GoT. = !N!

Crea17

Chłop
Wynik reakcji
2
Po dzisiejszym dniu śmiało można stwierdzić że GoT. sprzedaje swoich do !N!. Kilka osób nagle przestało być członkiem i za kilka godzin wioska była !N!. Tak samo xmati sprzedał !N! kto ile ma wojska z byłych GoT. a Ci w 8 czy 10 mieli problem poradzić sobie z jednym

Wcale nie dziwne jest że bez żadnej wiedzy z fejkow ja dostałem 21 ataków i nie zdobyliscie rano wiosek a inni co mieli mało deffa dostali po 5 ataków (i też słabo tam poszło wam ;) ) Swoją drogą ile tych offów Wam padło? Bo na mnie to chyba z 6 ;) no i sami sobie min 1 ;)

Także pół propsy za akcje, bo bardzo ciężko wam szło ;)
 

CHAPON.

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.360
Po dzisiejszym dniu śmiało można stwierdzić że GoT. sprzedaje swoich do !N!. Kilka osób nagle przestało być członkiem i za kilka godzin wioska była !N!. Tak samo xmati sprzedał !N! kto ile ma wojska z byłych GoT. a Ci w 8 czy 10 mieli problem poradzić sobie z jednym

Wcale nie dziwne jest że bez żadnej wiedzy z fejkow ja dostałem 21 ataków i nie zdobyliscie rano wiosek a inni co mieli mało deffa dostali po 5 ataków (i też słabo tam poszło wam ;) ) Swoją drogą ile tych offów Wam padło? Bo na mnie to chyba z 6 ;) no i sami sobie min 1 ;)

Także pół propsy za akcje, bo bardzo ciężko wam szło ;)
no jak ktos ma dużo wiosek to dostaje dużo ataków, jak ktoś ma mało wiosek to ma mniej. logiczne, ale widać dla graczy banned matematyka i myślenie to jakieś kwantowe zagadnienia z którymi sobie nie radzą. :O
 

Backmonster

Łucznik
Wynik reakcji
578
Po dzisiejszym dniu śmiało można stwierdzić że GoT. sprzedaje swoich do !N!. Kilka osób nagle przestało być członkiem i za kilka godzin wioska była !N!. Tak samo xmati sprzedał !N! kto ile ma wojska z byłych GoT. a Ci w 8 czy 10 mieli problem poradzić sobie z jednym

Wcale nie dziwne jest że bez żadnej wiedzy z fejkow ja dostałem 21 ataków i nie zdobyliscie rano wiosek a inni co mieli mało deffa dostali po 5 ataków (i też słabo tam poszło wam ;) ) Swoją drogą ile tych offów Wam padło? Bo na mnie to chyba z 6 ;) no i sami sobie min 1 ;)

Także pół propsy za akcje, bo bardzo ciężko wam szło ;)


5 graczy was tam leje a wy to nazywacie akcja xd? Fejkow czasem to nawet sami na siebie ślemy wiecej
 

Crea17

Chłop
Wynik reakcji
2
5 graczy was tam leje a wy to nazywacie akcja xd? Fejkow czasem to nawet sami na siebie ślemy wiecej
5? No proszę Cię, na 1 wioskę leciało min 8 różnych graczy do mnie na jedną sekundę.
Dziwnym trafem jeden z GoT. również brał w tym udział (tylko na dobitce) a jego wioska jest pośród !N! ;) Przypadek?

Także fejk plemie jako darmowa karma dla !N! / !O!.

no jak ktos ma dużo wiosek to dostaje dużo ataków, jak ktoś ma mało wiosek to ma mniej. logiczne, ale widać dla graczy banned matematyka i myślenie to jakieś kwantowe zagadnienia z którymi sobie nie radzą. :O
A gdzie ja napisałem, że miałem więcej wiosek? Miałem dokładnie tyle samo wiosek co gracz obok, tylko kilka razy więcej deffa swojego - o którym "nie wiedzieli" bo żaden fejk/zwiad nie przeszedł ;)

Także pozdro dla tych z "zasadami".
 

Sir Arturwd

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
376
Zapewne każdy skoro jeden z nich ma nawet blachę z N, ale nie umiałeś sobie tego sprawdzić xD
 
Do góry