Historia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser12240
  • Data rozpoczęcia

Jesteś za ?

  • TAK! Doskonały pomysł :]

    Głosy: 64 50,0%
  • Nie

    Głosy: 25 19,5%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 11 8,6%
  • Tak, ale wymaga poprawek

    Głosy: 28 21,9%

  • W sumie głosujących
    128
Status
Zamknięty.

DeletedUser10574

Guest
Odp: Historia

Niech wam starczy ta oddzielna strona statystyk. Bo Niemcy wam takich udogodnień nie wprowadzą... tylko szkoda, że ten system statystyk dochodzi tylko do s6 ;/
 

DeletedUser12240

Guest
Odp: Historia

Stanowcze NIE :p
Mamy już stronę dotyczącą statystyk, więc po co umieszczać to samo w profilu na plemionach :confused:

Powtarzam jeszcze raz nie ma 6,7, 8 i Sp . Więc jest po co umieszczac a na dodatek to co Ci tak szkodzi ze bedzie na 2 stronach jesli jedna jest głowna a druga pomocna i ta druga wlasnie jeszcze ma usterki ( jak chcialem sprawdzic jakiegos gracza to mi jakies bledy pojawialy sie ) a wiec mysle ze danie statystyk jest dobre bo nie kazdy moze sprawdzic na tamtej stronie .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12240

Guest
Odp: Historia

:p

konradbr
Punkty: 472
Ranking: 29654
Plemię: .:TW:.

To jest to poświęcenie czasu, trwające raptem tydzień ?! :confused:

No ale nie wiesz ile grałem(i gram krótko ponad tydzień dlatego zarejestrowałem się na 8 świecie, nie wiesz ile bede mial punktow w przyszlosci)... Ale dobra to zobacz na tego gracza piwofil- 10.737 jest na moim kontynencie i co mamy zrezygnowac z tego świata by móc zagladac na strone by ogladac statsy haha stary nie wiesz co mówisz. Jestem ciekawy czy Ty byś tak zrezygnował mając 5000p.
I co ludzie którzy są zarejestrowani historią postaci mają wszyscy zrezygnować z 8 lol ciekawe ile osob by zostało na 8 jakby mieli tak rezygnować.
 

DeletedUser12087

Guest
Odp: Historia

Już to jest: www.plemiona.netszkola.pl.

Googlujcie, a znajdziecie.

Nie, bo jest już taka opcja dostępna, po co zaśmiecać profil, jak wystarczy trochę poklikać, żeby znaleźć taką informację. To, że jest coś w innej grze, nie znaczy, że w Plemionach też ma być.

Przecinki, interpunkcja! Szanuj swój język.


Ta... tylko szkoda że to wszystko co tam jest dotyczy od 1 do 6 świata.

Doskonały pomysł

10/10
 

DeletedUser

Guest
Odp: Historia

No ale nie wiesz ile grałem(i gram krótko ponad tydzień dlatego zarejestrowałem się na 8 świecie, nie wiesz ile bede mial punktow w przyszlosci)... Ale dobra to zobacz na tego gracza piwofil- 10.737 jest na moim kontynencie i co mamy zrezygnowac z tego świata by móc zagladac na strone by ogladac statsy haha stary nie wiesz co mówisz. Jestem ciekawy czy Ty byś tak zrezygnował mając 5000p.

Potencjalnie to każdy na starcie ma szansę na topowe miejsca...polecam ci poczekać na s10, bo będąc 30000 w rankingu już niewiele podskoczysz do góry...

Ja zrezygnowałem z s3 mając ponad 100k i nie robiłem problemu, że już nie ma mnie w statystykach na s3, a mieć 5k to chyba śmieszny wyczyn :rolleyes:

I co ludzie którzy są zarejestrowani historią postaci mają wszyscy zrezygnować z 8 lol ciekawe ile osob by zostało na 8 jakby mieli tak rezygnować.

Nie wiem jak ludzie mogą być zarejestrowani historią postaci :confused:
W każdym razie najlepsi gracze tego świata nie robią tragedii.
 

DeletedUser12240

Guest
Odp: Historia

Potencjalnie to każdy na starcie ma szansę na topowe miejsca...polecam ci poczekać na s10, bo będąc 30000 w rankingu już niewiele podskoczysz do góry...

1.Ja zrezygnowałem z s3 mając ponad 100k i nie robiłem problemu, że już nie ma mnie w statystykach na s3, a mieć 5k to chyba śmieszny wyczyn :rolleyes:
2.Nie wiem jak ludzie mogą być zarejestrowani historią postaci :confused:
W każdym razie najlepsi gracze tego świata nie robią tragedii.
1.Na 8 S to 5 tys p. jest dosc spora sumą.
2.Traktuje to jako trening
2.Pomylily mi sie slowa xD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Historia

1.Na 8 S to 5 tys p. jest dosc spora sumą.
2.Traktuje to jako trening
2.Pomylily mi sie slowa xD


Czy ja wiem czy to tak dużo? Przeważnie przeciętny gracz przy takiej ilości punktów ma jedną wioskę...patrzyłem ciekawości na ranking świata ósmego, 5k to mniej więcej 400 miejsce, zgadza się? To dosyć mało, ale kto tu mówi, że ty masz 5 k, ty masz 10x mniej :p
Dobrze, że chociaż przyznałeś się, że grasz tu dla treningu...bo pierwsze twoje posty dopóki nie napisałem ile masz punktów były bardzo bojowe, sprawa honoru :rolleyes: Później jeszcze pisałeś "nie wiesz ile będę miał w przyszłości!"...podejrzewam, że Ameryki nie odkryję mówiąc, że niewiele...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Historia

Jestem na NIE moim zdaniem nie powinno się to znajdować w profilu gracza bo każdy by to zobaczył jak już coś to lepiej żeby tylko on widział ten rozkład :)
 

DeletedUser12240

Guest
Odp: Historia

Jestem na NIE moim zdaniem nie powinno się to znajdować w profilu gracza bo każdy by to zobaczył jak już coś to lepiej żeby tylko on widział ten rozkład :)

A co to ci za różnica !!!!!!!!!!!!???????? Jeśli grasz na 1-6 ś to i tak może zobaczyć !!! przeczytaj wcześniejsze posty bo ta wypowiedź jest bez sensu. Pozdrawiam.
Ps.Co ci szkodzi jak ktos widzi ile zdobywasz p. dziennie?
 

DeletedUser9509

Guest
Odp: Historia

A co to ci za różnica !!!!!!!!!!!!???????? Jeśli grasz na 1-6 ś to i tak może zobaczyć !!! przeczytaj wcześniejsze posty bo ta wypowiedź jest bez sensu. Pozdrawiam.
Ps.Co ci szkodzi jak ktos widzi ile zdobywasz p. dziennie?
bo taki ktos moze ogarnac czy grasz jeszcze czy Cie nie ma dluzszy czas to jest powod mi sie wydaje ze to powinno byc prywatne a nie ktos bedzie mi zagladal jak ja gram kogos to obchodzi to niech mi napisze odpowiem jak bede mial czas a ja czasu nie znajde na takie pytania wiec taki ktos bedzie musial ogarnac ta stronke z zaawansowanymi statystykami ktorych tak na prawde nie powinno byc :)
 

DeletedUser12240

Guest
Odp: Historia

bo taki ktos moze ogarnac czy grasz jeszcze czy Cie nie ma dluzszy czas to jest powod mi sie wydaje ze to powinno byc prywatne a nie ktos bedzie mi zagladal jak ja gram kogos to obchodzi to niech mi napisze odpowiem jak bede mial czas a ja czasu nie znajde na takie pytania wiec taki ktos bedzie musial ogarnac ta stronke z zaawansowanymi statystykami ktorych tak na prawde nie powinno byc :)

Lol i tak sie mozna zorientowac patrzac czy ci przybywa punktow!!:D

PROSZE ZANIM ZAGLOSUJECIE POCZEKAJCIE NA MOJA ODPOWIEDZ JESLI MACIE JAKIES WATPILOWSCI!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Historia

Lol i tak sie mozna zorientowac patrzac czy ci przybywa punktow!!:D

Wiesz co...radzę ci założyć własną stronę o statystykach...tam będziesz prowadził dokumentację swoich poczynań...
Jasne, że można się zoorientować...ja tak naprawdę nie korzystam z zaawansowanych satystyk, nie interesował mnie mój rozwój wioch...znam go nie patrząc na stronę zaawansowanych statystyk :cool:

PROSZE ZANIM ZAGLOSUJECIE POCZEKAJCIE NA MOJA ODPOWIEDZ JESLI MACIE JAKIES WATPILOWSCI!!

Oooopss...już zagłosowałem, zaraz mnie zdzieli nową maczugą nieposłusznych :p
 

DeletedUser12240

Guest
Odp: Historia

Wiesz co...radzę ci założyć własną stronę o statystykach...tam będziesz prowadził dokumentację swoich poczynań...
Jasne, że można się zoorientować...ja tak naprawdę nie korzystam z zaawansowanych satystyk, nie interesował mnie mój rozwój wioch...znam go nie patrząc na stronę zaawansowanych statystyk :cool:



Oooopss...już zagłosowałem, zaraz mnie zdzieli nową maczugą nieposłusznych :p

LOL!! Ale nie chodzi tylko o swoje wioski tylko i o innych !!
:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Historia

Ps.Co ci szkodzi jak ktos widzi ile zdobywasz p. dziennie?

A co ci szkodzi jak ktoś nie widzi ile zdobywasz pktów dziennie??
Od tego są odpowiednie strony(nie ma w życiu lekko)...
A jak komuś się nie chce,równie dobrze może skończyć grę i oddać mi konto nie??
I swoje wypowiedzi grupuj w jakąś jedną odpowiedź a nie co drugi post jest twój...
 

DeletedUser12240

Guest
Odp: Historia

A co ci szkodzi jak ktoś nie widzi ile zdobywasz pktów dziennie??
Od tego są odpowiednie strony(nie ma w życiu lekko)...
A jak komuś się nie chce,równie dobrze może skończyć grę i oddać mi konto nie??
I swoje wypowiedzi grupuj w jakąś jedną odpowiedź a nie co drugi post jest twój...

Chyba nie wiesz co piszesz najpierw przeczytaj pierwsze posty a pozniej nabijaj sobie posty.

Nie ma wszystkich swiatow do sprawdzenia po 1.
Co jak mi sie nie chce wejsc na ta strone ze statystykami to mam ci oddac konto lol a sam nie umiesz nabic se punktow i zbudowac dobra wioske?? bo ja nie chce korzystac z niczyjej pomocy w przeciwienstwie do ciebie to po 2.
 

DeletedUser8819

Guest
Odp: Historia

Już to jest: www.plemiona.netszkola.pl.

Googlujcie, a znajdziecie.

Nie, bo jest już taka opcja dostępna, po co zaśmiecać profil, jak wystarczy trochę poklikać, żeby znaleźć taką informację. To, że jest coś w innej grze, nie znaczy, że w Plemionach też ma być.

Przecinki, interpunkcja! Szanuj swój język.

jesli jest to na tej stronce to NIE
 

DeletedUser

Guest
Odp: Historia

Lol kolejny gracz ktory nie czyta poprzednich postow.

NIE MA WSZYSTKICH ŚWIATÓW

Większość osób nie chce tych statystyk, one by dostarczały tylko niepotrzebnych informacji dla nieprzyjaciela!
Cóż ja poradzę, że w zaawansowanych statystykach przedstawione są światy 1-6...nikt oprócz ciebie tak nie marudzi, pogódź się z tym...akurat w twoim przypadku to nie ma na co za bardzo patrzyć...więc po co ci te statystyki tak naprawdę? :p
PS: Za dużo Tibii, czy inne podobnego, nadużywasz słowa "lol" :mad:
 

DeletedUser6793

Guest
Odp: Historia

O ile to nie obciąży serwera (na wszelki wypadek jestem za codzienna aktualizacją a nie co godzinę) to jestem za - otwieranie zaawansowanych statystyk trochę zajmuje, a poza tym czasem ta strona nie wyrabia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry