Eventy

Czy chcesz aby zredukowano ilość eventów w grze?

  • Tak, eventy są zdecydowanie za często

    Głosy: 92 51,7%
  • Nie, jest okey

    Głosy: 54 30,3%
  • Jestem za całkowitym pozbyciem się eventów z gry.

    Głosy: 32 18,0%

  • W sumie głosujących
    178

Ovince

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
473
Ale wiecie chyba że te eventy nie zależą od Polskiego Supportu tylko od centrali w Niemczech?, W każdym kraju te eventy pojawiają się w tym samym czasie co u nas, więc tą ankietą i tak nic nie wskuramy :(

Ale faktem jest że te eventy cholernie wypaczają rozgrywke, szczególnie na tych nowych światach
 

yusssuff

Świąteczny Artysta
Wynik reakcji
89
Eventy nie powinny pojawiać się na nowych światach, gdzie mają największy wpływ na toczącą się rozgrywkę :( Powiedzmy sobie szczerze, jak ktoś dostaje bonus 30% do surowców na tydzień na świecie bezfarmy... Nie ma szans tego odrobić w żaden sposób.
 

DeletedUser194443

Guest
1 na miesiąć lub 1 na dwa miesiące i taka liczba byłaby odpowiednia ;)
 

DeletedUser193149

Guest
Eventy są fajne i powinno ich być więcej, a Ci, którym się te wydarzenia się nie podobają, zawsze mogą usunąć konto nikt im nie karze grać w tę gre.
 

DeletedUser146924

Guest
Ja bym był a tym, że jak już są te eventy, to niech nie będzie losowania nagród tylko niech gracze zbierają godła czy coś podobnego i wtedy kupują je za diamenty czy coś tam... Wtedy będzie nagroda za aktywność, a nie kwestia szczęścia, bo teraz na 111 goście trafili pałac, grubasa i są w ... do przodu a kręcili tyle co inni którzy dostali bonusy do CK, wiem z autopsji :D
 

Prokurator mamusiek

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.293
Spoko, ja na świecie bez farmy mam 2x bonus do zwiększenia łupów xd

Propo eventów.
Częściej są niż ich nie ma. Eventem jest brak eventu.
Obecnie wygląda to tak, że przy starcie świata jest jedna wielka loteria kto jak szybko się rozwinie. Na s105 zanim postawiłem pałac posiadałem 11 kufrów, 1 free grubasa i 1 free pałac.
A tutaj co mamy?
311rwvs.jpg
Wygląda nienaturalnie xd Wolę grać w plemiona, a nie minigry podczas eventów.
Bo jak ma się dobrego boosta to można ciekawe rzeczy zrobić, np to:
23krlo4.png

PS: Nie dajcie się zaskoczyć kapeluszami na primę aprilis :D
 

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
wow prokurator mamusiek,noobek nad noobami,człowieku wez Ty usuń swe konto
 

Soter

Pikinier
Wynik reakcji
3
Wystarczyło by tak jak kiedyś. 2-4 razy na rok.

Pieknie. Odkąd wprowadziliście ten są tylko same problemy z serwerem.
 
Ostatnia edycja:

JoseG18

Szlachcic
Wynik reakcji
2.055
a co tam, też sobie zagłosuje:
Jestem za całkowitym pozbyciem się eventów z gry.
do czasu jak ich nie ogarną, teraz praktycznie co kliknięcie wyskakują prace konserwacyjne, dramat tej gry:p
 

yusssuff

Świąteczny Artysta
Wynik reakcji
89
Najlepsze eventy typu zbieranie jajek czy Obozy wikingów poszły w zapomnienie, teraz mamy jakieś kiczowate eventy gdzie trzeba być aktywnym 24/7 albo mieć farta.
Event z jajkami
 

stiv.ens

Szlachcic
Wynik reakcji
1.885
Najlepsze eventy typu zbieranie jajek czy Obozy wikingów poszły w zapomnienie, teraz mamy jakieś kiczowate eventy gdzie trzeba być aktywnym 24/7 albo mieć farta.
Event z jajkami


Przedstawiane wydarzenie będzie miało miejsce na światach: 60-71 oraz Arkadia.


ahh, czyli można przynajmniej 'zasięg' tego dziadostwa ograniczyć - czemu to się już nie dzieje?
ale nawet jakby zasięg zmniejszyć to częstotliwość i tak jest chora
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser174291

Guest
Wierzycie w to, że ankieta skłoni tu kogoś do zmniejszenia ilości eventów? :D

Ja nie za bardzo, bo to się przecież wpisuje w politykę ułatwiania gry, żeby zatrzymać tych słabszych graczy. "Dodaj atak ze szlachcicem" już było hitem. Nie wiem czy wieża strażnicza na nowych światach faktycznie popsuła system fejkowania, okaże się pewnie za kilka tygodni. Do tego eventy, w których za PP można uzyskać DUŻĄ przewagę. Następny będzie "Asystent Klinów" i "Menedżer Kontry"

No i jakie nagrody są za te eventy? Ostatni event z regimentami wprowadził do obiegu nieistniejące do tej pory bonusy dla łuczników i CK. Kolejny event z godłami i znowu można zgarnąć 25% do łuczników i 15% do CK. Nie śledziłem zbyt uważnie wszystkich eventów, bo loguję się tylko od czasu do czasu na nowych światach, ale kiedy ostatnio było wprowadzone coś dla agresorów? Jakieś wzmocnienie LK? Łuczników konnych? Jak dla mnie te eventy premiują graczy defensywnych, czyli obniżają dynamikę gry. Zamiast aktywnej obrony małymi ilościami deffa i umiejętnego operowania offami, wystarczy się troszkę zabunkrować i odpalić bonusy.
 

DeletedUser192744

Guest
Eventy są fajne i powinno ich być więcej, a Ci, którym się te wydarzenia się nie podobają, zawsze mogą usunąć konto nikt im nie karze grać w tę gre.

Masz rację i dlatego właśnie s101 który za jakieś 2 miesiące będzie zamknięty jest moim ostatnim światem. To już nie jest gra strategiczna ale loteria. Niech sobie zatrzymują słabych graczy takimi bajerami.
 

DeletedUser190565

Guest
Won z eventami kto je potrzebuje tylko syf sie robi i mniej ludzi gra bo tak naprawde z tym syfem to już nie gra
 

DeletedUser30450

Guest
Administracjo, tymi eventami niedługo zabijecie to, co trzyma starych graczy jeszcze przy tej grze. Przecież żeby nie być do tyłu w stosunku do topki, to trzeba teraz wchodzić równiutko co godzinę przez te całe 2 tygodnie, 24/7. A i tak można być w plecy, bo w evencie jest sporo czynnika losowego. Super, że staracie się urozmaicić rozgrywkę, tylko dlaczego musicie zabijać tym rywalizację i wymuszać na "ambitniejszych" graczach farmienie w evencie, kiedy wystartowali na świecie bez farmienia żeby tego uniknąć?
 
Do góry