inny świat

  • Rozpoczynający wątek theonix
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba się pomysł ze swiatem o szybszych jednostkach ?

  • TAK!

    Głosy: 6 85,7%
  • NIE!

    Głosy: 1 14,3%

  • W sumie głosujących
    7
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Ostatnio to światy non stop takie same wychodzą. Wiadomo następny będzie świat 40, kiedy wyjdzie nie od nas zalezy... Ale jak już wyjdzie to fajnie jakby choć troche różnił się od pozostałych.
Ostatnio wyszedł świat na angielskich plemionach:

World speed: 0.5
Unit speed: 1.75

Fajnie jakby w polsce taki wyszedł:

szybkosc świata 1.6 ! [nie 0.5 ja na angielskich]
szybkość jednostek [1.75]

Co wy na to ?

Co to stylu to administracja mogła by sama wybrać... lub zrobić ankiete. Ale czy taka szybkość by wam odpowiadała ? , dużo szybsze poruszanie się wojsk... Proszę głosować. Myśle że jeżeli polscy admini by napisali do Niemiec, to taki świat by powstał, skoro na angielskich się dało to czemu u nas nie ? tam co świat jakieś ulepszenia, różności itp. A tu wkółko to samo... Taki świat byłby ciekawszy.
Jeżeli ktoś zagłosuje na NIE, to prosze napisać dlaczego.
 

DeletedUser131811

Guest
ja jestem na nie im większa szybkość tym więcej czasu trzeba spędzić przed komputerem [YOUTUBE_AUDIO]http://www.youtube.com/watch?v=89tgpzE4qkY&feature=fvst[/YOUTUBE_AUDIO]
 

DeletedUser

Guest
Ja na tak jeśli chodzi o jednostki , świat bezpośrednio nie
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.009
Fajnie jakby w polsce taki wyszedł:

szybkosc świata 1.6 ! [nie 0.5 ja na angielskich]
szybkość jednostek [1.75]

Warto mieć marzenia... ale to należy akurat do kategorii nierealnych.
Proszę nie oczekiwać świata normalnego (= otwieranego na czas nieokreślony) w którym iloczyn szybkości świata i szybkości jednostek jest większy od 1. Jeszcze rzędu 1,1-1,2 (jako wynik iloczynu dziwnych cyfr) miałby może choć niewielki cień szansy na akceptację, ale na pewno nie taki jak tutaj, gdzie wynosi on 2,8.
 
Status
Zamknięty.
Do góry