Dzień Dobry Misiaki

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.036
Wiesz, wygrać uczciwie a wygrać z sporą strata do wroga to różnica. Ja nie mówię, że my graliśmy uczciwie, skoro podobno były komendy od Spirxa. Jeżeli tak było to też byliśmy w tym nie uczciwi. Ale wy też macie nasze, macie kretów, macie zasty no to chyba nie można powiedzieć, że uczciwa to jest gra?
Ja mam w pizdzie uczciwa grę, po trupach do celu, wy zaczęliście używać takich a nie innych metod wiec teraz nie płacz, że chcemy was za ten stracony miesiąc dojechać.
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.036
Ale proszę nas nie posądzać o takie rzeczy, nikt z Bellum ręki do pozbycia się eto z plemienia nie przyłożył. Ja rozumiem, że teraz Wam jest potrzebna narracja, jakoby Bellum było tym złym i nigdy nie pomagało, a teraz będzie brać za free wioski, ba, a w ogóle to teraz przejmiemy AK i będziemy wszystko układać pod siebie, no nie? Chyba nadal macie za mało zastow, skoro takie rzeczy tworzycie

Btw, to jak, dogadamy się z tymi wioskami? Copik lamus nie chce za free wiosek
Tik tak, 12% jeszcze zegar odlicza
 
Wynik reakcji
3.094
Ja mam w pizdzie uczciwa grę, po trupach do celu, wy zaczęliście używać takich a nie innych metod wiec teraz nie płacz, że chcemy was za ten stracony miesiąc dojechać.
Oczywiście, rozumiem to jak najbardziej. Chodzi mi głównie o to, że piszecie czasem, że gracie uczciwie a tak nie jest. Tak samo jak my nie graliśmy uczciwie co jestem w stanie bez problemu przyznać.
 

DucuS

Zwiadowca
Wynik reakcji
882
Zależy, w obronie od nas chlopakia
badboy i rasantano pokazali pare razy jak się broni kont, a pod względem aktywności na froncie to chyba gracze Witam przodują ;)

Obrona, która polega na zassaniu defffa do 90% wiosek to nie wiem czy to dobra obrona - tyczy sie rasantano. Poza tym gdybyście lepiej bronili od nas to sytuacja wyglądała by zgoła inaczej.
 
Wynik reakcji
535
No tyle, że ja swoje potrafię uargumentować a Ty w ciągu godziny rzuciłeś kilka oskarżeń bez jakichkolwiek dowodów. To nas różni kumpel.
ale ty masz ciemnie pod kopułą, prawie jak na avatarze. Zadales glupie pytanie jaka jaka jest roznica miedzy skonczeniem gry a rzuceniem kontem, to napisalem w ŻARCIE, ze dla Ciebie nie ma roznicy. Nie wiem gdzie grales poprzednie swiaty i czy wgl grales nie interesuje mnie to, pewnie każdy kto nauczył się już czytać zrozumiał przekaz, ty musisz dopytac gdzie to kontem rzuciles ;x
 
Wynik reakcji
459
Obrona, która polega na zassaniu defffa do 90% wiosek to nie wiem czy to dobra obrona - tyczy sie rasantano. Poza tym gdybyście lepiej bronili od nas to sytuacja wyglądała by zgoła inaczej.
No inna sprawa jest to ze u was macie fajnie front ustawiony u nas od początku wojny w marcu czy kwietniu jest totalny rozpierdol na froncie i nikt nie chce się za to wziąć ;)
 
Wynik reakcji
3.094
ale ty masz ciemnie pod kopułą, prawie jak na avatarze. Zadales glupie pytanie jaka jaka jest roznica miedzy skonczeniem gry a rzuceniem kontem, to napisalem w ŻARCIE, ze dla Ciebie nie ma roznicy. Nie wiem gdzie grales poprzednie swiaty i czy wgl grales nie interesuje mnie to, pewnie każdy kto nauczył się już czytać zrozumiał przekaz, ty musisz dopytac gdzie to kontem rzuciles ;x
No skoro rzucasz takie rzeczy to powinieneś mieć jakieś podstawy do tego. Pisałeś też coś o wyjściu przez Bell na zastach u Nas, też nie potrafiłeś wskazać takowego konta xD

Lepiej było, jak tu nie pisałeś farmazonie.
 

DucuS

Zwiadowca
Wynik reakcji
882
No inna sprawa jest to ze u was macie fajnie front ustawiony u nas od początku wojny w marcu czy kwietniu jest totalny rozpierdol na froncie i nikt nie chce się za to wziąć ;)

Mieliście w pizde darm przecież, żeby to ustawic ale no ktoś nie chciał sie dzielić. To samo kubaston, mógł ktoś tam wbić, a nie, że Ronaldo biedny z VPN musiał tam sobie darmy chronić :D
 
Do góry