hard

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14952
  • Data rozpoczęcia

hmm..

  • głupie

    Głosy: 27 71,1%
  • fajne

    Głosy: 11 28,9%

  • W sumie głosujących
    38
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser14952

Guest
A mnie osobiście wnerwia ilość opuszczonych wiosek czasem jak się ma pecha to nikogo żywego nie ma w okolicy tylko same cmentarze... Powinni wprowadzić coś typu gra w trybie hard polegająca na losowym wejściu w jakąś opuszczoną wioskę Świat by się zaludnił a ludzie mieliby dodatkowe wyzwanie bo okolica byłaby mocniejsza niż oni...
 

DeletedUser

Guest
Odp: hard

szkoda marnować potencjalne farm można przecież przejmować wioski...więc jestem na nie
 

DeletedUser15509

Guest
Odp: hard

ale jemu chodzi o slabsze wioski takie do 500 pkt tak?
jezeli tak to jestem za
no bo z takich w pozniejszych fazach nic nie wyciagniesz :D
 

DeletedUser14952

Guest
Odp: hard

potencjalne farmy? jak masz 6000 pkt to farmisz wiochy co mają np 126pkt? czyli fajnie bo nikogo nie ma w okolicy i jest się kozakiem? Nie wiedziałem że o to chodzi w tej grze....Oczywiście że chodzi mi o słabsze wiochy bo takich jest masa ludzie się logują klikną na 2 budowy i już im się nie podoba... a miejsce na mapie zajęte...Można zajmować inne wiochy i co zajmujesz taką co ma 200pkt?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10627

Guest
Odp: hard

OK. Jest opuszczona wiocha, ma pkt około 150, sąsiedzi mają po +3k pkt. I jeżeli ktos by zaczął grać w tej wiosce to jakie miałby szanse ze swoimi sąsiadami... bezsens
 

DeletedUser14952

Guest
Odp: hard

no właśnie dlatego hard, z sąsiadami zawsze można się dogadać, można poprosić innych o ochronę, można się bronić samemu, można się poddać Opcje są byłoby to dobrowolne więc konkretnie w czym problem?
 

DeletedUser11881

Guest
Odp: hard

Według mnie nie jest to najlepszy pomysł.
Po pierwsze nie będzie już farm,
Po drugie, jesli ma tak byc że w miejsce opuszczonej wioski wchodzi nowy gracz to ile miał by pkt? Tyle co wioska czy tyle co nowy gracz?:eek:
 

DeletedUser14952

Guest
Odp: hard

Nigdy nie będzie wyrównana np ja mam 7k pkt a w okolicy mają 1-max 3k zawsze można wprowadzić okres ochronny i mówię wyraźnie a nie czytacie to byłoby HARD więc dla ludzi zdających sobie sprawę z czym się mierzą spróbowanie własnych sił w skrajnie niesprzyjających warunkach nie byłoby to przymusowe czytajcie ze zrozumieniem... pustych wioch jest straszna ilość popatrzcie sobie na mapę co? nigdy nie znajdzie się tylu chętnych ale choć paru może chciałoby spróbować? a Wy mi tu że nie bo nie będzie farm po 150 pkt... żenada... tyle co wiocha panie tomekniebudek....
 

DeletedUser

Guest
Odp: hard

Jesteś sam wokół i masz np. 100.000p. i nagle obok w opuszczonej pojawia się nowy gracz - nie ma szans.
 

DeletedUser14952

Guest
Odp: hard

no to spróbuj mając tyle pkt zaatakować gracza co ma kilkaset... powodzenia....może coś konstruktywnego byś napisał że np dostaje % pkt wyliczanych z sąsiednich wiosek? Znam takich graczy co w sytuacjach typu "nie ma szans" wychodzą obronną ręką...
 

DeletedUser10107

Guest
Odp: hard

jestem na nie bo niektóre wioski są opuszczone nawet jak mają 5000 pkt więc co, ktoś dostałby się od razu do takiej wioski?
na nie
 

DeletedUser

Guest
Odp: hard

nie.. bez sensu.. wchodzisz, rozbudujesz sie i pyk nie ma wioski.. i co, potem znow do nastepnej opuszczonej, i tak w kolko ?? ehh.. zly pomysl:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: hard

Według mnie to bzdura. Przypuśćmy że jest 2 tydzień gry na danym świecie. Nowy gracz się loguje i dostaje opuszczoną wioskę kilkudziesięcio punktową kiedy dookołaniego gracze mają po kilka tysięcy. Jestem na nie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: hard

A ja jestem za tak bo sądzę ze tak by się oszczędzało świat a nie że jest parenaście K i czasami połowa kontynętu jest pokryta opuszczonymi wioskami.
 

DeletedUser14905

Guest
Odp: hard

Według mnie fajny pomysł.
Czy ktoś tu mówi że gość by nie miał ochrony?
Takie wioski do 150 pkt. by mogły być.
Nie cierpię widoku 1/4 lub 2/4 (1/2) kontynentu szarego.
To tyle.
Pomysł świetny.
 

DeletedUser7485

Guest
Odp: hard

Moim zdaniem pomysły z gier na pc są bezsensowne ( przynajmiej większość ).
Takie coś byłoby śmieszne. Może jeszcze zapisy by się przydały.
Tak samo miejsca urodzenia nie wybierasz, ani okolicy w jakiej mieszkasz ( przynajmiej na początku )
 

DeletedUser8819

Guest
Odp: hard

A mnie osobiście wnerwia ilość opuszczonych wiosek czasem jak się ma pecha to nikogo żywego nie ma w okolicy tylko same cmentarze... Powinni wprowadzić coś typu gra w trybie hard polegająca na losowym wejściu w jakąś opuszczoną wioskę Świat by się zaludnił a ludzie mieliby dodatkowe wyzwanie bo okolica byłaby mocniejsza niż oni...

Co??? Ja wręcz mazylbym o takiej miejscówce. Farmienie na okrągło.....

Głupi pomysl
 

DeletedUser

Guest
Odp: hard

wyobraź sobie że zaczynasz ze 150punktami, a obok ciebie sami po 12300, bo żaden z nich nie chciał przejąć tej wioski i pomyśl wtedy o swojej przyszłości w takim miejscu
 

DeletedUser8354

Guest
Odp: hard

Hmm ...
Mieszkać na czyiś śmieciach? Dla ambitnych osób raczej nie ...
Opuszczone można zaludnić szlachcicem ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry