goten vs maro95

  • Rozpoczynający wątek son goten ssj4
  • Data rozpoczęcia

kto wygra


  • W sumie głosujących
    46
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
a kiedy on w ogole cos pokazal ? :d

daj sobie spokój nobbie sam nie mogłes mnie przejac to pisałes do damianusa ze ja ciebie pierwszy zatakowałem chociaz to ty walnełes 1 nie uciekłes kontra lk na lk chociaz miałes 2 i do tego wzieles sobie jakiegos przydupasa który słał na mnie 1 pika caly czas po 40 ataków hahaah zaprzecz tak wiem o tym jestes najlepszy i sam atakowes nie chce mi sie szukac skrynów bo bym powklejał
 

DeletedUser

Guest
"skrynów"
nikogo na Ciebie nie nasyłałem:D siedziałem z Damianem na TSie, mówił że bedzie Cie przejmował, powiedziałem nie, ja Ci walne, ale zaczales wozic sie lekka, wiec powiedzial ze skontruje Cie:]
tyle w temacie :D
 

DeletedUser

Guest
"skrynów"
nikogo na Ciebie nie nasyłałem:D siedziałem z Damianem na TSie, mówił że bedzie Cie przejmował, powiedziałem nie, ja Ci walne, ale zaczales wozic sie lekka, wiec powiedzial ze skontruje Cie:]
tyle w temacie :D

nie kompromituj sie juz 99 procent na forum ma cie zanic tyle na ten temat i nie odpisuj juz na tego posta bo co bys nie napisał zawsze otrzymasz riposte a jak juz cos piszesz to pisz z sensem bo sam damian pisał mi ze ty mu powiedziales ze ja cie 1 zaatakowałem co jest nie prawda
 
Status
Zamknięty.
Do góry