Dzień Dobry Misiaki

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.385
Choriel pilnujący wywiązania się z umowy!
Dożyłem tego dnia!
Wreszcie stał się porządnym człowiekiem.
Żeby jeszcze te pieski....

No ale przyjacielu odpowiadam na pytanie - ani jedna menda czyli Owca, ani druga menda czyli Marko, narazie się nie wywiązali.
Z umowy którą sami negocjowali
A zobacz wypowiedzenie wojny bellumScreenshot_20231102_072956_Tribal wars.jpg
 

Aragrip

Pikinier
Wynik reakcji
140
+360
JAKI POGROM
Dopiero zaczynają offoszlachty wchodzić.

KARMA WRACA CWELLUM
NIE DZIĘKUJĘ ZA GRĘ I NIE POZDRAWIAM XDD

PS. POZDRAWIAM ARAGRIPA GRACZA KTÓRY NAPSUŁ MI NAJWIĘCEJ KRWI NA TYM ŚWIECIE.
Dzięki, również pozdrawiam. Dobry sąsiad z Ciebie BranD, jak będziesz gdzieś zaczynał na nowym świecie dawaj znać, będziesz mógł spać spokojnie <3
 
Wynik reakcji
608
Choriel pilnujący wywiązania się z umowy!
Dożyłem tego dnia!
Wreszcie stał się porządnym człowiekiem.
Żeby jeszcze te pieski....

No ale przyjacielu odpowiadam na pytanie - ani jedna menda czyli Owca, ani druga menda czyli Marko, narazie się nie wywiązali.
Z umowy którą sami negocjowali
Churiel jest honorowy tylko raz chyba mefedron przedawkował i mu mózg zwieche złapał. A tak porządny chłopak, codziennie na klatce dzień dobry mówił, ustępuje siedzenia emerytom, kobiety w drzwiach przepuszcza
Nie przejmuj sie ;d NICe też osiągnęły cel :d
@Pietrek z Sosnowca i WITAM gratulacje
Dziękuję bardzo. Właściwie bez kręcenia, czystego i jasnego określenia swoich planów, celów do osiagniecia i możliwości udało się wspólnie zrealizować to co raczej większość chciała. Bardzo się cieszę ze współpracy, bo pomimo, że czasem bywały zgrzyty to udało się dochodzić do porozumienia jak człowiek. Szkoda tylko, że nam start tak wyszedł, no ale nie mieliśmy zbytnio możliwości większej współpracy

Przepraszam za pominięcie w zestawieniu plemion, ale w trakcie pisania tamtej wiadomości wypisywałem plemiona akurat z tamtego okresu z mapy
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.066
I kij w dupsko tym wszystkim, którzy piszą, że @Pietrek z Sosnowca zostawił i sobie poszedł.
Byli też tacy, co pisali, że stracił wiarę

A gówno prawda i gówno z tego.
Finalnie gdyby nie on, to dziś by nie było Witam i jakieś cWELLUM by kończyło świat.
Trochę szacunku
Pietrek nie grajac wzial wiecej zastow niz ludzie ktorzy grali aktywnie takze no XD
 
Do góry