Gra bez graczy

Urban1997

Chłop
Wynik reakcji
0
Witam,
Temat powtarzalny ale interesuje mnie granie na świecie samemu, przejmowanie wiosek barabrzynskich i ich rozbudowanie, dla większości pewnie jest to bez sensu, ale jednak z tego co czytam na forach i w internecie jest duże zainteresowanie owa sprawa. Przydała by się jakaś apka czy strona nawet płatna gdzie można było by zagrać samemu na świecie. Przygodę z plemionami zacząłem od 10 świata, co chwilę ciągnie mnie do gry lecz po prostu nie mam czasu na rywalizację z innymi graczami, przeważnie przy tych 10-20 wioskach moja przygoda się kończy po prostu z braku czasu pilnowania tego wszystkiego. Potrzebował bym po prostu świata gdzie mogę zaglądać do niego kilka razy w tygodniu bez strachu ze wejdę po dziennej nieobecności i zniknie mi kilka wiosek. Szukałem alternatyw lecz jednak plemiona są nie zastąpione... Z tego co wiem są silniki do gier itp ale wszystkie linki które odkopałem są przestarzałe i aktualnie nie działają.
 

DucuS

Zwiadowca
Wynik reakcji
853
Jeśli zależy Ci na wchodzeniu dwa razy w tygodniu to po prostu jakiś świat z farmieniem o zawrotnej prędkości mniej niż 2. Pozdrawiam
 
Do góry