Dzień Dobry Misiaki

Deleted User - 849153659

Guest
Ogłoszenia parafialne!

Proszę uważać na Boh12fałszywy, czyli diabła w owczej skórze.
Wiem co piszę, to był przyjaciel, który okazał się podłym zdrajcą.
Polecam ostrożność w kontaktach z tym człowiekiem, ponieważ w prywatnych rozmowach przekracza granice przyzwoitości i wykorzystuje zdobywaną wiedzę do własnych niecnych celów.
To wielki upadek, a w zasadzie całkowita katastrofa tego człowieka. Szanowany użytkownik stał się agresywnym bojówkarzem wspierającym czyste zło w tej grze.
Chcąc uporać się z kłamcami, obłudnikami i nieudacznikami - trzeba uporać się z Bohem fałszywym.
Dlatego od jutra wdrażam protokół - 'Boh eliminacja'.

Ten zakłamany gracz stanie się synonimem słowa jUTRO w świecie plemion.

Pozdrawiam serdecznie i zalecam daleko posuniętą ostrożność.
 

Deleted User - 849153659

Guest
Zaczynamy grillować Boh12fałszywy

Mam tony materiałów.

Przede wszystkim zacznijmy od tego jak ten lewaczek broni dobrego imienia kobiet (a przynajmniej za takiego się przedstawia).

Z jednej strony udaje martwiącego się o ich bezpieczeństwo.

Raz:
no tak, ale 80% przypadków to najebani ludzie w miejscu publicznym przez co np. kobiety mogą nie czuć się bezpiecznie

Ta oaza tolerancji jednak czasem zapomina o swoich poglądach (heh) i pokazuje swoją prawdziwą twarz, zakompleksionego, zgorzkniałego, szerzącego agresję lewicowca.

Dwa:
nienawidzę kobiet myślą tylko o seksie :mad::mad::mad:

By potem ponownie zmienić zdanie...

Trzy:
49 obrażanie kobiet to oedalsrwo

W zasadzie można podsumować to w jeden sposób

WRVk1lxNnIoBcUw2IlV~2.jpg


Boh, diable wcielony. Dlaczego kłamiesz? Dlaczego co dwa dni zmieniasz zdanie i kosztem kobiet próbujesz leczyć kompleksy? Gdzie Twoja tolerancja? Dlaczego udajesz kogoś, kim nie jesteś?
 
Wynik reakcji
59.447
Zaczynamy grillować Boh12fałszywy

Mam tony materiałów.

Przede wszystkim zacznijmy od tego jak ten lewaczek broni dobrego imienia kobiet (a przynajmniej za takiego się przedstawia).

Z jednej strony udaje martwiącego się o ich bezpieczeństwo.

Raz:

Ta oaza tolerancji jednak czasem zapomina o swoich poglądach (heh) i pokazuje swoją prawdziwą twarz, zakompleksionego, zgorzkniałego, szerzącego agresję lewicowca.

Dwa:

By potem ponownie zmienić zdanie...

Trzy:

W zasadzie można podsumować to w jeden sposób



Boh, diable wcielony. Dlaczego kłamiesz? Dlaczego co dwa dni zmieniasz zdanie i kosztem kobiet próbujesz leczyć kompleksy? Gdzie Twoja tolerancja? Dlaczego udajesz kogoś, kim nie jesteś?
Ale jak już grillujesz to nie wrzucaj postów które piszę dla beki/prowokacji :/
 

Deleted User - 849153659

Guest
Ale jak już grillujesz to nie wrzucaj postów które piszę dla beki/prowokacji :/

Nie jestem od zastanawiania się co piszesz dla beki a co nie.
Wszystko można wytłumaczyć pisaniem dla 'beki'
Wyzwiesz kogoś? Dla beki
Znieważysz? Dla beki

Nie wstydź się swoich poglądów, przecież ja tylko Cię cytuję

Black Snow - cała prawda, całą dobę
 
Do góry