emotki

  • Rozpoczynający wątek Debot
  • Data rozpoczęcia

Awięc? Więcej Emotek?

  • TAK! Zdecydowanie tak!

    Głosy: 7 50,0%
  • Mogło by ich być troche więcej...

    Głosy: 0 0,0%
  • Mogą być, ale jest mi to obojętne

    Głosy: 3 21,4%
  • Raczej nie, strona dłużej się będzie ładować bo mam słabego kompa

    Głosy: 4 28,6%

  • W sumie głosujących
    14
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Czy waszym zdaniem powinno się dodać więcej emotek do forum?
 

DeletedUser23033

Guest
Odp: emotki

nie po co te które są przynajmniej mi wystarczają
 

DeletedUser19643

Guest
Odp: emotki

Nie, tyle w zupełności wystarcza i tak jest ich nadużywanie, ludzie z tego forum nie są gotowi na takie coś. W każdym poście by była wtedy jakaś emotka, bo każdy by chciał "zaszpanować", że umie taką wsadzić ^^ Tutaj (przykro mi to stwierdzać, ale to prawda) są też 10 latki, 11, 12, 13, 14, które nie są jeszcze jako tako "normalni" tylko miewają głupie zachowania itp. (wiem, że mam 14 lat :p, rocznikowo 15).

@Edit

Czemu od razu jak się jest na nie to jedyna przyczyna tego to słaby komp ?? A tak po za tym to chyba zależy od neta, a nie od kompa ^^

I czemu jest tylko "raczej nie", ja jestem na "stanowczo nie" i to nie dlatego, że mam słabego kompa...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: emotki

Dla mnie jest to obojętne: jak nie wystarczą te: :),:p,:rolleyes:,:cool:,;),:(,:confused:,:D,:eek:, :eek:,:mad: to możesz dać np: (^^), xD.
 

DeletedUser

Guest
Odp: emotki

taki temat juz byl... jak nie wiecej...propozycji nie wprowadzono wiec teraz bedzie to samo...ja jestem na nie bo i tak uzywam najwyzej dwie

EDIT : i co to ma byc za opcja "Raczej nie, strona dłużej się będzie ładować bo mam słabego kompa"
a nie lepiej poprostu nie?? i bez zadnego raczej i nie mam slabego kompa...
 

DeletedUser1365

Guest
Odp: emotki

A po co więcej?
icon_arrow.gif
icon_biggrin.gif
icon_twisted.gif
eusa_clap.gif


Zresztą, może i nawet by się przydało "trochę" więcej emotek... A więc, jestem raczej za... Nie przeszkadzałoby mi to, a jest to miły wyraz dla oka
icon_smile.gif


Ave Satan!
icon_twisted.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: emotki

powstrzymaj sie od poruszania kwestii religijnych

a co do topicu: ja osobiscie jestem za usunieciem wszelkich emotek, tekstowe sa lepsze, nie wala po oczach i nikt mi nie powie, ze sa mniej czytelne.

moj postulat jest wiec nastepujacy: wywalic wszystkie emotki z forum, jak ktos chce to i tak wstawi sobie z zewnatrz. kolega powyzej nie mial z tym problemow.

ankieta zle skonstruowana, nie bylbys w stanie zauwazyc roznicy w czasie wyswietlenia miedzy najnowszym intel xeon double quad super ekstra a 386...
 

DeletedUser16572

Guest
Odp: emotki

Jestem tego samego zdania co ambafatimabyloinima, emotki graficzne nie są tak bardzo potrzebne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry