Infolinia połączeń przychodzących Plemiona Polska

Czy chcemy infolinii plemion ?

  • Tak

  • Nie


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Wynik reakcji
23
Infolinia Połączeń Przychodzących dla Plemiona Polska to innowacyjny projekt stworzony w celu zapewnienia kompleksowej obsługi klienta jakim w tym przypadku jest gracz.
Projekt ten ma na celu zapewnić szybką, skuteczną i przyjazną obsługę graczy, którzy potrzebują pomocy, wsparcia technicznego,mają pytania dotyczące rozgrywki, bądź chcą wyjaśnić powód blokady konta.

Jak dobrze wszyscy wiemy wsparcia suportu często potrzebujemy natychmiast. Pisanie ticketow i czekanie na odpowiedź całkowicie mija się z celem.
Są sytuacje gdzie pomoc potrzebna jest na już. W idealnym świecie infolinia czynna powinna być całą dobę. Ja wiem, że jest to całkowicie nierealne dlatego dobrym rozwiązaniem byłyby codzienny dyżur w 2 godzinnym okienku czasowym 14-16.

Domyślam się, że ekipa suportu może stanąć okoniem do tego pomysłu, natomiast warto zauważyć, że Niemcy mają infolinię, dzięki czemu są w stanie błyskawicznie udzielić wsparcia graczom.
Droga Ekipo Supportu waszym celem istnienia jest polepszenia jakości rozgrywki, poniżej przedstawiam jakie korzyści płyną z wdrożenia takiego projektu
Korzyści dla Graczy:

Szybka pomoc w przypadku problemów technicznych: Gracze będą mogli szybko uzyskać pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych, co pozwoli im szybciej wrócić do rozgrywki.

Bezpośredni kontakt z zespołem wsparcia: Możliwość bezpośredniego rozmów z wykwalifikowanymi doradcami pozwoli graczom na uzyskanie spersonalizowanej pomocy i odpowiedzi na swoje pytania.

Zwiększenie zaufania i lojalności: Dostępność infolinii przyczyni się do zwiększenia zaufania graczy do dewelopera gry i zwiększy ich zaangażowanie w grę.



Projekt Infolinii Połączeń Przychodzących dla Plemiona Polska ma na celu zwiększenie satysfakcji i zaangażowania graczy poprzez zapewnienie szybkiej i profesjonalnej obsługi klienta. Dzięki temu gracze będą mieli łatwy dostęp do wsparcia, co przyczyni się do budowy pozytywnego wizerunku gry oraz utrzymania lojalności społeczności graczy.

Dajcie znać co myślicie
 
Do góry