Fuzja

Czy jesteś za moim pomysłem?

  • Tak

    Głosy: 98 44,7%
  • Nie

    Głosy: 55 25,1%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 9 4,1%
  • Tak , ale można go dopracować.

    Głosy: 57 26,0%

  • W sumie głosujących
    219
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witajcie! , krótko i do rzeczy chciałbym przedstawić swoją sugestie. Fuzja czyli nowa opcja w plemieniu byłaby na zasadzie normalnej fuzji , tylko że nie musielbyśmy teraz zapraszać członków a normalnie po ugodzie z dwiema stronami uzgodnić i byłaby opcja.

Zaproś do fuzji plemię:

Jeśli plemię się zgodzi

trwa wtedy rozmowa o ustalenie kto do kogo

po ustawieniu, fuzja odbędzie się np 3 dni po ogloszeniu informacji.
 

DeletedUser

Guest
W sumie pomysł zły nie jest aczkolwiek już podobny temat został poruszany. Automat jest o dużo lepszy niż męczenie się z tym ręcznie - co prawda szybsze i skuteczniejsze działanie a wcale nie wymagające tak wiele pracy. Myślę, że ktoś podstawi administracji pod nos piękny skrypt to skorzystają bez najmniejszych oporów :)
 

DeletedUser157129

Guest
Skąd wy bierzecie takie pomysły ?

Jestem na nie..więcej pisania dlaczego itd. nie ma sensu.
 

DeletedUser

Guest
Skąd wy bierzecie takie pomysły ?

Jestem na nie..więcej pisania dlaczego itd. nie ma sensu.

Niechaj pomyślę... z głowy? Bynajmniej automat w tym przypadku mógł mieć jakiś sens i jeśli zaprzeczysz to naprawdę nie miałeś chyba okazji przeprowadzać fuzji i męczyć się z takimi głupotami pewien czas. To by nieco zaoszczędziło wielu plemionom moim zdaniem i cała teoria nie mówiąc o praktyce. Przełożyć tego bardziej łopatologicznie nie potrafię.
 

DeletedUser157129

Guest
Niechaj pomyślę... z głowy? Bynajmniej automat w tym przypadku mógł mieć jakiś sens i jeśli zaprzeczysz to naprawdę nie miałeś chyba okazji przeprowadzać fuzji i męczyć się z takimi głupotami pewien czas. To by nieco zaoszczędziło wielu plemionom moim zdaniem i cała teoria nie mówiąc o praktyce. Przełożyć tego bardziej łopatologicznie nie potrafię.

Nie chce tutaj się z tobą wdawać w jakąś konwersacje,moje zdanie i go nie zmienie ..tyle .

Ps.Nie spamuj
 

DeletedUser

Guest
Skąd wy bierzecie takie pomysły ?

Jestem na nie..więcej pisania dlaczego itd. nie ma sensu.

Frank najlepiej jak gdybyś wogóle się nie odzywał, a nie nabijał se postów ;) typu "Nie będę się wypowiadał, nie ma sensu" :)

Nie chce tutaj się z tobą wdawać w jakąś konwersacje,moje zdanie i go nie zmienie ..tyle .

Ps.Nie spamuj

Ty wogóle nie spamujesz, mogłeś się wogóle nie odezwać, znów nabicie bezsensownego postu ;)
//
Jestem na tak, według mnie byłoby to ułatwienie dla założycieli w przypadku przemieszczania się całego plemienia z jednego do drugiego za pośrednictwem jednego kliknięcia ;)
 

DeletedUser

Guest
Jestem na nie, w ogóle fuzje tylko niszczą plemię, także ta opcja tylko "zgorszy" plemiona:D
 

DeletedUser

Guest
Rzadko się zdarza aby plemię nie robiło NIGDY na żadnym świecie fuzji. Naprawdę rzadko. Mimo że czasem jest to nazywane całkiem inaczej po to żeby potem pisać że" FUZJI nie było u nas nigdy,i jesteśmy super paką od zawsze". Moim zdaniem to niezły pomysł pozwalający administracji plemienia zająć się innymi sprawami zamiast wysyłania zaproszeń do kolejnych osób. A że ułatwienie-jakoś większość akceptuje od razu propozycje utrudniania ataków,wyrównywania szans itp. które to właśnie moim skromnym zdaniem niszczą rozgrywkę,natomiast propozycje nikłych zmian w administrowaniu plemieniem tratowane są jak zagrożenie dla gry. Nie przesadzajmy. Jak wyżej-jestem za,natomiast czy Administracja się zainteresuje tym pomysłem to inna sprawa.
 

DeletedUser158364

Guest
Witajcie! , krótko i do rzeczy chciałbym przedstawić swoją sugestie. Fuzja czyli nowa opcja w plemieniu byłaby na zasadzie normalnej fuzji , tylko że nie musielbyśmy teraz zapraszać członków a normalnie po ugodzie z dwiema stronami uzgodnić i byłaby opcja.

Zaproś do fuzji plemię:

Jeśli plemię się zgodzi

trwa wtedy rozmowa o ustalenie kto do kogo

po ustawieniu, fuzja odbędzie się np 3 dni po ogloszeniu informacji.

Przepraszam jeśli kogoś uraziłem , :p takiej opcji nie powinno byc :p jak ktos chce dojsc do sojuszu to niech dochodzi a jak nie to nie . :) Dobra dam przykład a ty mi odpowiesz , jak to będzie wylądało , limit czlonkow w plemieniu 60 , 2plemiona * 60 = ile plemion powstanie ??? ;)


Edit: Nie mam zdania
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Przepraszam jeśli kogoś uraziłem , :p takiej opcji nie powinno byc :p jak ktos chce dojsc do sojuszu to niech dochodzi a jak nie to nie . :) Dobra dam przykład a ty mi odpowiesz , jak to będzie wylądało , limit czlonkow w plemieniu 60 , 2plemiona * 60 = ile plemion powstanie ??? ;)


Edit: Nie mam zdania

A gdzie jest powiedziane że wszyscy muszą przejść..?
 

DeletedUser

Guest
Dobry pomysł jestem na tak ale trzebabyło to jeszcze doracowac ;x
 

DeletedUser

Guest
Sam chciałem to zaproponować, bo moje Plemię właśnie fuzję planuje, więc bardzo by się przydałaby taka opcja na przyszłość. Oczywiście, że jestem na tak :)
 

DeletedUser

Guest
dobry pomysł, aczkolwiek własnie będzie problem z tymi, którzy nie będą chcieli.
Albo poprostu opuszczą i koniec ;D
 

DeletedUser

Guest
Fuzje trzeba załatwiać z głową :) a automat w tym nie pomoże nawet jakbym miał wybór wolałbym się pobawić ręcznie , pomysł nie jest zły ale mamy 2plemiona w których założyciele czy tam administratorzy dogadali się za plecami współplemieńców no i następnego dnia gracz loguję się i jest w innym plemieniu
i jest bardzo zły że ktoś podjął za niego decyzję.
 

DeletedUser162692

Guest
Daje nam to jeszcze jedną możliwość:
Fuzja dwóch równorzędnych plemiona nie mósiała by się odbywać na zasadzie 1 do 2, ani 2 do 1. Niestety niektórzy (nawet przy zmianie nazwy) już w tym doszukują się problemu. Tutaj moglibyśmy tworzyć od razu jedno nowe plemie. Przy dobrym skrypcie już w fazie "projektu" wysyłanego do drógiego sojuszu mogłyby być zawarte również przyznane uprawnienia.
 

DeletedUser164406

Guest
Daje nam to jeszcze jedną możliwość:
Fuzja dwóch równorzędnych plemiona nie mósiała by się odbywać na zasadzie 1 do 2, ani 2 do 1. Niestety niektórzy (nawet przy zmianie nazwy) już w tym doszukują się problemu. Tutaj moglibyśmy tworzyć od razu jedno nowe plemie. Przy dobrym skrypcie już w fazie "projektu" wysyłanego do drógiego sojuszu mogłyby być zawarte również przyznane uprawnienia.

Zgadzam sie z tobą;*
 
Status
Zamknięty.
Do góry