Egoistyczny Farmer vs Blackandyellow.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser171672
  • Data rozpoczęcia

Kto wygra?

  • Blackandyellow.

    Głosy: 12 54,5%
  • Egoistyczny Farmer

    Głosy: 5 22,7%
  • Nie przyjmie pojedynku

    Głosy: 5 22,7%

  • W sumie głosujących
    22
Status
Zamknięty.

DeletedUser171672

Guest
Termin: Dokladny do ustalenia
Zasady :
Wioska 26/66pkt.
Szlachta: max 3 grube
Limit fake łącznie można wykonać 6 ataków
Nagroda 100 pp
Wojska 16k
Można tylko posiadać wojska offensywne gramy bez deffa( max 150 pika na początku po czym zostają kasowane )
Dozwolone katasy : 5 ( na plac tylko)

Gramy?
 

DeletedUser171672

Guest
No to wreszcie z kimś zagram. Chciałem dodać jeszcze kilka zasad:
Gramy bez deffowców i bez nasylania graczy, a gdy bedziemy mieli odpowiednia ilosc wojska to wysylamy raport na pw :)

--------------------------------------------------------------

#6318 SzybkieStart: środa, 02.07.2014 19:00
Koniec: środa, 02.07.2014 22:00
Opis: Ochrona trwa:15 minut.
Wioska startowa:66 punktów.
Chłopi:Nie.
Rycerz:Tak.
Kościół:Nie
Ilość Graczy w plemieniu:1 osoba.
Możliwość opuszczenia plemienia: Nie.
Technologia:1-3
Zwiadowcy: Widzą wszystko.
Maksymalny zasięg szlachcica: 1000.
Szlachcic zbija poparcie: 20-35.
Reguła zagrody:1000.
Przesyłanie surowców i wsparcia tylko w ramach plemienia: Tak.
Szlachta:Monety.
Limit graczy: 100
Warunki zwycięstwa: Dla najlepszego gracza 30pp
Prędkość 400
Prędkość jednostek: 0.8
Tryb śpiący: Nie
Zastępstwo: Nie
Morale: Tak

Zapraszam
 

DeletedUser157137

Guest
hahaha bez defowcow :))


Czlowieku wlasnie defowcy sa potrzebni do momentu "rozpoczecia pojedynku" aby wylaczyc osoby 3 zeby nie popsuly i nie przeszkadzaly pojedynku..

Dodaj zasade ze grasz bez bota :)
 

DeletedUser171672

Guest
hahaha bez defowcow :))


Czlowieku wlasnie defowcy sa potrzebni do momentu "rozpoczecia pojedynku" aby wylaczyc osoby 3 zeby nie popsuly i nie przeszkadzaly pojedynku..

Dodaj zasade ze grasz bez bota :)

Bez deffowców, bo będą puszowali. Nie gram z żadnym botem i uświadom sobie to wkońcu. Cały pojedynek mogę nagrać jak Ci coś nie pasuje.
 
Wynik reakcji
6.795
No przeciez,innym razem bedzie musial spadac z kompa badz Ty. Tak na prawde,te pojedynki koncza sie na napisaniu "wyzywam Cie", wiem cos na ten temat bo sam mialem grac pojedynki... I jakos sie nie odbyly..

I tak w ogole ktos ma kolegow i CI koledzy zrobia np katy zaczna burzyc spichlerze obok przeciwnika, wystawiac ofety w stostunku 1:2 czy to w ogole ma sens ? - moim zdaniem nie..
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser178152

Guest
Norma.. "zagramy jutro", "masz czas xx.xx o yy.yy?", "sory, nie miałem neta" / standard ^^
 

DeletedUser171672

Guest
No przeciez,innym razem bedzie musial spadac z kompa badz Ty. Tak na prawde,te pojedynki koncza sie na napisaniu "wyzywam Cie", wiem cos na ten temat bo sam mialem grac pojedynki... I jakos sie nie odbyly..

I tak w ogole ktos ma kolegow i CI koledzy zrobia np katy zaczna burzyc spichlerze obok przeciwnika, wystawiac ofety w stostunku 1:2 czy to w ogole ma sens ? - moim zdaniem nie..

Mówię, ze cały pojedynek mogę nagrać, więc pozdro dla noba, który ci głupot nagadal ^^
 

DeletedUser171672

Guest
Nie moja wina, ze nikt nie chce za mną grać... A te ich argumenty żeby ze mną nie grać sa śmieszne :) Jak już mówiłem mogę nagrać cały pojedynek:)
 

DeletedUser157137

Guest
Bez deffowców, bo będą puszowali. Nie gram z żadnym botem i uświadom sobie to wkońcu. Cały pojedynek mogę nagrać jak Ci coś nie pasuje.

bynajmniej kiedys na rundach bylo wylaczone przesylanie surki :) a rynkiem moze kazdy to zrobic.. kazdy gracz moze dostac ataki itp itd. jedyne rozwiazanie to gra z defiarzami. Ja na kazdym swoim pojedynku mialem kilkadziesiat k RO , naogol mialem dwoch defiarzy i ich def ledwo wytzymywal ;)
 

DeletedUser178152

Guest
bynajmniej kiedys na rundach bylo wylaczone przesylanie surki :) a rynkiem moze kazdy to zrobic.. kazdy gracz moze dostac ataki itp itd. jedyne rozwiazanie to gra z defiarzami. Ja na kazdym swoim pojedynku mialem kilkadziesiat k RO , naogol mialem dwoch defiarzy i ich def ledwo wytzymywal ;)

polak, jest jeszcze wyjście, ze wbija kilku bezstronnych i kasują tych, którzy przeszkadzają w pojedynku.
 

DeletedUser157137

Guest
polak, jest jeszcze wyjście, ze wbija kilku bezstronnych i kasują tych, którzy przeszkadzają w pojedynku.


taaa jak oni dwaj nie moga sie dogadac , a jak ktos Ci wpadnie katami to i tak jest po ptakach a zanim oni go trafia to tak wlatujac utrudni farmienie , ubije napewno jakąś część lk itd itp. Dlatego zamiast szukac ludzi do takiej brudnej roboty bierze sie defiarzy, proste.
 

DeletedUser178225

Guest
Niestety a dobrze jesli bylby inny server do tego ale wiadomo jak pojedynki sie zaczynaja jeden nie wbije to drugi i nigdy nie zagraja:)
 

DeletedUser171672

Guest
Pisz termin kiedy gramy. NIE JESTEM BOGIEM ŻEBY PRZEWIDZIEĆ KIEDY NA RUNDĘ WBIJESZ
 

DeletedUser171672

Guest
Zasady pojedynku zostaly zlamane. Funny podbil mnie 4 grubymi, wyslal ponad 30 fejkow i nie wiedzialem co klinowac. Ponadto pisalem, ze raportem uprzedzamy, ze bedziemy atakowac.

pozdro :)
 

DeletedUser

Guest
Zasady pojedynku zostaly zlamane. Funny podbil mnie 4 grubymi, wyslal ponad 30 fejkow i nie wiedzialem co klinowac. Ponadto pisalem, ze raportem uprzedzamy, ze bedziemy atakowac.

pozdro :)


ty tez święty nie jesteś bo grałeś na bocie to pewne jest poza tym też 4 grubych zrobiłeś , twój deffowiec puścił lk na funnego http://www42.zippyshare.com/v/57161674/file.html poza tym nasyłałeś celowo graczy jak zeskanowałeś funnego (niedozwolone) i bałeś się że cie szybciej podbije :D i nie napinaj się bo tylko to umiesz -.-
 
Status
Zamknięty.
Do góry