Dzień Dobry Misiaki

Sylwan23

Rycerz
Wynik reakcji
4.250
Ja bym chcial w takim razie z całego serduszka.

Przeprosic Bellum za AK .


Najgorszy z nas sojusznik...

Gdybysmy jeszcze z 2 miesiące wytrzymali akcje Witam .
To moze wy zdążyli byście front ustawic , a może nawet na swojej akcji byście co przejęli xD .
Nie kompromituj sie dalej, dziwne ze tylko ty cos piszesz a nie osoby ktore mialy realne pojecie jak wygladala sytuacja, osoby twojego pokroju musza gadać byle gadać cookolwiek i szukać atencji.
 
Wynik reakcji
2.576
Nie kompromituj sie dalej, dziwne ze tylko ty cos piszesz a nie osoby ktore mialy realne pojecie jak wygladala sytuacja, osoby twojego pokroju musza gadać byle gadać cookolwiek i szukać atencji.
Po prostu nie pozwalam sobie by jakis bellumowski kasztan gadal farmazony.

3 tyg temu konto pod noz chciales dac.


Wez sie klaunie jebany za gre, a nie zwalanie winy na kogos innego

.Teraz odbijemy piłeczkę w ta sama strone .
Byles choć jeden dzien w AK .
To po chuj sie wypowiadasz o nas skoro cie tam nie bylo . ?
 

Sylwan23

Rycerz
Wynik reakcji
4.250
Po prostu nie pozwalam sobie by jakis bellumowski kasztan gadal farmazony.

3 tyg temu konto pod noz chciales dac.


Wez sie klaunie jebany za gre, a nie zwalanie winy na kogos innego

.Teraz odbijemy piłeczkę w ta sama strone .
Byles choć jeden dzien w AK .
To po chuj sie wypowiadasz o nas skoro cie tam nie bylo . ?
Istnieje coś takiego jak kontakt i informacja, ktore posiadam, rozmowa z tobą jest tak jałowa jak sie tylko da gówno wiesz, gówno widziałeś, szarak ktory mysli ze cos wie i cos umie to juz z blackiem jest lepsza rozmowa bo on przynajmniej wie ze jest przygłup i troll.
 
Wynik reakcji
2.576
Istnieje coś takiego jak kontakt i informacja, ktore posiadam, rozmowa z tobą jest tak jałowa jak sie tylko da gówno wiesz, gówno widziałeś, szarak ktory mysli ze cos wie i cos umie to juz z blackiem jest lepsza rozmowa bo on przynajmniej wie ze jest przygłup i troll.
I mówi mi to zjeb który drugi świat przegrywa w przewadzexD .
A winy szuka wszedzie tylko nie w sobie :D
 

Sylwan23

Rycerz
Wynik reakcji
4.250
I mówi mi to zjeb który drugi świat przegrywa w przewadzexD .
A winy szuka wszedzie tylko nie w sobie :D
Drugi swiat? Który był ten pierwszy? S150 wygrałem, s176 ekipa bosskiego w ktorej bylem przed skonczeniem wygrala, na s174 pewniaczki nas biły w trzykrotnej przewadze na swiecie bez barb to tam nie mielismy zadnej przewagi, ktory dokladnie swiat? Bo chyba nie mowisz mi o s170 gdzie to byl waiting room na s174 gdzie sie bawilem w przejecie jakiegos plemienia zus i sabotowałem plany bellum i ggwp xd
 

Sylwan23

Rycerz
Wynik reakcji
4.250
170 bellum tez gralo w przewadze z tymi pukami i w plecyyy
No ta, ale ja nie gralem w bellum na s170 ani w ggwp zaczalem sobie na obrzeżach jako free agent i bawilem sie tam w przejmowaniu plemienia zus pozniej dla jaj zmienilem nazwe na temeria, nawet bellum nam wojne wypowiedzialo to ucieklem z fuzją sobie do gg wp zeby sobie pograli gracze bo bellum było z 5 razy większe i poszedlem ze swiata bo s174 sie zaczynal na ktory czekalem wiec nie wiem o czym tamten niedoinformowany frustrat mówi. Na ten swiat przyszedłem tylko i wyłacznie za namową dadzia i kleo.
 
Wynik reakcji
2.576
No ta, ale ja nie gralem w bellum na s170 ani w ggwp zaczalem sobie na obrzeżach jako free agent i bawilem sie tam w przejmowaniu plemienia zus pozniej dla jaj zmienilem nazwe na temeria, nawet bellum nam wojne wypowiedzialo to ucieklem z fuzją sobie do gg wp zeby sobie pograli gracze bo bellum było z 5 razy większe i poszedlem ze swiata bo s174 sie zaczynal na ktory czekalem wiec nie wiem o czym tamten niedoinformowany frustrat mówi. Na ten swiat przyszedłem tylko i wyłacznie za namową dadzia i kleo.

Znasz znaczenie slowa frustrat ? .

Czy tylko usłyszałeś od rodziców trudne slowo .

I teraz powielasz ?.

Wiadomo przejebane swiaty byly albo poczekalnią lub przejebales przez sojusznika .
 
Do góry