Dzień Dobry Misiaki

witus19

Chłop
Wynik reakcji
31
Możemy sobie tak gadać godzinami wy też mieliście podobno komendy i zasty u AK.
Ty się wczoraj na ten świat zalogowałes czy co bo tak będziesz trzy po trzy. Zasty mieliśmy w AK po pięknie przeprowadzonej akcji kosowniczej AK vs Ak2. W sumie się ludziom nie dziwię że dali nam zasty jak ich wódz wydymał nawet wazeliny nie używając. Skoro czytanie akcji dzięki kilku skadowym ( Tobie pewnie obcym) uważasz posiadaniem komend to już wiem dlaczego nic w tej grze bądź co bądź śmiesznej nie osiągnąłeś.
 
Wynik reakcji
608
Ogółem to największa beką dla mnie jest to, że gdy już miałem świadomość, że dyplomacja nam się raczej zamknęła i będzie AK + Fiesta + Bellum vs Witam + ledwo żyjące EM + RA + MS + FINE, gdzie każdy wiedział, że zaraz znikną i poleciało wypowiedzenie do Fiesty (bo sojusz nie mógł być kontynuowany z powodu ich oczekiwań) to dostali w wypowiedzeniu zdanie, że "wiemy co AK planuje, bo mamy wysoko postawionego gracza u nich". Over od razu to PW do kogoś przesłał (do mnie też), a kilka miesięcy później AK spanikowane było, że mieli kreta w radzie, bo Witam faktycznie przewidziało co i jak (a wtedy, jeżeli AK podpisało sojek z Fiestą i miało pona z FINE to chyba każdy wiedział co się będzie święcić). No i co, nagle się okazało, że AK pierdolnęło, bo mieli kreta w radzie i się rozsypali organizacyjnie xD Jedna plota, fake news rozniosła od wewnątrz plemię xd
 
Wynik reakcji
608
Pietrek nie fantazjuj
Wszyscy wiemy co należało do głównych czynników porażki tej pseudo koalicji

- Buta
- Arogancja
- Waleczność i doskonałość Witam
- Mefisto
- Black Snow
w zasadzie jakby to porównać to do jakiegoś RPG'a to można by uznać, że AK/Bellumy zainwestowały wszystkie skillpointsy w intrygi, a skilla prawie w ogóle olali xd
 
Do góry