Four. design || Gimp User !

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser168510
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser168510

Guest
Witam witam. W plemiona nie gram a konto na forum mam tylko ze względu na DarthMo który kazał mi się zgłosić do konkursu :D
Tak sobie paczam, paczam i wypaczałem że tu jakoś ludzie żwawiej oceniają nie to co na forum ogame, więc chwila namysłu iii a co mi tam, zrobie sobie galeryjkę, dotąd miałem galerie na forum ogame i wcześniej na forach graficznych, ale jeszcze jedna nie zaszkodzi :D
tu macie link do galerii na forum ogejma
http://board.ogame.pl/board806-mi-d...-four-design-powr-t-do-gimpowania/index3.html

A tu moje ostatnie sygnaturki (robione po dłuuugiej przerwie)

1.
wldobr.jpg

2.
302yyv4.jpg

3.
4jvp6a.jpg

4.(
6nwozs.jpg

Prace będę wklejał regularnie co 2-3 dni ale teraz zrobie jakąś na konkurs. ;)
Pozdrawiam, Four.
praca nr.3 jest z cichego pojedynku z DarthMo ;> nie wiem czy on wklejał swoją prace z tego stocka
 

DeletedUser

Guest
Coś nam ta trójeczka nie wyszła wtedy :p może materiał był lipny ale twoja czwóreczka jest bajeczna krótko mówiąc :p
 

DeletedUser168510

Guest
Tam widzę ktoś się już przyczepił więc proszę, oto stocki:
351x3sj.jpg


5d7wpv.jpg


20lbau.jpg


Co do tego pana który chciał stocki, zaraz pewnie poleci wiązanka że nic nie zrobiłem ;)
w każdej z tych 4 prac jest +/- 20 warstw ok. 10 różnych light teksturek, ok. 7-8 c4d, filtry, zabawy światłem oraz lekkie zabawy kolorkami, ktoś kto robi takie prace jak ty, czyt. Tło->render->napis albo robi prace z tutków a potem wkleja na różne fora tego nie zobaczy ale ktoś na wyższym poziomie typu DarthMo już to widzi
 

DeletedUser159420

Guest
Nie znasz mnie więc nie pisz takich postów. Nie trzeba byc w czymś dobrym, żeby to oceniać. Ilość warst nie świadczy o profesjonalizmie. To, że używasz miliony róznych c4d też nie czyni cie dobrym grafikiem.
 

DeletedUser168510

Guest
robiąc takie prace jak ta:
czeskinitro1.png

masz jeszcze czelność wchodzić i hejtować moje sygnaturki jak nie masz bladego pojęcia o grafice ??
 

DeletedUser159420

Guest
robiąc takie prace jak ta:
czeskinitro1.png

masz jeszcze czelność wchodzić i hejtować moje sygnaturki jak nie masz bladego pojęcia o grafice ??

Mam pojęcie duże. To, że nie potrafie tego robić nic nie oznacza. Czyli jak nie będa ci smakowały ziemniaki z restauracji to nie możesz mówić, że nie dobre bo nie masz pojęcia o kuchni bo przecież nie potrafisz gotować jak ten kucharz co robił ci te ziemniaki. Pis jol
 

DeletedUser168510

Guest
Mam pojęcie duże. To, że nie potrafie tego robić nic nie oznacza. Czyli jak nie będa ci smakowały ziemniaki z restauracji to nie możesz mówić, że nie dobre bo nie masz pojęcia o kuchni bo przecież nie potrafisz gotować jak ten kucharz co robił ci te ziemniaki. Pis jol

Gdybyś miał pojęcie to byś to robił :) a ty nie robisz grafiki tylko jednym słowem dziadostwo, z resztą zobaczymy jak ci pójdzie w konkursie mistrzu PS i GIMPa ;)
 

DeletedUser159420

Guest
Gdybyś miał pojęcie to byś to robił :) a ty nie robisz grafiki tylko jednym słowem dziadostwo, z resztą zobaczymy jak ci pójdzie w konkursie mistrzu PS i GIMPa ;)

Nie mozesz nic krytkować. Nie mozesz krytkować muzyki bo jej nie tworzysz. Nie może ci się nie podobać film bo nie potrafisz lepiej zrobić.
 

DeletedUser168510

Guest
Za to mogę krytykować twoje prace bo jestem w tym lepszy ;)Już Ci pisałem, zobaczymy w konkursie kto będzie lepszy ;]
 

DeletedUser151574

Guest
z twoich wszystkich prac najlepsza jest numer 2 i tą ocenię :)
pierwsze co rzuca mi się w oczy to napis - jest słaby i powinien być umiejscwiony o kilkanaście pikseli w dół ;)
druga sprawa to postać - za bardzo odstaje od tła co prawda robiłeś to ze stocka, ale mogłeś bardziej wkomponować postać w tło :)
niektóre light textury i fraktale są wciśniete tu na siłę
jakość pracy również jest kiepska dlatego mogłeś to troszeczkę wygładzić filtrem topaz ze względu na estetykę pracy
ja bym się jeszcze pokusił o przycieminieni lewego boku :) i bardziej popracować nad kolorkami
ostatnią rzeczą to ramka - wyrzuć ją i wogóle nei dawaj w żadnych sygnaturach, ponieważ to już wyszło z mody i nie pasują w tej kategorii grafiki :) ogółem bardzo przeciętnie
ró dalej prace bo trening czyni mistrza :)
pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
fajny efekt ze światłem można by jeszcze jakąś przezroczystą ramkę dołożyć do tego :))
 

DeletedUser168510

Guest
czekam na twoją prace w konkkursie sygnatura tygodnia :)
 

DeletedUser168510

Guest
Mogę udostępnić kilka plików xcf czyli sygnatury do odtworzenia w gimpie w celach naukowych będziecie mogli podglądać co i jak robie :)

Next.

6.
2whgl7l.jpg


Tu było trochę zabawy światłem i kolorkami gdyż sygna była nudna i wyblakła :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Mogę udostępnić kilka plików xcf czyli sygnatury do odtworzenia w gimpie w celach naukowych będziecie mogli podglądać co i jak robie :)

Next.

6.
2whgl7l.jpg


Tu było trochę zabawy światłem i kolorkami gdyż sygna była nudna i wyblakła :)

A bardzo bym prosił o te pliczki .xcf :)
 
Do góry