Gra przez telefon - powiadomienia o atakach

Czy jesteś za usunięciem powiadomień o atakach?

  • Tak

    Głosy: 10 33,3%
  • Nie

    Głosy: 20 66,7%

  • W sumie głosujących
    30
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

Kornix93

Szlachcic
Wynik reakcji
2.316
Witam.
Chciałbym żeby support coś zrobił z graczami którzy grają na multi przez telefony. Obecnie są bezkarni. Nie przeszkadza mi to że ktoś gra przez telefon ale tworzenie multi to już przesada.
I kolejna sprawa także związana z telefonami, to według mnie dobrze by było usunąć te powiadomienia o atakach. Kiedyś nie było tego i grało się przyjemniej. Teraz przed atakiem trzeba się zastanawiać czy ma włączone powiadomienia o atakach. Przez te powiadomienia znika element zaskoczenia co ma ogromny wpływ na rozgrywkę. Powiadomienia o ukończonej budowie mogą zostać, ale o atakach według mnie dobrze by było usunąć. To wyrównałoby szansę wszystkich graczy.
 

DeletedUser

Guest
Świat idzie do przodu, plemiona również. Każdy przecież może ustawić powiadomienia o atakach.
 

DeletedUser

Guest
Co do powiadomień o atakach - to nic nowego.

Już od dawna można było je ustawić na tel/ w przeglądarce, więc cieszy mnie, że "każdy" gracz ma możliwość łatwego ustawienia tego i obecnie jest to dostępne dla szerszego grona użytkowników, a nie tylko dla starych wyjadaczy;P
 

DeletedUser180001

Guest
Głos na Nie ^^
Co do powiadomień o atakach to wielki plus dla wielu graczy xd
Fakt nie każdy może być wiecznie na plemionach , chyba , że komórka ma wytrzymałą baterie i może pracować na jednej karcie ;)
Zresztą wfi jest teraz w prawie każdym miejscu na świecie ^^
 
Status
Zamknięty.
Do góry