Galeria MrSoDaR

  • Rozpoczynający wątek MrSoDaR
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witajcie, udostępniać będę wam tu moje prace nie wszystko zrobione profesjonalnie bo ćwiczyć będę nowe techniki

O mnie:
Mam 19 lat grafika zajmuje sie już 2 lata z długa przerwą, próbowałem wszystkich technik Web Desing,Fotomontaż itd. Od niedawna zajmuje sie Cyfrografią, która polega na obróbce zdjęć profilowych,ślubnych do dowodów itd. Spodobało mi sie to i na tym zostanę to są moje prace, zapraszam do komentowania i oglądania.

Zezwalam na korzystanie z moich prac na tym forum.
Moje prace:
1
beznazwy2vxkle.jpg

2
beznazwy3xlkei.jpg

3
beznazwy4xkj8f.jpg

4
mujjpk8d.jpg

Opis:
Sygnatury (podpisy) wykonane specjalnie na te forum, użyczyłem sobie zdjęć Melanie Iglesias, usunąłem tło i ze zdjęcia zrobiłem Render potem wystarczy dopasować,przeskalować i mamy, prosta robota a efekt fajny.Niestety zapisałem to w .png i jest tło, zapomniałem ze tylko w .gif tło może być usunięte.

Jeśli chcesz bym wykonał dla Ciebie prace napisz w tym temacie lub na prywatnej wiadomości, wykonać mogę:
-Zmiana koloru oczu,włosów i Ust.
-Poprawa cery w tym usunięcie niedoskonałości
-Bielenie zębów
-Wycinanie zdjęcia na Render (wycięta sama postać/figura bez tła)
-Poprawa zdjęcia wizualnie pojaśnienie,poprawiony kontrast, zmiana barwy

Kwota do uzgodnienia zależy od pracy jaka włożę w dane zdjęcie, lecz normalna edycja kosztuje 10PP.

--------------------------------------------------------------

nowe prace !!

Zrobiłem sobie tapety na telefon i przy okazji na komputer może komuś jeszcze się przyda.

Rozmiary to na telefon (Sony Xperia J) 960x854 na komputer 1440x900

Na Komputer
1p1ol5.jpg

3swq7q.jpg

wzurn6osm.jpg

Na telefon
1p2q74.jpg

2y3oi2.jpg

3gpp0o.jpg

beznazwy5f1o85.jpg
 
Do góry