Euro 2012 konkurs - komentarze, opinie, pytania

Status
Zamknięty.

DeletedUser152508

Guest
czyli w komentarzu mam napisać np.:

" Polska - Anglia 1:0 bukaracot "

ta ?
 

DeletedUser166781

Guest
@buka

musisz przeczytać to jakieś 3 razy, tak jak ja i zrozumiesz:p

Należy podawać suchy wynik (bez żadnych komentarzy), w tej kolejności zespołów jaka zostanie podana w ogłoszeniu. Prawidłowy format typu: "wynik nick", np. "0:0 kmic", przy czym wynik musi KONIECZNIE znajdować się na samym początku typu.

Przykład: w spotkaniu Niemcy - Anglia typujemy przewidujemy wygraną Niemców 1:0
Ogłoszenie: Typujemy ANGLIA - NIEMCY
Prawidłowy typ: 0:1 kmic

Miło, że zorganizowaliście taki konkursik, bardzo dobrze.

Teraz moja uwaga:) O niebo lepiej byłoby te całe zakłady bukmacherskie przeprowadzić tutaj na forum plemion. Tam pozakładają sobie multi i będą obstawiać. Pewnie tak. Na facebooku wydaje mi się, że w 90% to nie wypali co najmniej.

Jest możliwość przeprowadzenia tego obstawiania tutaj na forum? Znalazło by się kilku moderatorów kontrolujących wszystko na bieżąco. Obserwowali by czy ktoś nie zakłada kilku kont, nie edytuje postów etc.
 

DeletedUser132895

Guest
Nie rozumiem dlaczego wszystko musi być na FB. Czy tutaj na forum nie można tego przeprowadzić?
Nie wszyscy gracze maja konta na FB np. ja i nie mam zamiaru tam go zakładać tylko po to żeby wsiąść udział w zabawie.
 

BackToTheGame

Rycerz
Wynik reakcji
137
Fajny konkursik jak ktoś i tak siedzi.
Ale znowu, kto 1 ten lepszy...

btw. Anglia i Niemcy nie są w tej samej grupie :D
 

DeletedUser131953

Guest
Też jestem zdania, że lepiej na forum bo co niektórzy mają (lub zrobią) 5 na plemionach oraz facebook'u i nie wyłapiecie tego.
Trochę ciężko będzie mieć punkty skoro tylko 5 pierwszych miejsc ma punkty.

A i mam pytanie skąd będziemy wiedzieć które mecze będę typowane skoro typowanych będzie tylko 6 fazy grupowej (w tym 3 Polski) 8,12 i 16 czerwca a wszystkie mecze fazy grupowej odbywają się 8-19 czerwca więc typowanie nie będzie odbywało się codziennie.

Oto przykład
1. 7.06
2. 8.06
3. 9.06
4. 10.06
5. 11.06
6. 14.06

I już jest 6 meczów. Tak więc czy będzie jakaś lista jakie mecze typujemy? Bo tak to trzeba będzie siedzieć codziennie 17-22 w przeddzień każdego meczu bo nie wiadomo czy akurat ten mecz typujemy.
 

DeletedUser163071

Guest
Fajny konkursik, chętnie wezmę w nim udział :)
REGULAMIN - czytałem ze 3 razy żeby zrozumieć :)
 

DeletedUser

Guest
Też nie mam kotna na facebook'u i specialnie z tej okazji nie założe...

Powinno to być tutaj, na forum.
 

DeletedUser167158

Guest
Szkodzi wam zalozyc na czas Euro tylko?

Ja przykladowo mam ale zaloze drugie, nie po to zeby miec multi tylko po to zeby nikt nie znal mojego fb.
 

DeletedUser166781

Guest
Up, nie umiesz czytać?

Niektórzy nie mają ochoty po prostu. Na dokładkę dochodzi fakt, że mogę założyć 10 kont w plemionach, 10 kont na Facebooku i obstawiać mecze........ Lepiej wszystko na forum załatwić.
Dodam, że z pewnością nikogo nie obchodzi kim jesteś.
 

DeletedUser167158

Guest
Jak im sie nie chce to chyba wylacznie ich problem.
 

DeletedUser159480

Guest
Up, nie umiesz czytać?

Niektórzy nie mają ochoty po prostu. Na dokładkę dochodzi fakt, że mogę założyć 10 kont w plemionach, 10 kont na Facebooku i obstawiać mecze........ Lepiej wszystko na forum załatwić.
Dodam, że z pewnością nikogo nie obchodzi kim jesteś.

Ale co to za gadanie? Darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby. Masz możliwość sprawdzenia się jako "typera" na Facebook'u, jeśli nie chcesz to Twoja sprawa.. tyle w temacie.
 

DeletedUser86744

Guest
i dzięki temu konkursowi, zwykły gracz znajdzie nick kogoś kto obstawia wynik, przeczyta jego dane osobowe, sprawdzi czy chodzi np do szkoły i będzie wiedział że gracz z takim nickiem siedzi w szkole i nie może grać w plemiona w godzinach 08:00-14:00 (zazwyczaj), to samo się tyczy ludzi pracujących itd. Kto weźmie udział w konkursie na FB przestanie być anonimowy na plemionach. Zgadza się?
 

DeletedUser166781

Guest
@88kedzior88 - polać mu!
---
@Davideus.
Nie, nie tyle w temacie.
Chcę się sprawdzić ale tutaj na forum! Co to za frajda jak mi uda się trafić uczciwie a ktoś sobie założy 15 multi na Facebooku i też coś wygra? W takim wypadku grający czysto mają mniejsze szanse....!

Podsumowując z tego co tutaj da się wyczytać - same minusy tego facebooka jeśli chodzi o taki konkurs.
 

DeletedUser167158

Guest
i dzięki temu konkursowi, zwykły gracz znajdzie nick kogoś kto obstawia wynik, przeczyta jego dane osobowe, sprawdzi czy chodzi np do szkoły i będzie wiedział że gracz z takim nickiem siedzi w szkole i nie może grać w plemiona w godzinach 08:00-14:00 (zazwyczaj), to samo się tyczy ludzi pracujących itd. Kto weźmie udział w konkursie na FB przestanie być anonimowy na plemionach. Zgadza się?
Wystarczy zrobic tak jak napisalem wyzej.
Wlasnie w tym celu tak zrobie a nie jak kolega wyzej pisal. :p
@88kedzior88 - polać mu!
---
@Davideus.
Nie, nie tyle w temacie.
Chcę się sprawdzić ale tutaj na forum! Co to za frajda jak mi uda się trafić uczciwie a ktoś sobie założy 15 multi na Facebooku i też coś wygra? W takim wypadku grający czysto mają mniejsze szanse....!

Podsumowując z tego co tutaj da się wyczytać - same minusy tego facebooka jeśli chodzi o taki konkurs.
Jak ktos ma 15 kont to raczej nie bedzie w pierwszej 5 typujacyh dany wynik.
Te wylogowywania, logowania itp.
 

DeletedUser

Guest
jak dla mnie to też wszystko powinno odbywać się na forum
 

DeletedUser121776

Guest
Tez jestem zdania, ze konkurs dla spolecznosci plemion powinien byc tutaj, a nie na obcej stronie...
 
Status
Zamknięty.
Do góry