Emotkonki

• Rozpoczynający wątek laryy
  • Data rozpoczęcia

Jestem na :

• Tak

Głosy: 81 75,7%
  • Nie

Głosy: 26 24,3%

• W sumie głosujących
    107
Status
Zamknięty.

laryy

Guest
Proponował bym jakieś nowe-lepsze emotikonki w bardziej stonowanych kolorach bo te są jak żarówki - każda inna i każda brzydka :eek: Już te z fora.pl są lepsze :p

Trollmen21

Guest
Odp: Emotkonki

Racja, emoty obecnie są takie nijakie, może coś w stylu plemion? taki mały make up a'la średniowiecze?

laryy

Guest

Przyznam ze myślałem o zwykłych emotkach ale w lepszym wykonaniu ale takie jako dodatek by pasowały ;)

Mikilll

Banned

Też bym dodał więcej emotek, bo te które obecnie są na forum są kiepskie i tandetne.
Oto moje emotki:

Usambar

Guest

A dla mnie to bez sensu :D Przecież powinniśmy pisać z regulaminem :rolleyes: Ale nie pisac nic bo admini nam posty skasują lub temat :rolleyes: Zagłosowałem za nie

bezimienny...

Miecznik

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

bezimienny...

Miecznik

31.

32.

33.

34.

35.

36.

37.

38.

39.

40.

41.

42.

43.

44.

45.

46.

47.

48.

49.

50.

51.

52.

53.

54.

55.

56.

57.

58.

59.

60.

napisałem w 2 wiadomościach bo można w jednej tylko 30 obrazków

mati8008

Guest

bez przesady....60 minek...hmmm skąd je wzieles:p napewno z gg...np 9 i 10 są takie same...według mnie to obojetnie bo i tak korzystam tylko z 2 minek ;)

laryy

Guest

Nie chodzi mi o nowe emotikony ale zastąpienie starych nowymi :)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

DiabelkoS

Miecznik

Te ostatnie propozycje Laryyego nawet, nawet... :> Jeśli miałoby to tak wyglądać to oczywiście TAK

Nutaharion

Guest

Nom przydało by się nowe emotki b o te sa już nudne i mało znaczace a gdyby były nowe można by było bardziej wyrazić swoje uczucia !

@offtop
Calleah ty tutaj !? Do Traviana a nie :D Chociaż ważne że tutaj mi bana nie dasz ];-> Widze ze lubisz takie gierki a Travian Ci nie wystarcza :D

Szara Wilczyca

Łucznik na koniu

Proponował bym jakieś nowe-lepsze emotikonki w bardziej stonowanych kolorach bo te są jak żarówki - każda inna i każda brzydka :eek: Już te z fora.pl są lepsze :p
To idź na fora.pl :)

Jednemu podoba sie to, drugiemu co innego - nie sposób dopasować emoty do gustów wszystkich ;) Zaraz ktoś wyskoczy, że nie podoba mu się logo plemion itp, itd....

Nie przesadzajcie.

ambafatimabyloinima

Guest

jakos pan bezimienny nie mial problemow z wstawieniem szescdziesieciu emotek.
jak komus brakuje jakiejs, nie wystarczaja mu te podstawowe forumowe, i po prostu musi miec jakas specjalna, w ktorej potoczy sie ze smiechu badz na kogos zwymiotuje, to niech sobie wstawi z zewnatrz.

piotrekw 360

Pikinier

Mozna kilka dodac, ale nie za duzo. Ale nie wiem po co takie jak
bo nie wiem wogole po co takiej uzywac, ale jest kilka emotek ktore mozna by bylo dac.

Status
Zamknięty.