Jak ogarniac konto przy 100 lub wiecej wioskach

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser171269
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser171269

Guest
Witam jak masowo ograniac ponad 100 wiosek lub wiecej i i jak masowo składać paczki surowcowe
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
trzeba miec do tego konto premium :))

masz tam wiele przydatnych funkcji jak masowe wybijanie monet, rekrutacja masowa itd.
 

lenka222

Pikinier
Wynik reakcji
1
Przy ilości wsi ponad 100 bardzo przydaje się KP(konto premium). Wtedy dzielisz sobie wsie na grupy według własnego uznania np. off/deff; front/zaplecze; barby/rozwinięte. Dzięki KP masz bardzo ułatwione podstawowe działa na koncie, gdyż możesz masowo rekrutować wojsko, budować budynki we wszystkich wsiach z jednego miejsca(a nie wchodzić do każdej po kolei), budować na raz więcej budynków. Wtedy jeśli Cię nie atakują to wystarczy, że wejdziesz na konto raz dziennie i ,,wyklikasz" budowę budynków, później dasz rekrutację masową wojska jeśli akurat potrzeba, poślesz grube na kolejne wsie i gotowe. Jak czegoś nie rozumiesz lub chcesz wyjaśnień to pisz, temat jest bardzo rozległy.
Z paczkami nie pomogę, bo zawsze grałam na światach z monetami.
 

DeletedUser171269

Guest
Jakiego deffa i offa robic na s 89 aby byl jak najbardziej najlepszy na tym swiecie nie ma lucznikow ani flag i rycerza
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
wszystko zalezy od przeciwnika...

deffa zawsze robie 2 style -> piki/miecze/ck badz piki/ck :p w 1 opcji miecze daja wieksza skutecznosc deffa, a w drugiej jest on mobilniejszy :)

Off -> czym wiecej topa tym skuteczniejszy off (mowimy tu o proporcji deff 1:1 (np. 10k piko/miecza)). Zazwyczaj sie robi okolo 7000/2800/400 - uniwersalny i skuteczny :)
 

DeletedUser171269

Guest
A można robic np na 10 wiosek 1 wioske full ck ??
 

lenka222

Pikinier
Wynik reakcji
1
Oczywiście, że można, nikt Ci nie zabroni. Moim zdaniem 1/10 wsi z samym CK to za dużo, ale to Twoja decyzja.
 

DeletedUser171269

Guest
Jak na poczatku na barbarki po 1/2 lk wysylac co wioski maja ponizej 100 pkt. Jak wiadomo wiosek barbarek malo a farmiących multum
 

DeletedUser171269

Guest
2-3 lk a nawet 1 bedzie spoko na wioski ponizej 100 pkt nie padnie nawet przy szczesciu -25% jak wiadomo czesto lupy typu 10-20 a nawet 0

--------------------------------------------------------------

tak mi w symulatorze wyszlo

--------------------------------------------------------------

Jak zainstalowac jakis skrypt jak chce go na forum zobaczyc to dawniej sie otwieral skrypt a teraz sie nie otwiera

--------------------------------------------------------------

Jak ogarniac wioski ktore zfarmiłem a które nie??
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
zdecydowanie 1-2 lk na barbarki na poczatku swiata, inaczej bedziesz puste lupy wozic :)

duzo skryptow teraz nie dziala - aktualizacje :)

do ogarniecia - to najlepiej miec AF, badz KP.

AF - w AF widac albo przezroczysta ikonke surki - wtedy niepelny lup (pusta wies), albo normalna ikonke surki - wtedy pelny lup i zostalo cos surki.
KP - pod mapa masz "pokaz wyskakujace okienko" - rozwijasz i zaznaczasz "pokaz ostatni atak". wtedy po najechaniu na barbarke masz poakzany ostatni atak [ godzine ataku + jw. przezroczysta ikonke surki albo pelna ] :))
 

DeletedUser171269

Guest
Wielkie dzięki super ziomek. Dzięki za podpowiedz nie wiedzialem ze taka funkcja extra jest. Dzięki wielkie
 

DeletedUser171269

Guest
mam takie zapytanie jeszcze po ilu dniach usuna sie wioski graczy co nie graja te co maja po 26 pkt to kiedy sie na barbarki zamienia
 

DeletedUser170024

Guest
Jeśli gracz nie odwiedział konta przez 2 tygodnie to wyszarzeje, jeśli dobrze pamiętam :)
 

DeletedUser171269

Guest
Jak segregowac wioski aby byly grupy np deff off farma ck itp? Jak te wioski przydzielic bo nie mam pojecia jak to zrobic
 
Status
Zamknięty.
Do góry