowy pasowałby wspaniale
 

DeletedUser15023

Guest
Czasami na mym LCD trzeba się schylić,zanim skapujesz czy neutralny,czy wróg

Oczywiście na TAK
 

DeletedUser68107

Guest
Ja jestem za...
Jak już mówiliście teraz trudno odróżnić zwykłych graczy od wrogów, a po wpowadzeniu tego pomysłu mapa byłaby dużo bardziej czytelniejsza.
 

DeletedUser40576

Guest
Jak jest jakaś większa ilość wrogów w jednym miejscu to ja widzę bez problemu.. Jednak jeżeli jest gdzieś osamotniony... cóż..
Jestem na tak : )
 

DeletedUser50560

Guest
Jestem pewien, że ten pomysł ułatwi wielu osobom rozróżnianie wrogów od graczy bez plemienia.
Nie sądzę, żeby mi to się przydało, ale sporo osób chciałoby, żeby ta funkcja została wprowadzona, więc zagłosowałem na "tak" :D.
 

DeletedUser66900

Guest
pomysł bardzo dobry ;] jeszcze dobre byłoby dodawanie kolorków dla plemion a nie tylko dla pojedyńczych graczy:mad::mad:. Jak Twoje plemię ma wojnę z dwoma plemionami a chcesz zaatakować kilku graczy z jednego z nich to musisz dużo szukać na mapie a tak z kp to byłoby łatwiej :D:D
 

DeletedUser

Guest
Pomysł dobry ,przydałoby się takie ułatwienie w grze bo według mnie figuruje teraz jako utrudnienie:D:cool:
Byle tak dalej ,pomysł 1 klasa :)!!
 

DeletedUser10627

Guest
Czyli większych zmian nie potrzeba, tylko zmienić jeden kolor wystarczy w zupełności.
 

DeletedUser72248

Guest
No przydało by troche bardzej móc odróżnić bo kolory sie zlewają,aż za bardzo.Neutralny np.pomarańczowy
 

DeletedUser73065

Guest
Nie, bo takie detale można sobie ustwić na koncie Premium. Ewentualnie Premium musiało by dostać coś wzamian.
 

DeletedUser46884

Guest
no lepiej mieć wrogów na czarno bo jak jest na jasno czerwono to trochę się myli ze zwykłymi graczami ja stanowczo jestem za !:cool:
 

DeletedUser

Guest
Jestem za. Najlepiej, żeby kolory kontrastowały ze sobą, były bardziej ,,jaskrawe".
 
Status
Zamknięty.
Do góry