GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.231
Szczerze mówiąc fakt, że przełamaliśmy wtedy SPEED sprawił, że i OJ, i SPEED wykruszyły sie z graczy. Ja i mamin praktycznie nie spaliśmy przez 2 tygodnie tak był wymagający ten front i obydwaj skończyliśmy grę po tym...A kilka miesięcy później nagle OJ i SPEED walczą razem 30:70 na świecie, gdzie agresor jest mocno faworyzowany mając wypalone składy.

PS: Czy jak przełamie front z A.P.K to będę jedynym graczem, który może się pochwalić przełamaniem frontu z P!, =NY=, SPEED(w sumie licząc 100 to dwukrotnie), !N!, czyli z każdym z top5 plemion w historii?
Kolejny personal achievement po Vice mistrzostwie świata i zakończeniu jako top1 przejęć w wojnach na 3 równolegle rozgrywanych światach (100,101,105).
A kim Ty jestes? Ze Ci tak ego skoczylo?
Gdzie Ty z tymi ekipami front przelamales?

To, ze Ty z kims skonczyles gierke nie znaczy, ze sklad sie wypalil danemu plemieniu bo nie jestes zadna alfa i omega.
Jezeli jestes tym smiesznym zygmkiem, to jedyne z czego slyniesz to wbijania topek na etapie 1 wsi, potem zawijasz zagiel.
Zbastuj chlopcze bo ego Ci siegnelo kosmosu.
Jedyne co przepychales to kibel po wlasnej 2jeczce.

Wariaty wygraly 5 swiatow, huhu szkoda ze tych z gielda xD
A zalozyciela plemienia dali randomowej osobie na 150, to swiadczy tylko o nich :p
 

Fabcio

Cartographer of the USA
Wynik reakcji
9.423
Z tego co Ja pamiętam fabciu to HEG wygrało 3 światy
s37, s62 i s79.

sw82 wygrał HOTS

Nie wiem, stary, jak widziałem HEGEMONIA, to z bomby wrzucałem w ranking, bo przeklikiwalem 200 światow po kolei.
Wiedziałem, że ktoś mnie poprawi, jakbym źle napisał, i tak. Niech więcej osób zobaczy i zaktualizuje jezeli jest blad - może ktoś pamięta stare czasy.

37
1709878105142.png

62
1709878125601.png

79
1709878140387.png

82
1709878153413.png

117
1709878187304.png
 
Ostatnia edycja:

Fabcio

Cartographer of the USA
Wynik reakcji
9.423
Hegemonia z 82 nie ma nic wspólnego z HEGami z 37, 62 i 79

A ta HEGEMONIA z 117, kojarzy ktoś?

Niedługo będę edytował to zmienię wszystkie na raz, bo ROHAN wygrał też 95 jako jedno z 3 plemion w (Trójprzymierze), i do tego muszę dodać 170-ty dla JUTRO.

A tak z ciekawości zapytam, KOCURY z 168 mają coś wspólnego z KOCURAMI z 77? Tak od roku mnie to ciekawi i nie miałem kogo spytać.

168 - miał unikatowe ustawienie (Brak wstępnego logowania) - więc na świat nie mogły wbić żadne ekipy. Jako założyciel KOCURÓW mogę ci jedynie powiedzieć, że nazwę wybieraliśmy na forum plemiennym, także z tymi ze 77-go wspólnego to nie ma raczej nic poza TAGiem.

@Fabcio nie żebym się znowu wymądrzał, ale wychodzi twoja nieznajomość światów z giełdą
Konfederacja (CSA) i Konfederacja Słodkich Kuzynów (FAMILY) to to samo plemię, po prostu zaczęli uwzględniać sojusznicze plemiona w nazwie, które zasiliły ich skład na stałe.

Całe szczęście ktoś z Giełdy nade mną czuwa. Czyli jak powinno być ostatecznie?

Skrót: FAMILY
Nazwa: Konfederacja Słodkich Kuzynów
Wygrane Światy: 84, 134, 149, 157, 169, 181

Tak? Może w sumie zrobić dwie tabele, jedna dla Bociarzy, a druga P2W?
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
607
@Fabcio nie żebym się znowu wymądrzał, ale wychodzi twoja nieznajomość światów z giełdą :rolleyes:
Konfederacja (CSA) i Konfederacja Słodkich Kuzynów (FAMILY) to to samo plemię, po prostu zaczęli uwzględniać sojusznicze plemiona w nazwie, które zasiliły ich skład na stałe.
No to pora jako pierwszy wziąć i rzucić kamień. @Fabcio fajnie, że się starasz ale nie pisz więcej analiz i nie rób statystyk. Niech się @Bl-ack sno-w takimi sprawami zajmuje
 
Wynik reakcji
2.520
Całe szczęście ktoś z Giełdy nade mną czuwa. Czyli jak powinno być ostatecznie?

Skrót: FAMILY
Nazwa: Konfederacja Słodkich Kuzynów
Wygrane Światy: 84, 134, 149, 157, 169, 181

Tak? Może w sumie zrobić dwie tabele, jedna dla Bociarzy, a druga P2W?

Codziennie rano budzę się z myślą, że pewien kartograf mnie potrzebuje. To motywuje mnie aby wstać z łóżka.
Myślę że może tak być, będzie wiadomo o kogo chodzi.
Co do podziału, to czułbym się urażony. Bo na światy P2W też chodzę z moim botem Andrzejem.
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.026
Zaczeliscie wspominać te stare światy tak bardzo, że nawet usiadłem i przygotowałem dla was statystyki Polskiej TOPki.

View attachment 60261

A co gdyby dodać tutaj światy Classic / Specjalne? Może macie jakieś namiary na te światy, bo w TW Stats się nie ładują.
Heg snipro wygrało 37,62,79 i po porażce na 99 skończyło karierę

HEG zamabifi wygrało 82 i 117


Sss i ojki wygrały Classica a więc mają po jednej wygranej więcej
 

xUnc

Łucznik
Wynik reakcji
910
Zaczeliscie wspominać te stare światy tak bardzo, że nawet usiadłem i przygotowałem dla was statystyki Polskiej TOPki.

View attachment 60261

A co gdyby dodać tutaj światy Classic / Specjalne? Może macie jakieś namiary na te światy, bo w TW Stats się nie ładują.
Ja tam nikomu blaszek (tych już rozdanych) nie żałuję, ale TRD ma w swoim opisie:
Piekielne Tornado zostało założone na 107
Vegeta-Attack & Dracon28


Odcinając się niejako od Piekła założonego na ś71 przez ArturaEltecha w miejsce Ognia. ;) Więc, czy ten ś71 można uznać za ich wygraną, gdzie żaden z założycieli TRD nawet nie grał, to nie wiem. ;)
 

Backmonster

Łucznik
Wynik reakcji
580
HS również wygrało 2 jak nie nawet 3 światy. Po 87 miałem dłuższą przerwę ale napewno mają 61 i 90 ktorys
 

Backmonster

Łucznik
Wynik reakcji
580
A co do speciali to nawet nie brał bym tego pod uwagę bo kiedyś speciale ,szczególnie te świąteczne wygrywali jedni i ci sami gracze. Pod nazwą Merci często grali, złożeni byli głównie z graczy szybkich rund, które kiedyś i po kilka tygodni trwały. Wliczając to, i gdyby były za to blachy to niektóry osoby miały by ich pewnie naście.
 

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.924
Szczerze mówiąc fakt, że przełamaliśmy wtedy SPEED sprawił, że i OJ, i SPEED wykruszyły sie z graczy. Ja i mamin praktycznie nie spaliśmy przez 2 tygodnie tak był wymagający ten front i obydwaj skończyliśmy grę po tym...A kilka miesięcy później nagle OJ i SPEED walczą razem 30:70 na świecie, gdzie agresor jest mocno faworyzowany mając wypalone składy.

PS: Czy jak przełamie front z A.P.K to będę jedynym graczem, który może się pochwalić przełamaniem frontu z P!, =NY=, SPEED(w sumie licząc 100 to dwukrotnie), !N!, czyli z każdym z top5 plemion w historii?
Kolejny personal achievement po Vice mistrzostwie świata i zakończeniu jako top1 przejęć w wojnach na 3 równolegle rozgrywanych światach (100,101,105).
Człowieku co ty piszesz jaki wymagający front jakie 2 tygodnie braku snu XD
@NajlepszyGraczTegoPlemia pa na to xD
 
Do góry