Globalne wybory najlepszego gracza w historii

  • Rozpoczynający wątek CMSNero
  • Data rozpoczęcia

Czy wybory najlepszego gracza plemion do dobry pomysl??

  • Tak.Dobry pomysl.

    Głosy: 245 68,1%
  • Nie.Bez sensu to jest.

    Głosy: 115 31,9%

  • W sumie głosujących
    360
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
I chyba w tych pisanych czy niepisanych umowach tez przejawia się geniusz graczy, bo taka już jest ta gra, że nie ten jest najlepszy który wyśle więcej offów, w ułamku sekundy zmieści 4 grubasów czy tak właśnie wysłanych na siebie grubasów ubije. Tu sztuką nieraz jest to że trzeba dbać o sąsiada w plemieniu, bo za chwile on zadba o Ciebie. Tych czynników jest więcej i podejrzewam, że dla każdego z nas coś innego ma większe znaczenie.
Znam CMS ze wspólnej gry, wiem jak gra i moim zdaniem można go określić jako największego wariata plemion :D na pewno już w tej chwili zapisał się jako jeden z niewielu w wielkiej historii plemion, ale znam tez innych świetnych graczy którzy mają inny styl gry i powiem że ciężko byłoby mi wybrać który z nich jest tym najlepszym. Natomiast w plemieniu chciałbym grać i z nim i innymi i moim zdaniem to jest właśnie ten wielki plus plemion że różni, nieraz bardzo różni ludzie mogą się uzupełniać we wspólnym celu, wspólnej walce.
 

daro177

Miecznik
Wynik reakcji
3
Na każdym Świecie powinno się głosować na najlepszego grajka,każdy Świat by gosował oddzielnie,wiadomo ogółowo dużo głosów by mieli gracze udzielający się na forum,a to mija się z celem.
 

DeletedUser

Guest
Bawimy się w liczenie punkcików ? ktoś ma za mało, komuś przykro z tego powodu ?

wyższe wypowiedzi po trochu tylko przeczytałem, tak jak ktoś napisał, to jest gra zespołowa, samemu to można tylko liczyć stracone wioski. Znam ludzi, którzy w rankingach są pionkami, a potrafią pociągnąć do walki za sobą całe plemię, jak też fantastycznie sprawdzają się jako przywódcy plemienia.
 

DeletedUser

Guest
CMSNero naprawdę gratuluję ci że posiadasz tak dużą wiedzę na temat tej gry i że tyle razy byłeś w czołówce na różnych światach, jednak gdy przeczytałem ten temat to miałem takie dziwne uczucie że hmm...jakby to napisać? Że może nie zależy ci na "zwycięstwie", ale masz przeczucie że możesz wygrać. Niechcę cię tym urazić oczywiście i nie zrozum mnie w ten sposób że napisałem o tobie chwalus czy coś w tym stylu. Naprawdę gratuluję ci twojej wiedzy/dowiadczenia o tej grze.

Może źle to napisałem, ale tak to odczuwam.

EDIT: Poza tym chyba przyznasz że jesteś rozpoznawalną osobą na światach na których grałeś oraz na forum:)

zle zrozumiales - mimo iz gralem na kilku swiatach to raczej nie startowal bym na zadnym - znaczy nie zglosil bym swej kandydatury z prostej przyczyny , jak juz mial bym sie z kims zmierzyc to jedynie z tym co by wygral ze zwyciescami roznych swiatow - bo tak to nie widze potrzby ^^
------------------------
-----------------------
wiec jak widzicie nie chodzi tu o mnie lecz o zabawe - na roznych swiatach powstawaly tematy ktore cieszyly sie spora popularnoscia - a mianowicie , najlepszy gracz serva - ot co i tyle - fajnie by bylo to zrobic oficjalnie , mialo by to jakas symboliczna wartosc

pozdrawiam (co zlego to nie ja^^)
 

DeletedUser114179

Guest
Wiadomo, że coś takiego było by dla zabawy. Jednak jak już to ankieta odnośnie najpopularniejszego gracza. Jest wielu dobrych, ale takich, którzy sobie cicho siedzą i nie mruczą po świecie. Dla jednego ten lub tamten będzie dobry. Każde plemię będzie głosować na swojego najlepszego gracza - czyli wygra gracz z najliczniejszego plemienia...

Najpopularniejszy gracz - tak.
Najlepszy gracza - nie.

I odnosił bym to do każdego świata oddzielnie :p
W końcu wielu z tych graczy, na których by głosowali grają tylko na jednym...
 

DeletedUser29084

Guest
NA nie. Choc z drugiej strony dla zaspokojenia ciekawosci zobaczylbym wyniki.

Osobiscie bardziej podobalby mi sie pomysl rozstrzygniecia tego jaki swiat jest najsilniejszy. (albo jakie swiaty bo powiedzmy wygralby sojusz 5 8 i 17 swiata) Poeiwdzmy 200 graczy z kadego swiata laduje na serwie bez mozliwosci zmiany plemienia. TAKIch 25 masóweczek + rozwijajace sie barby na maxa na swiecie o 4kontynetach. Podejzewam ze gra zakonczylaby sie po okolo roku liczac ze zageszczenie aktywnych graczy bedzie dosyc spore.
 

DeletedUser63169

Guest
moim zdaniem pomysł byłby dobry, ale nie ma siły aby to sprawdzić. Ciężko wytypować z kilkunastu graczy tego najlepszego (bo nie można zajrzeć do głowy, by wiedzieć czy on umie grać, czy po prostu siedzi 10 godzin na dobę i mając tysiąc punktów punktów dopiero ma lekką) :). Fajne ale raczej bardzo trudne do zrealizowania. Można powiedziec że ktoś jest dobrym czy bardzo dobrym graczem ale czy najlepszym? Moim zdaniem takiego nie ma. Każdy jest inny, po prostu.
 

DeletedUser

Guest
Heh, pozwolę sobie coś napisać.

Nie chcę tutaj nikogo szykanować, prowokować, chwalić, wielbić czy też obrażać. Absolutnie. Ale każdy mówi CMS, CMS. Wiadomo, CMS zalicza się do czołówki ale nie jest jedyny. Popatrzcie sobie na Rankingi poszczególnych światów :p

Następnie. Każdy z was potępia pomysł CMS dotyczący wybrania najlepszego gracza.

A co powiecie na wytypowanie najlepszego plemienia?? Jak wiadomo gra opiera się właśnie na tym, żeby grać zespołowo.

Ja bym chciał bardzo zobaczyć walkę, np. TEMP (s1); DTAU (s2); 40 (s19) D-N-R (s29); czy też Legion (s33) ;p

Nie wiem na jakich zasadach by się to odbywało, ale wydaje mi się że TOP plemie z każdego świata, pomijając te w których plemiona dublują Ranking:)
 

DeletedUser114179

Guest
Skoro nie wiesz jak określić jakie plemię jest najlepsze to po co zgłaszać propozycję - trzeba mieć jakiś pomysł, może pełny różnych błędów, ale mający też sensowne rozwiązania.
Problem z wyborem top plemienia z każdego świata (jeżeli nie mówimy o rankingu punktowym) też był by trudny. Potęgę plemienia buduje się powoli, systematycznie, robiąc małe kroczki do przodu, a w razie potrzeby poświęcić wielki krok do tyłu. Filozoficznie to brzmi, ale tak samo jak ciężko było by określić najlepszego gracza tak samo ciężko było by wybrać najlepsze plemię. Nie da rady by ci sami ludzie grali wspólnie na nowym świecie - tak by w plemionach konkretnych mogli by się zmierzyć. Nie wszyscy mają czas na to by zaczynać od nowa. Do tego brak był by tutaj pewnego przypadku, który doprowadził do takiej, a nie innej sytuacji.

Z tych pomysłów wychodzi tak naprawdę masło maślane... Nigdy nie dojdzie się do jednego dobrego rozwiązania.
Pomysł bardzo chybiony moim zdaniem. Wydaje mi się, że na 37 światach plemion (nie liczę szybkich ze względu na inny charakter) jest pewno 3700+ dobrych graczy...
Ja osobiście tam gdzie gram mam 1000+ wioch - ktoś mnie uzna za bardzo dobrego gracza ?? Uważam, że jest wielu lepszych ode mnie i nie wiem który z nich jest najlepszy.
 

DeletedUser

Guest
To może zrobić jakiś mini server np. dla graczy z TOP20 ze swiatów od 1 do 25. Bez możliwości założenia plemienia każdy gra sam sobie i wygra oczywiśćie ten co zostanie sam na świecie :D

Głupi pomysł:]
Ponieważ nie wszyscy ubiegający się o to miano grają dalej, a Ci co są w TOP mogli dostać konta:)

@Popieram groszka<ten plagiat mojego nicka^^>:) CMS pewnie liczysz na wygraną i udowodnieniu przy wszystkich że jesteś najlepszy:) Wtedy miałbyś dowody:)
Nie przeczę, bo potrafisz grać...ale na każdym świecie grasz z innym nickiem(tego nie jestem pewien, nie grałem z tobą) i to nie jest tak, że jak Ci świat podejdzie to się przyznajesz kto ty, a jak zwalisz start to kasujesz konto i nikt nie wie nawet że grałeś?

Wg mnie z graczy SP dało by się wyłonić najlepszego, nie ma tej elity na tyle by jakoś specjalnie się trudzić.Ale z wolnymi światami to już co innego.

Załóżmy, że ruszył by ten świat...wtedy znajomości też będą się liczyły, masz więcej znajomych, a mniej wrogów niż inni to już jesteś o krok do przodu
 

DeletedUser

Guest
Raczej niesprawiedliwe - wygra ten, który ma największą ilość przyjaciół. Może to mało, ale policzmy: Gracz taki gra na 20 światach, a na każdym jest członkiem 50 osobowego plemienia. 20*50=1000 i już mamy znaczną przewagę, a na forum nie zaglądają wszyscy. To moja teoria. Głos na nie.


Ciekawe jest kto by był najlepszym graczem.

Oczywiście, że ja :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
CMS, gratuluję, bezsensownością tematu przebiłeś niejednego noob'a. :D

Najlepszego się nie wybiera. Najlepszego można ewentualnie wyłonić. Nie ma najlepszego gracza na całych plemionach. Każdemu nie podchodzi taki czy inny rodzaj światów.
Możemy wybrać 'najfajniejszego'. Ale to w sumie też jest bez sensu.
 

DeletedUser57069

Guest
No cóz myslę, że ty CMS wpadłeś na ten pomysł dlatego iż zaliczasz się do tych ale jak juz ktoś to napisał nie jesteś jedynym który gra tak odważnie moi zdaniem można tak zrobić ale z tych graczy co mają 1 nick na róznych światach tzn. że na jednym nicku startują na różnych światach ja głosowałem na nie ponieważ.. mam swoje powody i długo by tu o nich pisać.. :) A mnie ciekawi co ty CMS robisz poza komputerem prowadząc tyle swiatów i na nich jesteś w po 10? ty chyba z domu nie możesz wyjśc bo na jakimś napewno jest jakaś akcja^^
 

DeletedUser127335

Guest
A ja jestem na tak i to wielkie TAAK .. Może i nie jestem w tej czołówce ale wiem jedno że najlepszym brakóje wyzwań na tych Światach jakie oferują im plemiona.. Tylko mogło by to trochę inaczej wyglądać czyli ze wszystkich Światów które są juz zamknięte dla nowych graczy wyłonić po 20 lub 25 najlepszych i zrobić dla nich nowy Świat nie będzie to durzo graczy więc można by ich rozmieŚcić co jakieŚ odległoŚci a w Śród nich powkładać boty... Ogólnie pomysł dobry :)
 

DeletedUser

Guest
wszystkich Światów które są juz zamknięte dla nowych graczy wyłonić po 20 lub 25 najlepszych i zrobić dla nich nowy Świat nie będzie to durzo graczy więc można by ich rozmieŚcić co jakieŚ odległoŚci a w Śród nich powkładać boty... Ogólnie pomysł dobry :)



pomysł dobry tylko te boty :D z botami każdy wygra bo to bot a człowiek jest nieobliczalny i nigdy nie wiadomo co zrobi :D

ja jestem na tak ;) choć na pewno się nie znajdę w gronie najlepszych :D:D
 

DeletedUser114179

Guest
A ja jestem na tak i to wielkie TAAK .. Może i nie jestem w tej czołówce ale wiem jedno że najlepszym brakóje wyzwań na tych Światach jakie oferują im plemiona.. Tylko mogło by to trochę inaczej wyglądać czyli ze wszystkich Światów które są juz zamknięte dla nowych graczy wyłonić po 20 lub 25 najlepszych i zrobić dla nich nowy Świat nie będzie to durzo graczy więc można by ich rozmieŚcić co jakieŚ odległoŚci a w Śród nich powkładać boty... Ogólnie pomysł dobry :)

Po pierwsze i najważniejsze to odradzam ci grania w plemiona i polecam zabrać się za porządną naukę ortografii. Kilka przeczytanych książek, niekoniecznie lektur szkolnych znacznie może w tym pomóc. Sprawdzony sposób ;)

Po drugie - ci najlepsi często nie mają czas i chęci na to by grać na nowym świecie :)
Osobiście znajduję się wśród pierwszych 25 swojego świata i nie chciało by mi się grać na kolejnym świecie. Start to sporo roboty i pilnowania. Tu gdzie sobie gram, jestem na tyle zorganizowany już, że granie nie zabiera o dziwo aż tak strasznie dużo czasu (nie licząc konkretnych dni kiedy przeprowadzam jakąś akcję ;))
 

DeletedUser

Guest
wg. mnie to jest bez sensu
po pierwsze najlepszy gracz w historii plemion to nie ten co ma najwięcej punktów a ten co miał największe osiągnięcia w walce a tego się nie wybrać bo 90% takich graczy już nie gra pomysł bez sensu:confused:
 

DeletedUser

Guest
pomysl bezsensowny. Tak jak juz ktos wczesniej pisal: wygra ten kto zna wiecej osob.
 

DeletedUser19566

Guest
W pomysle brakuje racjonalnego podejscia do sprawy. Nie ma szans na wylonienie najlepszego gracza:)

Pozatym w temacie coraz wiecej spamu wiec zamykam:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry