goten vs maro95

  • Rozpoczynający wątek son goten ssj4
  • Data rozpoczęcia

kto wygra


  • W sumie głosujących
    46
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Wioska: 26pkt
Limit Wojska: bez limitu co chcesz to masz
Pojedynek zostanie przerwany w przypadku utraty wojska przez wmieszanie się osób trzecich.
Pałac: bez znaczenia
Reguła zagrody: brak
Limit flejków-10
Nagroda za pojedynek: 100pp które dajemy osobie postronnej np ojciec
Plemię: 1 osobowe kto pierwszy kogo przejmie wygrywa
 

DeletedUser162819

Guest
Głos na son gotten leci.



Ojciec przeczytaj jeszcze raz jak ci się uda wstać,że dają ci na chwile tą premkę ;p
 

DeletedUser137285

Guest
mi wystarczy chwila by ja aktywowac :p

P.S. udalo mi sie wstac ?
 

DeletedUser161505

Guest
Keymil nie obraź się ale son goten ma dużo większe umiejętność manewrowania wojskiem na rundach SDS niż ty ale z drugiej strony dawno go na rundach nie widziałem mam mieszane uczucia ale wydaje mi się, że son goten wygra ;p
 

DeletedUser166918

Guest
Ja niewiem ,myśle ,że postawię na marka,powinien sobie poradzic:D
 

DeletedUser113717

Guest
pojedynek oczywiscie przyjmuje tylko na za tydzien lub 2 bo w tygodniu to mam szkole wiec tylko sobotai niedziela
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.063
Keymil nie obraź się ale son goten ma dużo większe umiejętność manewrowania wojskiem na rundach SDS niż ty ale z drugiej strony dawno go na rundach nie widziałem mam mieszane uczucia ale wydaje mi się, że son goten wygra ;p

nie mam sie za co obrazac:d
yyy mojego posta nie wiem czemu nie ma. ale glosowalem przeciez na gotena to nie wiem czemu to do mnie piszesz:p
 

DeletedUser

Guest
songoten przedtem ładnie ogarniał ,a maro z tego co widze teraz w totalu to też ładnie na rundkach sobie radzi ,ale myśle że są pdobonej klasy i stawiam na remis z przechyłem na gotena ;]
 

DeletedUser167001

Guest
:D

Remiś wygra :D

Jednak wierze w Marka :),także głos na maro95.

No i powodzenia :p
 

DeletedUser153359

Guest
nasz F55p nie raz pokazal juz klase wiec mysle ze bez wiekszych komplikacji wygra a zatem glos na niego :>
 
Status
Zamknięty.
Do góry