Handel punktami premium

Czy uważasz, że pomysł jest dobry?

  • Tak.

    Głosy: 39 22,4%
  • Tak, choć trzeba wprowadzić poprawki (napisz jakie).

    Głosy: 14 8,0%
  • Nie.

    Głosy: 121 69,5%

  • W sumie głosujących
    174
Status
Zamknięty.

DeletedUser147922

Guest
nie ma roznicy czy kupil czy nie ja jestem na TAK pomysl dobry nie kazdy ma kase na KP ja aurat kupuje zadko pp bo mi niepotrzebne ale jak beda za surke pp to i tak codziennie mam full spichlerz i nei mam co z surka robic troche woja zrobie i reszte moglbym na pp przeznaczy BARDZO DOBRY POMSYL
 

DeletedUser148047

Guest
Pomysł nawet,nawet ale za dużo surowców trzeba będzie zapłacić np. za cały tydzień konta premium (nie wiem ile to punktów) trzeba będzie zapłacić ok.18.tyś. jakiegoś surowca(ja bym proponował żelazo). A tak to pomysł super!!!
 

Vardo

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
463
Ta gra ma byc "w miare" realna.. Po tym pomysle juz nie bedzie.. Na nie! Niech premium stanieje i bedzie OK :D
 

DeletedUser133780

Guest
Bez sensu, ktoś równie dobrze jak ma dużo pieniędzy to kupuje PP i za te PP kupuje surowce na samym początku...

można by wprowadzić takie coś, że na początku gry na przykład 2 tygodnie, nie wolno wymieniać ;)

Pomysł nawet,nawet ale za dużo surowców trzeba będzie zapłacić np. za cały tydzień konta premium (nie wiem ile to punktów) trzeba będzie zapłacić ok.18.tyś. jakiegoś surowca(ja bym proponował żelazo). A tak to pomysł super!!!

widać, że nie grasz dużo w plemiona ;) ja bym się na przykład tarzał w premium bo na świat mam codziennie co najmniej 60 na full wiosek sury ;) a 18 tyś żelaza - to jest nic, za tyle mógłby być jeden PP (na tydzień to chyba 60 nie wiem.)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Moim zdaniem to super pomysł. Gdyż uwarzam że nie wszyscy mają dość piemiędzy w portwelu aby wydawać je na grę w której mogą ich szybko przejąć
 
Status
Zamknięty.
Do góry