GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

KartiBuu

Chłop
Wynik reakcji
5
Tobie ten screen wiadomości chyba AI wygenerowała xD
żadnej wojny na linii APK-WITAM nie ma
Kolego czy Ty masz jakiś problem z czytaniem z zrozumiem ? Czy ja gdziekolwiek napisałam coś o wojnie na linii APK-Witam ? Tutaj jest mowa o tych bakłażan z BCM, że wam uwierzyli, że ten Pon dobrze się dla nich skończy XD a co do screena to napisz do kogoś od nich. Macie pona, super przyjacielskie relacje, więc bez problemu powinni Ci przesłać jakaś tam nieistotną grupowke w grze.

PS.
Tobie AI nawet nie dałoby rady mózgu wygenerować.
 

CHOMIAK

Chłop
Wynik reakcji
1
Ja to mam tylko bekę z kumpli że potrzebują jakichś wiadomości propagandowych wysyłanych do całego przeciwnego plemienia i kretów żeby się z grzybkami bić, mimo że jest ich parę razy więcej.
 

Załączniki

  • obraz_2024-03-22_172656775.png
    obraz_2024-03-22_172656775.png
    35,7 KB · Wyświetlenia: 252

Adominos

Chłop
Wynik reakcji
54
Proszę dodać *GU* i BR jako człony sPEED bo myślę, że już nie ma co ukrywać tych akademii sPEED.
Gracze tych dwóch akademii przeskakują między członami i pomagają oszustom z sPEED zbijać poparcie w wioskach na krańcu.
No cóż, założyciel *GU* WhySoSerious? x Tosiek aktualnie już w speedach siedzi ;) wbił nam piękną koskę rekrutując na naszym terenie, a następnie zbijając popa na barbach koło siebie żeby przerzucić speedów na plecy :)
 
Wynik reakcji
2.392
No cóż, założyciel *GU* WhySoSerious? x Tosiek aktualnie już w speedach siedzi ;) wbił nam piękną koskę rekrutując na naszym terenie, a następnie zbijając popa na barbach koło siebie żeby przerzucić speedów na plecy :)
Ale to są frajerskie zagrywki, serio XD ten świat to gorsza patologia niż światy z przenosinami cheesowane przy pomocy mulciaków
 
Wynik reakcji
4.491
Mapki robione kilka minut temu.
Może ktoś zanalizuje, i poproszę o dodatkowe info, jeśli dane plemiona stanowią jedno (rodzinę plemion), a nazwa może tego nie wskazywać, ani w opisie plemienia nie ma takich informacji to poproszę na pw takie wskazanie


Fajne ale nie rób więcej.
 

CHOMIAK

Chłop
Wynik reakcji
1
To już jest patola, kret który skłamał na temat wysłanych paczek na front przez co wioska padła, zamiast pare k deffa wysłał 100 pika, po godzinie był w kumplach a po 3h bunkier w wiosce miał i 2 żółte kropki XDDDD
 

Załączniki

  • obraz_2024-03-23_171549369.png
    obraz_2024-03-23_171549369.png
    46,1 KB · Wyświetlenia: 251

Zlosnik

Łucznik
Wynik reakcji
827
speed to frajerzy i oszuści co wiadomo już od dawna, ale jeszcze większymi frajerami będą ci którzy się z nimi podpiszą żeby walczyć o wygraną świata
 

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.697
bo dostaną wpierdziel od oszustów którzy już na starcie mają ze dwa plemiona darmo kręconych na botach, do tego w zapasie plemię wychodowane na zapleczu i wspieranie się nielegalnymi skryptami? niezła odklejka
bo jeden gracz zrobił ileś darm na bocie (zostały skasowane), pół plemienia na zapleczu (w sumie nadal mniej graczy niż inne plemiona) i wspieranie się legalnymi skryptami? niezła odklejka
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.380
Już tak wysoką wersję macie?
Ja się zatrzymałem na 6.1
Jakie usprawnienia teraz?

Tydzień temu wyszła najnowsza wersja przygotowana specjalnie na świat 200 i ignorująca randomizera czy jakos tak. Bot Andrzej 9.0. Polecam. Działa elegancko.

Wspierany też przez AI i to jest super nowość.

Piszcie do Kampaja na priv jak cos.
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.654
Tydzień temu wyszła najnowsza wersja przygotowana specjalnie na świat 200 i ignorująca randomizera czy jakos tak. Bot Andrzej 9.0. Polecam. Działa elegancko.

Wspierany też przez AI i to jest super nowość.

Piszcie do Kampaja na priv jak cos.
Dalej trzeba go lokalnie instalować czy już ogarnięte że wszystko z chmury leci?
 
Do góry