GALERIA OJCA :D

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser137285
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser137285

Guest
Tak poważnie to nie miałem pojęcia, że mamy tu taki dział :D
Robiłem ostatnio jakieś avatarki podpisy itp... i znalazłem na kompie kilka prac związanych z plemionami :D
Pewnie niektóre z nich są tu na forum w rożnych tematach ale mam czas to wrzucę tutaj.

Ahh i prosiłbym pamiętać, że są to prace amatorskie, nie zarabiam w ten sposób na życie robię to dla zabawy... i/lub pp

P.S> to nie jest forum grafików specjalistów:p tylko plemiona:p bo jak czytam inne tematy... ktos wstawi swoja prace i jest jechany ze nie jest profesjonalna, ze to jest latwe do zrobienia itp... ludzie wiecej luzu :D Liczy sie zabawa :p

Na początek mój:)
3459737809.gif


aby nie było, że wpadłem w samozachwyt... to też mój :p

4115133157.gif


to już nie moje... jak widac :)

4846184078.gif


a to już decydowanie nie ja... fujjj :p

4291686737.gif


a to takie anty pro... :p

3991148495.gif


nawet jeśli pierwsza myśl przytacza okolice znanego wulgaryzmu... to mylne wrażenie! To nie jest "R" !!! zapraszam
http://pl.wikipedia.org/wiki/Zygmunt_Ku%C5%BAwa
2443239889.gif


do dzis nie wiem co znaczy JP ;)

3361124797.gif


i ten wiesniacki napis na koncu :)

3943550078.gif


to były czasy <lezka> s42 chyba... jesli dobrze pamietam
2422876278.jpg


to chyba ze specjala :D
4749646559.jpg


a jak mowa o specjalu to nie moze zabraknac:
4537116226.jpg


skoro jestesmy przy NY... to jakies mapki stare tez znalazlem ;)
2421666955.jpg

1105887125.jpg


to chyba na tyle:p

albo jeszcze jedno... dzizas jaki ja bylem mlody wtedy hehe :D
2109722117.JPG


to na tyle:p a raczej na PP ;) if ju noł łat aj min ;)
 

DeletedUser156739

Guest
Też takie umiem:) Nic takiego trudnego w sumie tylko dużo roboty na warstwach jest :)
 

DeletedUser98687

Guest
Nareszcie galeria pracy ojca :p
Twoje mapy są jak dla mnie najlepsze :)
 

DeletedUser137285

Guest
tak powaznie to ile łaska... a ile w danej chwili wynosi łaska... ;) zalezy od zaawansowania grafiki i poswieconej pracy... powiedzmy

avek na fo 30pp
podpis na fo 60pp
avek w grze statyczny 100pp
avek w grze dynamiczny 200pp

tak wiec mniej niz paczka fajek, wrzucajac do tego moja sygnature... odrobine mniej

no i oczywiscie nie mozna zapominac o robaczkach ;)

2851194665.jpg


1963385675.jpg
 

DeletedUser

Guest
Jak już wygram Special to napiszę ci na PW o dynamiczny avek :)
 

DeletedUser137285

Guest
Ojciec kim jestes z wyksztalcenia?
ogólnie pojętym informatykiem ;) a dokladniej dwa kierunki 3 specjalnosci, informatyka i ekonometria, finanse i bankowosc na wydzialach finansow i zarzadzania w specjalizacji sieci komputerowych i baz danych oraz rachunkowosci... pracuje jako administrator sieci, dorabiam jako tester baz danych w zakresie poprawnosci wpisywania danych w sql, praktukuje szacowanie modeli ekonometrycznych i prognoz :) robie dużo rzeczy :) gram w piłkę choć nie potrafię :D nie gram w siatkówkę choć uwielbiam, gram w piłkarzyki :) jestem członkiem PZFS (Polski Zwiazek Futbolu Stołowego) oraz 3KPS (trojmiejski klub pilki stolowej)... gram ze studentami w klubach o piwo i nie przegrywam :D
 

DeletedUser154577

Guest
ogólnie pojętym informatykiem ;) a dokladniej dwa kierunki 3 specjalnosci, informatyka i ekonometria, finanse i bankowosc na wydzialach finansow i zarzadzania w specjalizacji sieci komputerowych i baz danych oraz rachunkowosci... pracuje jako administrator sieci, dorabiam jako tester baz danych w zakresie poprawnosci wpisywania danych w sql, praktukuje szacowanie modeli ekonometrycznych i prognoz :) robie dużo rzeczy :) gram w piłkę choć nie potrafię :D nie gram w siatkówkę choć uwielbiam, gram w piłkarzyki :) jestem członkiem PZFS (Polski Zwiazek Futbolu Stołowego) oraz 3KPS (trojmiejski klub pilki stolowej)... gram ze studentami w klubach o piwo i nie przegrywam :D

Kozak z Ciebie taki troche:)
Informatyk co nie ma mikrofonu:(?
 

DeletedUser161820

Guest
Dobre ! nuPPa avek mi się zawsze podobał, nie wiedziałem, że ty robiłeś :D
 
Do góry