Filmy które musisz zobaczyć, zanim umrzesz!

Który film poleciłbyś innym?

  • Trylogia Władcy Pierścieni

    Głosy: 199 37,1%
  • Iron Man

    Głosy: 25 4,7%
  • Wyścig Śmierci

    Głosy: 31 5,8%
  • The Dark Knight / Mroczny Rycerz

    Głosy: 42 7,8%
  • Transformers

    Głosy: 44 8,2%
  • Apocalypto

    Głosy: 22 4,1%
  • Matrix

    Głosy: 49 9,1%
  • Epoka Lodowcowa

    Głosy: 62 11,6%
  • Hancock

    Głosy: 31 5,8%
  • Indiana Jones

    Głosy: 31 5,8%

  • W sumie głosujących
    536

DeletedUser144151

Guest
jak wyżej plus

lśnienie
zielona mila
imperium słońca
zaginiony batalion
pasja
 

DeletedUser

Guest
Kronika - całkiem niedawno wyszedł. Dość ciekawy film, także fantasty.
 

DeletedUser121306

Guest
no właśnie przed śmiercią wszystkie odcinki American Pie :D
 

DeletedUser168183

Guest
Który film poleciłbym innym? Zależy komu miałbym polecić. Każdy ma inny gust, a nie istnieją filmy, które spodobają się każdemu. Jeśli ktoś chcę zobaczyć coś więcej na temat filmów zapraszam na mój profil na filmwebie. Jest to nowe konto zrobione dopiero wczoraj, ale niedługo pojawią się tam moje recenzje, oraz blog trochę ruszy do przodu. Na razie można spojrzeć na kilka ocenionych filmów.

http://www.filmweb.pl/user/Tadamichi_Kuribayashi
 

DeletedUser

Guest
Projekt X/Project X - fajna komedia o hucznej zabawie, fajna ścieżka dźwiękowa. Premiera w Polsce miała miejsce w maju.
 
Wynik reakcji
1.062
Który film poleciłbym innym? Zależy komu miałbym polecić. Każdy ma inny gust, a nie istnieją filmy, które spodobają się każdemu. Jeśli ktoś chcę zobaczyć coś więcej na temat filmów zapraszam na mój profil na filmwebie. Jest to nowe konto zrobione dopiero wczoraj, ale niedługo pojawią się tam moje recenzje, oraz blog trochę ruszy do przodu. Na razie można spojrzeć na kilka ocenionych filmów.

http://www.filmweb.pl/user/Tadamichi_Kuribayashi

Nie wiem czemu Titanica oceniłeś tak nisko. Tak chyba nie można.. :p
Ja też mogę dać mojego filmweba :)
http://www.filmweb.pl/user/vergin8
Nie oceniam tak ostro filmów.. i na podstawie gatunku a nie banalności.. xd
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Który film poleciłbym innym? Zależy komu miałbym polecić. Każdy ma inny gust, a nie istnieją filmy, które spodobają się każdemu. Jeśli ktoś chcę zobaczyć coś więcej na temat filmów zapraszam na mój profil na filmwebie. Jest to nowe konto zrobione dopiero wczoraj, ale niedługo pojawią się tam moje recenzje, oraz blog trochę ruszy do przodu. Na razie można spojrzeć na kilka ocenionych filmów.

http://www.filmweb.pl/user/Tadamichi_Kuribayashi

Król Lew na 4/10? Pewnie jesteś starsze pokolenie i tego tak nie odczuwałeś nigdy, ale ta animacja to jedno z lepszych rzeczy, jakie wydało kino. :)


A co do ankiety tej tam wyżej, to pewnie już ktoś kiedyś wspominał (nie wiem, nie czytałem całego tematu) - bez komentarza. Poza Mrocznym Rycerzem, praktycznie żadnej poważnej produkcji, można się jeszcze sprzeczać jedynie z LOTR'em.

ps. no to mój filmweb to www.filmweb.pl/user/pawelmx ^^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser168183

Guest
Wiem. Jednak nigdy nie lubiłem żadnych animacji. Niektórym mogą się podobać, ale ja nie jestem ich zwolennikiem. "Król Lew" może i jest wielkim dziełem, ale nie podobał mi się. Starsze pokolenie? Nie sądze. Gdy byłem mały to ta bajka powstała.

EDIT:

Ankieta jest bardzo uboga i znajdują się w niej filmy, które są mierne (Wyścig śmierci, Hancock, Apocalypcto, Tranformers itp.). W ankiecie nie znalazł się żaden klasyczny film. Powinny się na niej znaleźć też filmy, które obejrzało najwięcej osób (Skazani na Shawshank, Ojciec Chrzestny, Forrest Gump itp.).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser168672

Guest
Ja stawiam na: „Podziemny Krąg” według mnie jeden z najlepszych filmów jakie widziałem.

Polecam - naczelny ;)
 

DeletedUser

Guest
Wymienie kilka
Ojciec Chrzestny
Kiler
Braveheart
Siedem
Patriota
Gladiator
Władca Pierścienia trylogia
3 Batmany reż. Nolana
Tańczący z wilkami
i tak dalej
 

DeletedUser

Guest
Ojciec Chrzestny (saga)
Szeregowiec Ryan
Chłopcy z Ferajny
Pulp Fiction
Leon Zawodowiec
Łowca Androidów
Lśnienie (wersja Kubricka)
Zapach Kobiety
Thelma & Louise
Forrest Gump
Skazani Na Shawshank
Szósty Zmysł
Piknik Pod Wiszącą Skałą
Służące
Gladiator
Nietykalni



POLECAM WSZYSTKIE :)
 

DeletedUser86594

Guest
mi ostatnio zrył poważnie beret film dogma lol 1999r fajna obsada i nie dla konserwatywnych katolików
 
Do góry