Gadu-Gadu

  • Rozpoczynający wątek Don Shadow
  • Data rozpoczęcia

Chcesz GG na forum?

  • TAK!

    Głosy: 98 79,7%
  • NIE!

    Głosy: 25 20,3%

  • W sumie głosujących
    123
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser9213

Guest
Odp: Gadu-Gadu

Ludzie po co wam gg np. mnie, albo innych dobrych graczy? Napewno sobie myślicie "mam gg ***** to napewno mnie będzie chronił" .... wystarczy że jest już skype :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gadu-Gadu

Co wy wszyscy tacy poirytowani?? Przecież numeru gg nie trzeba podawać. Ta zmiana mam nam dawać kolejną możliwość jakią jest podanie numeru gg w profilu użytkownika forum dla chętnych!!! Taka jest prawda, że teraz mamy do wyboru 4 sposoby komunikacji. Z czego tak na prawdę nie jest żaden powszechnie używamy. Skype tylko z nich się jako tako przyjął w Polsce z powodu rozmów głosowych. Jestem zdecydowanie na tak.
Żyjemy w Polsce to niech będzie komunikator taki jaki używa się w Polsce na polskim forum, a nie tylko ogólne międzynarodowe.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26557

Guest
Odp: Gadu-Gadu

Å‚eeee<beczy> hlip=hlip...

@1- Mi wystarcza skype- jestem na nie. Jeśli coś Ci nie pasuje zapraszam tutaj: Konstytucja RP

@2- nie odwracaj kota ogonem..Co za perfid...lol..

Pytam Was:
Co to da? Możecie przecież napisać pw z prośbą o numer, możecie zmienić forum, możecie założyć własne, możecie wpisać własny numer gg w podpis..Wystarczy chcieć i pomyśleć...

Aha, uzasadnienie "Bo skype jest, to i gg ma być" albo "dużo userów ma gg"


nie kazdy woli to co ty woliszi niektórych nie tsac na słuchawki z mikrofonem :)
ja miałem skype ale wole GG.
a co do pomysłu no to jasne ze tak nie kazdy ma skype
Dumb dobiłes mnie tym swoim postem:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser25265

Guest
Odp: Gadu-Gadu

NIE!!!
Po 1:
Już raz zrobiłem ten błąd i wpisałem na forum plemienia swoje gg. Następnie każdego dnia pisało ciągle do mnie od 5 - 10 nieznajomych osób nt. ataków, przesłania surowców, wojsk itp nawet wtedy gdy nie bardzo miałem na to czas i/lub chęci... Po tygodniu miałem zapchaną liste różnymi nickami z plemion.
Strasznie denerwujÄ…ce

Po 2:
w każdej chwili wróg może zobaczyć czy jest sie online czy nie.
ktoś zaraz powie że można sie zaznaczyć na "niewidoczny" to mu odpowiem ze jest mnóstwo programów na wykrycie dokładnego statusu. i widać czy ktoś jest rzeczywiście niedostepny czy tylko niewidoczny. wiem, bo sam korzystam. ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gadu-Gadu

@up
Ty przeczytałeś w ogóle propozycje?? Czy napisałeś coś przeczytaniu tylko tytułu??:D
Tu chodzi o forum ogólne, a nie o gre Poza tym u siebie na forum z własnej woli podałeś ten numer gg. To ma być tylko dodaktowa opcja!!! Nie rozumiem takich ludzi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gadu-Gadu

Nie rozumiem, dlaczego uważacie, że powinno być GG. Z Gadu-Gadu korzysta się tylko i wyłącznie w Polsce. Jest pełne dziur i luk bezpieczeństwa. Większość ruchu jest tu generowana przez łańcuszki i reklamy. Czy popularność ma decydować o wszystkim? Nie rozumiem w czym GG ma być lepsze od MSNa czy Skype'a. Bardziej mi już brakuje pola, gdzie można by było wpisać identyfikator Jabbera.

PS. Owszem korzystam z GG, ale tylko dlatego, że znajomi mnie do tego zmuszają.
 

DeletedUser19597

Guest
Odp: Gadu-Gadu

GG powinno byc w profilu bo to polski komunikator, a jeśli ktoś nie chce żebys ktoś do niego pisał to może nie podawac albo zablokować go na GG:) nic prostszego
 
Status
Zamknięty.
Do góry