Dzień Dobry Misiaki

GreatKhaliS

Szlachcic
Wynik reakcji
2.603
View attachment 55462
Śmichy z cyska ze czasu tyle marnuje, ale w sumie jest jeden artysta co ze 3 bite miechy tłukł zbieraka jak nie dłużej żeby topke dogonic, a teraz sie gruzuje i mało tego dalej broni włości XD Chociaż opis adekwatny "JESTEM ZEREM"



Ale o czym ty bredzisz ?xd
twoim zdaniem jak sa szanse na blache to nie marnowanie czasu a jak nie ma szans na blache to co sie nie zrobi to marnowanie ?
plemiona to same w sobie marnowanie czasu
 
Wynik reakcji
493
Ale o czym ty bredzisz ?xd
twoim zdaniem jak sa szanse na blache to nie marnowanie czasu a jak nie ma szans na blache to co sie nie zrobi to marnowanie ?
plemiona to same w sobie marnowanie czasu
Jak sie dobrze bawisz to zawsze jest sens grac, ale jak przejmujesz na akcji po 3/4 wioski to raczej jest katorga i męczarnia a nie dobra zabawa, skoro ludzie juz mies czy 2 temu konczyli gre a inni chcieli konczyc, a wszystko trzyma rada "jeszcze walczymy", jakoś nie wydaje mi się żeby tam chlopaki fan mieli.

A Tobie burzenie swoich wsi i odbijanie gdzie na swiecie leci 200/300 dziennie sprawiolby Ci radosc z gierki ? jak tak to odpowiedz mi o tym
 

GreatKhaliS

Szlachcic
Wynik reakcji
2.603
Jak sie dobrze bawisz to zawsze jest sens grac, ale jak przejmujesz na akcji po 3/4 wioski to raczej jest katorga i męczarnia a nie dobra zabawa, skoro ludzie juz mies czy 2 temu konczyli gre a inni chcieli konczyc, a wszystko trzyma rada "jeszcze walczymy", jakoś nie wydaje mi się żeby tam chlopaki fan mieli.

A Tobie burzenie swoich wsi i odbijanie gdzie na swiecie leci 200/300 sprawiolby Ci radosc z gierkie ? jak tak to odpowiedz mi o tym


No widzisz kazdy ma radoche z czego innego
jeden sie cieszy bo wbija dominacje na darmach i byleby cyferki sie zgadzały a drugi czerpie radoche z uprzykrzania komus zycia :)
 
Do góry