filmik na stronce

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13897
  • Data rozpoczęcia

Co myślisz o filmiku na stronie głównej??

  • TAK! choć małe ale miłe dla oka :)

    Głosy: 31 45,6%
  • NIE! po co?:mad:

    Głosy: 29 42,6%
  • nie obchodzi mnie- jak zrobią i tak nie obejrze

    Głosy: 6 8,8%
  • nie rozumiem :(

    Głosy: 2 2,9%

  • W sumie głosujących
    68
Status
Zamknięty.

DeletedUser13897

Guest
zainspirowało mnie to że na stronie www.wakfu.com (a przynajmniej kiedyśą był i mnie zachęcił:)) jest filmik o historyjce:) może zrobić na głownej stronie filmik o walkach rycerzy, wielkie wojny itp. co wy na to? proste do zrobienia a przyciągnewło by do gry :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8354

Guest
Odp: filmik na stronce

zainspirowało mnie to że na stronie www.wakfu.com (a przynajmniej kiedyśą był i mnie zachęcił:)) jest filmik o historyjce:) może zrobić na głownej stronie filmik o walkach rycerzy, wielkie wojny itp. co wy na to? proste do zrobienia a przyciągnewło by do gry :)

Dłużej by plemiona właziły na wolniejsze kompy :f
A tak na poważnie: To zalezy czy ty myłsisz o animacji gif czy swf bo przy obciążeniach serwera tylko take wchodzą w grę. Zobaczymy czy znajdzie się ktoś kto takie coś zrobi :)

Ps. jak sobie wyobrażam że logując i wylogowując się codziennie kilka razy mam mieć za każdym razem laga :f
 

DeletedUser9034

Guest
Odp: filmik na stronce

Czasami korzystam z laptopa i połączenia z Internetem via GPRS...
Na chwilę obecną już się strony dość długo ładuja, a po dodaniu filmów, zwolniło by to jeszcze bardziej.
Jestem na nie.
 

DeletedUser2590

Guest
Odp: filmik na stronce

Coś takiego jest na głównej stronie BattleKnight. Przy pojedynkach też można obejrzeć filmy. Co do tematu, jest mi to obojętne, mogłoby powstać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: filmik na stronce

Jestem na NIE słabe komputery długo wczytywałyby stronę plemion i obciążyło by to stronkę:mad:
 

DeletedUser14144

Guest
Odp: filmik na stronce

Potwierdzam, ja mam słaby komputer i do tego ledwo co mi wchodzi a jak jeszcze będzie filmik... Chociaż to nawet dobry pomysł ale wg. mnie nie do zrealizowania.:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: filmik na stronce

Nie nie potrzeba nam żadnych atrakcji do plemion wystarczy to co jest :mad:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9439

Guest
Odp: filmik na stronce

Za bardzo obciążyło by chyba server, a do życia konieczne nie jest.
 

DeletedUser

Guest
Odp: filmik na stronce

I tak nieraz server jest przeciążony i ataki opóźnione
:mad:
 

DeletedUser13478

Guest
Odp: filmik na stronce

Ja mam niezłego kompa i szybkiego neta więc mi to pasuje ;] ;P
Jeśli zbytnio nie przeciąży servera to jestem na TAK :D
POZDRO
 

DeletedUser

Guest
Odp: filmik na stronce

Biorąc pod uwage wypowiedzi powyżej to faktycznie serwer mógłby być przeciążony, lecz napewno by zachęciło do gry szczególnie tych zaczynających.
Ogólnie jestem na TAK, ale ja mam szybkie łącze.
 

DeletedUser

Guest
Odp: filmik na stronce

Mnie to tam nie jest potrzebne ale nie powiem ze jestem na nie bo łącze mam dobre :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: filmik na stronce

pomysl dobry lecz niepraktyczny

Umiem robic animacje tylko nie w zaawansowanym stopniu :) bardziej amatorsko czasem sam cos zrobie... a nie ma sensu robic bzdetow itp.
 

DeletedUser901

Guest
Odp: filmik na stronce

Mi również jest obojętnie bo ja na stronie głównej plemion jestem pare sekund. Potem się loguje więc i tak nie widziałbym tego filmiku.
 

DeletedUser3445

Guest
Odp: filmik na stronce

Chyba za dużo battleknighta. Na chwile obecną nie zanosi się by na stronie głównej pojawiła się animacja flash - nie wszyscy dysponują mocnym połączeniem internetowym i nie wszyscy mogą sobie pozwolić na otwieranie stron o tak "ciężkiej" zawartości. Strona główna plemion dociera do wielu przez swoją prostotę nie było tam nawalone - tak raczej zostanie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry