Dzień Dobry Misiaki

Deleted User - 8687748

Guest
Jeszcze 5 akcji i Bell wyrówna dzisiejszą nawrotkę która ustalona była na posiedzeniu w kiblu EZZZZ..W sumie ciężko nazwać to nawrotką xD
Chyba, że wezmą Cyśka jako KO xd

1696089613404.png

1696089647349.png


Cysiek co solo lepiej sobie radzi niż całe plemię. Dobrze, że w AK został tylko jeden Cysiek, bo jakby było dwóch to by już pewnie był świat zamykany
 

Damianeg

Miecznik
Wynik reakcji
105
Ej bo postanowiłem nadrobić trochę postów od paru dni i tak w połowie zacząłem się zastanawiać czy to FO czy prywatne forum WITAM, bo żadnego krzykacza z Bell już nie widzę
 

DziaMa1337

Miecznik
Wynik reakcji
265
Ej bo postanowiłem nadrobić trochę postów od paru dni i tak w połowie zacząłem się zastanawiać czy to FO czy prywatne forum WITAM, bo żadnego krzykacza z Bell już nie widzę
Poszli do nory skoro ducus na kiblu rozpisuje lepsze akcje niż brika przy biurku.
Najlepszy KO POLSKICH plemion @DucuS x azerciK
Sory Brika,nie popisujesz się ostatnio.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.277
~70 czyli przewaga z której jeszcze można wyjść przy dużej determinacji, co pokazał świat 170 czy ten.

Zwłaszcza, gdy akurat ludzi chętnych do gry nie brakowało, bo koalicyjnie Pee miało przewagę członów.
Ale BulwaŻenady (@BulwaZaglady) jak przystało na topowego wodza się osrał a Ty jak przystało na topowego frontowca spakowałeś mandżur i nara.
Zachowałeś się jak typowy kibic jednego meczu. Jak drużynie idzie malujesz policzki, kupujesz fanty i kochasz klub. Jak nie idzie, zwiewasz i szukasz innego.
Dokładnie zrobiłeś to Ty, bo zwiałeś na 184.

Cały Ty, tylko na łatwiznę. Tym się właśnie różnimy. Jak Witam było tu w dołku, to Black Snow przychodził i pisał - dacie radę, wszystko jest do ugrania, tylko Witam.
Nawet zrobiłem zakład o odejście z forum. Zero wątpliwości.

A Kanar gdyby dziś Witam dalej obrywało, pewnie już by na policzkach namalował barwy bELLUM a na czole napisał - Lubię Marko z Pola...

--

Cokolwiek nie mówić o bELLUM, to trzeba przyznać, że i tak walczą lepiej niż @Kanarinios. na 182

Swoją drogą odbywają się jeszcze polowania? Może bym zanęcał? Dobry może bym w tym był
Piekna odklejka
 
Do góry